Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Lek z Amazoni?
Autor Wiadomość
Zygcia 


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 22 Cze 2006
Posty: 153
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 02 Lip, 2006 23:58   Lek z Amazoni?

lek z Amazoni

Znalazłam dzis w necie ta stronke, moze ktoś już próbował ten krem?
co onim sądzicie? :>
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Pon 03 Lip, 2006 10:25   

Trudno cokolwiek konkretnego powiedzieć. Informacje na tej stronie są, jak dla mnie zbyt ogólnikowe. Same nazwy ziół nic nie mówią (w necie też o nich nie ma na polskich i angielskich stronach), a sposób ich działania nie jest opisany, dlatego ja bym podchodził sceptycznie do tego kremu. Niemniej dopóki się nie spróbuje, to się nie dowie, czy to pomaga, ale tak można powiedzieć o wszystkim, więc ja z powodu ceny i braku info nie będę kupował tego specyfiku. Moje zdanie.
 
 
lukasz
Gość
Wysłany: Pią 28 Lip, 2006 14:30   

****, zarabiaja naszym kosztem,

napewno Ci nie pomoze, badz tego pewna/y
Ostatnio zmieniony przez Czesiu Nie 17 Wrz, 2006 16:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
TOMEK 

Dołączył: 27 Lip 2006
Posty: 15
Wysłany: Nie 17 Wrz, 2006 13:30   Krem na Bielactwo z deszczowych lasów Amazonii.

Witam
Gdyby dali próbkę tego kremu na przetestowanie, to z chęcią bym wypróbował to mazidło,ale kupic za 145 złotych i potem się okaże, że nie będzie żadnych efektów, to ja podziękuje za taki interes. Wole w 100% krem ELIDEL, przynajmniej wiem,że po tym kremie są dosyć dobre i wyraźne rezultaty w leczeniu, że troche szczypie i piecze to jest normalne w leczeniu.Nailepiej stosować kremy sprawdzone.

pozdrawiam:)
Ostatnio zmieniony przez Wto 19 Wrz, 2006 14:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Berta 

Katarzyna


imie: Katarzyna
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 220
Skąd: Sędziszów Młp
Wysłany: Nie 17 Wrz, 2006 16:24   

Popieram Tomka, mi tez Elidel pomógł a jego cena jest najniższa z wszystkich innych mazideł, kurde czemu nasze muszą tyle kosztować!!!!!!
pozdrawiam
Kaska :cool:
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Nie 17 Wrz, 2006 16:27   

Cześć,
Rozmawiałem ostatnio z jedną osobą, która stosuje od miesiąca ten krem. W jego przypadku działa, ale bardzo słabo, jak to określił, a krem się już kończy. I właśnie problem jest w tym, czy stosować go dalej, a niemało kosztuje (155zł), skoro widzi się pewne efekty, czy odstawić i przetestować coś innego. Ja nie wiem, co w takim wypadku zrobić. Jeśli kogoś stać i coś się dzieje pozytywnego, to warto spróbować. Jak się czegoś więcej dowiem, to napiszę.
 
 
Zygcia 


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 22 Cze 2006
Posty: 153
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 18 Wrz, 2006 22:38   

dzieki za wiadomosci

ehh szkoda mi kasy troche na cos niezbyt sprawdzonego ..zwłaszcza, ze u mnie tak jest ze nawet jak cos kupie to poźniej trudno jest mi sie smusic zeby to systematycznie zazywac, ale jesli to bedzie bardziej sprawdzone to moze sama kiedys bym sprobowała


czekam na dalsze info jak cos :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo