Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Lampa UVB 311nm DZIEŃ PO DNIU
Autor Wiadomość
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Sob 22 Cze, 2013 08:13   

a ja mam takie pytanie troche z innego temayu. Otórz mam taki tik ze obgryzam skórki koło panokci i jak teraz opaliłam mocno ręce to widze że te miejsca są jaśniejsze... troche to nieestetycznie wygląda. Czy u kogoś z was plamy pojawiły się na początku wokół paznokcia? ta skóra wygląda tak jak wewnątrz ręki Boje się tże tro mogą być plamy bo już sie powstrzymuje od obgryzania i jak lewej reki nie meczyłam tpo jest ok, jedynie na kciuku troche miałam obryzione. Nie jest to z nerwów tylko jak zahacze gdzieś skóre to jadac pociagiem ze szkoły nudzi mi się i obgryzałam. Czy ktoś tak miał?

[ Dodano: Sob 22 Cze, 2013 09:25 ]
porównując te skórki na palcach i punkciki ktore mi zostały to są zupełnie inne. Te punkty są białę a tutaj takie jaśniejsze od mojej skóry. Tak pomyslałam że to może blizny już od tego obgryzania
 
 
Pastore 


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 109
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 29 Lip, 2013 10:44   

Jestem na tym forum już od dawna.Nigdy plamki mi nie przeszkadzały i teraz też nie przeszkadzają mimo, że mam 20 lat:) ale jak czytam o różnych sposobach walki z tym nachodzi mnie myśl spróbowania.U dermatologa byłem tylko raz 4 lata temu i wystarczyło mi,że wiem co to jest.Uspokoiła mnie tym,że od tego się nie umiera.:) I miała rację. :) Ale raczej zgłosze się jeszcze raz w celu naświetlań. :) A co mi tam.:)
 
 
bell 

Dołączyła: 10 Sie 2012
Posty: 13
Wysłany: Pią 10 Mar, 2017 11:32   

Hej. Ja od poniedziałku zaczęłam naświetlana mojej córki ( 8l) i chciałam zapytać Was poradę.
Kupiłam lampę dermalight 80 taką przenośną tylko nie wiem jak działać w przypadku plam na powiekach ? Oczywiście skonsultuje to z dermatologiem, ale dziś dzień kolejnych naświetlań ( 2 wcześniejsze w gabinecie u Pani Bourian). Macie doświadczenia w naświetlaniu twarzy lampą przenośną ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo