Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kurde, to mnie zaraz dobije
Autor Wiadomość
Thunderbird 

Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 39
Wysłany: Śro 16 Wrz, 2009 18:01   Kurde, to mnie zaraz dobije

Elo, powiedzcie mi: czy zwykły szary dermatolog przez małe d może zdiagnozować bielactwo ? Bo mam pare znamion suttona, na twarzy takie bielsze ale raczej od żelu myjącego (mam 16 lat).

Bo byłem ostatnio u 3 dermów i nie mieli lampy wooda >.< Byłem raz u dobrego, ale on stwiedził bielactwo nabyte OGRANICZONE (co to znaczy dokładniej?) i nawet nie badał lampą.

Weście mi powiedzcie, bo ja już niemoge, non stop się zadręczam tym shit'em ~ chcę znać prawdę.

Btw ja prawie nie mam plam ~raptem 3, ale niektóre miejsca są podejrzane (wiem wiem, powtarzam się)
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Śro 16 Wrz, 2009 18:13   

Cieżko zdiagnozowac chorobe przez net. nie maja nawet dokladnych zdjec . No dziwna ta Twoja ``choroba`` . Mozesz próbowac szamponem nizoral te plamy potraktowac kilka razy. byc moze masz pewna odmiane łupiezu , który wyglada jak bielactwo. Na narządach płciowych zadnych plam? nic a nic ? bo tam to niemal reguła ,ze są przy vitiligo. pozdro
 
 
Thunderbird 

Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 39
Wysłany: Śro 16 Wrz, 2009 18:59   

0 plam w genitaliach. Swojego 'Bena' oglądałem dokładnie wiele razy - skóra jest jednolitego, brązowego koloru. Na pewno te plamki po znamionach są bielacze, to pewne. Reszta jest na plecach i klacie (łącznie max 5). Potem dochodzą takie przebicia na dekolcie i szyi. A twarz to mam takiego mixa - od czerwieni po brąz.

Widząc takie przebicia panikuję - bo mam już te znamiona suttona. To trudne.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo