Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
NA?WIETLANIA!
Autor Wiadomość
Karolak 


imie: Karolina
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 12 Lis 2009
Posty: 414
Skąd: Zabrze
  Wysłany: Pon 04 Lip, 2011 15:32   NAŚWIETLANIA!

Otóż jak kiedyś wspomniałam w postach, 2 lata temu kupiłam lampę Medisun 80 UVB 311 NM
od poniedziałku mam nową świetlówkę bo stara się zafajczyła i nie grzała, i w ogóle.
Tak więc, nie wiem czy osoby które też się naświetlają mają podobną sytuację, wiec się pytam, bo pamiętam że skóra nigdy aż tak mi się nie różowiła a naświetlam się tyle co zawsze na dane miejsce!













Oczywiście po naświetlaniu smaruje się Protopickiem najbardziej irytującą maścią pod względem tłustości! ;PP

Z góry dziękuje za udzielenie odpowiedzi :DD
Ostatnio zmieniony przez Karolak Pon 04 Lip, 2011 15:34, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Pon 04 Lip, 2011 16:52   

ja po naświetlaniach miałam moooocno różową skórę zawsze, wręcz przechodzącą w czerwień prawie :P

dałaś mi do myślenia z tą wymianą świetlówki, bo moja już ma ze 3 lata, a nawet więcej chyba, ale nie używałam jej jakoś super intensywnie
z tym, że właśnie teraz skóra nie za bardzo chce się różowić po naświetlaniu i nie wiem, czy się przyzwyczaiła, czy świetlówka mi się zestarzała po prostu
chyba po wakacjach kupię nową
 
 
Karolak 


imie: Karolina
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 12 Lis 2009
Posty: 414
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pon 04 Lip, 2011 16:57   

Ta świetlówka wytrzymuje tylko 300H! ja miałam ją 2 lata więc na pewno mi zdechła.. teraz mam nową i znowu świeci i widać efekt ;))
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Pon 04 Lip, 2011 18:22   

no tak, ale żeby tyle wyświecić musiałabym przez te 3 lata używać świetlówki codziennie przez 20 minut (no, trochę mniej), a tyle raczej nie używałam, miałam ze trzy 3-4 miesięczne "zrywy", kiedy się naświetlałam, potem mi się nudziło
ale tak czy inaczej po wakacjach kupię nową :)
 
 
Karolak 


imie: Karolina
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 12 Lis 2009
Posty: 414
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pon 04 Lip, 2011 18:23   

No ja przez 2 lata, nie byłam sumienna, wakacje nie były naświetlane w ogóle, a i tak już nie grzała, wszystko zależy ile tych plam się naświetlało ;))

[ Dodano: Wto 05 Lip, 2011 15:43 ]
W ogóle wiecie co, się naświetliłam i gapiłam się jak pajac jak światło działa na skórę moją, tam gdzie mam zupełnie białe podczas naświetlania mam pełno ale to pełno kropek fioletowych (jak to bywa z ultrafioletem) i teraz sie zastanawiam, czy to są miejsca gdzie być może pojawi się kiedyś pigment, czy skóra w tym miejscu rusza do działania...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo