Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
hej :)
Autor Wiadomość
kubathestick 

Dołączył: 21 Wrz 2011
Posty: 1
Wysłany: Śro 21 Wrz, 2011 09:01   hej :)

Może zacznę od tego, że na tym forum siedzę już od roku, ale dopiero teraz się zalogowałem :)
Nie wiem co czynić jestem skołowany na maxa!. Może zacznę od początku..krótko.
Mam 30 lat - (i mówią na mnie że jestem chłopak :) Bielactwo mam od 10 roku życia. Moja mama w sumie się przyzwyczaiła. "Ma białe plamy i koniec" Nie było łatwo. Miałem plamy na nogach i w sumie mam je wszędzie. Z czasem mi zanikały(na nogach) i się pojawiały.. Różnie. Ale.. przez ostatni rok pojawiły mi się na zgięciach rąk i plamka na szyi (ludzie się gapią-irytuje mnie to) Nie wiem co mam robić. Kupiłem 3 paczki Vitix i nic na razie. Moja żona mówi, że jej to nie przeszkadza i nie za bardzo wchodzi w temat. Nie wiem. Mam kupić oprawkę, i żarówkę? Leczyć się ziołami(widzę, że na forum pojawiła się cudowna książka w PDF) brać tabsy? Nie wiem co robić. W sumie dopiero podejmuję z tym walkę.. a zaczynam pomału panikować i mieć depreche. tTo tyle. Mam na imię kuba :) witajcie :)
k.
 
 
ixi02 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Maj 2009
Posty: 359
Wysłany: Śro 21 Wrz, 2011 10:16   

witaj na forum
1.stres jak wiadomo i nerwy nie pomagają w leczeniu żadnej choroby a raczej ja wzmacniają i pobudzają do działania więc zminimalizuj stres
2. polub siebie takim jakim jesteś wiem trudne to ale da się to zrobić ,tym bardziej jak ma się przyjaciół i rodzine na której można się wesprzeć
3.masz wsparcie żony jak jej to nie przeszkadza ( a ona jest najważniejsza) to innych olej, nikt nie jest ideałem piękna i nikt nie ma idealnej skóry no chyba że plastyka ciągła kosmetyka i takie tam zabiegi,
4.jesli masz chęć i chcesz się zacząć leczyć to zacznij tak dla siebie ale nie zniechęcaj się na wstępie,i miej dużo samozaparcia i cierpliwości,
5.ziółka Ci nie zaszkodzą no chyba że z nimi przesadzisz,
6.zrezygnuj całkowicie z cukru i jego przetworów,oraz gazowanych rzeczy, zwiększ dawkę warzyw i owoców z przewaga warzyw,menu musisz dostosować do siebie,
7.powodzenia w leczeniu ,a na stres i depreche najlepszy jest sport mnie przynajmniej pomaga:) trzymaj sie i przede wszystkim nie poddawaj głowa do góry grunt to pozytywne myślenie a to polowa sukcesu.
Ostatnio zmieniony przez ixi02 Śro 21 Wrz, 2011 10:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo