Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
hiperprolaktynemia
Autor Wiadomość
kobzinka 

imie: Marta
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 19 Sie 2009
Posty: 16
Skąd: Wojnowo/Dublin
  Wysłany: Wto 08 Wrz, 2009 21:36   hiperprolaktynemia

Hej!tak czytam pobieżnie nasze forum i widzę,że przynajmniej dwie dziewczyny mają podobny problem..
Ja od marca mam wysoką prolaktynę..w czerwcu dopiero zrobiłam badania..jest ponad 34.
teraz od sierpnia biore dostinex i mam sie zbadać w połowie miesiąca,zobaczymy!a jak Wy macie prowadzone leczenie?bede robiła tk ale w przyszłym roku,żeby sie przekonać czy mam mikrogruczolaka.Hmm zobaczymy..
Ostatnio zmieniony przez kobzinka Śro 09 Wrz, 2009 13:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nutella 
nutella

imie: nutella
Dołączyła: 11 Wrz 2008
Posty: 39
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Sob 07 Lis, 2009 17:44   

Witam, ja jakiś czas temu miałam badania hormonalne na hiperprolaktynę i wszystko ok. Robiono mi też TK czy z przysadką mózgową wszystko ok, no i ok. Robiłam te badania ponieważ zauważyłam u siebie wyciek z brodawki, który mam od ponad 4lat do dziś. Z jednego sutka wycieka mi jakiś płyn ciemnozielony, z drugiej biały.Jeździłam po onkologach, ginekologach i nikt nie wie co to jest i skąd się wzięło. Nie wiem czy to miałoby jakiś związek z bielactwem..?Pewnie nie, ale zauważyłam to zjawisko w tym samym czasie jak mi plamki zaczęły wychodzić. Sprawdzcie dziewczyny u siebie ściskając delikatnie brodawkę, jestem ciekawa, czy u którejś też coś jest. Mam nadzieję, że nie...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo