Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak marsjanin...
Autor Wiadomość
Milas 

imie: Jan
Dołączył: 29 Lis 2011
Posty: 13
Wysłany: Pią 16 Gru, 2011 22:50   

Moze jestem staroswiecki, ale ja bym sie umawial na PW.
chyba, ze ktos chce bym sie dolaczyl na trzeciego .... :hahaha:
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 16 Gru, 2011 22:58   

hahaha przeszliśmy na gadu :D a tutaj to wyszło tak jakoś spontanicznie... ;)
 
 
polaaa 

Dołączyła: 02 Gru 2011
Posty: 4
Wysłany: Sob 21 Sty, 2012 10:28   

Hey:) wiecie co od nie calego miesiaca zaczelam chodzic do dermatologa na lampy i stal sie cud normalnie w niektorych miejscach powrocil barwnik choc nie jest go zaduzo ale jednak cos :) szkoda tylko ze jest to odplatnie bo bym chodzila caly czas niestety fundusze na to nie pozwalaja:) tylko zastanawia mnie fakt co maja w sobie takie lampy ze po nich moze wrocic barwnik a na sloneczku jakos efektow nie widac?:) pozdrawiam

piszcie czy wam jakas kuracja pomogla:)
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob 21 Sty, 2012 10:33   

Po słoneczku też są takie efekty! Tylko trzeba się opalać sporo. Mi po wakacjach 75% plam się zaczęło zabarwiać ;)
Hmm... Ja na lampy chodzę bezpłatnie do przychodni, więc nie mam problemu z funduszami.
 
 
malibu 

Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 36
Wysłany: Nie 22 Sty, 2012 17:18   

xomkax napisał/a:
Po słoneczku też są takie efekty! Tylko trzeba się opalać sporo. Mi po wakacjach 75% plam się zaczęło zabarwiać ;)
Hmm... Ja na lampy chodzę bezpłatnie do przychodni, więc nie mam problemu z funduszami.

Zastanawia mnie dlaczego lekarze,niektórzy , wręcz odradzają kąpiele słoneczne...
xomkax, opalasz sie po posmarowaniu jakimiś kremami,lekami ,kremami z filtrem UVA/AVB czy poprostu bez niczego?
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 23 Sty, 2012 09:05   

Smarowałam się Vitixem przez 2 tygodnie... później mi się odechciało ;p a tak to jak jest duże słońce to smaruję plamki jakimś delikatnym kremem z filtrem (te przeciw UVA są dla nas lepsze) żeby się nie poparzyć.
 
 
polaaa 

Dołączyła: 02 Gru 2011
Posty: 4
Wysłany: Pią 19 Paź, 2012 19:53   Przyszla mama ;)

Hey wlasnie niedawno dowiedzialam się że zostane mama;) Strasznie sie ciesze! tylko fakt że moje dziecko moze miec to swinstwo mnie przeraza.... ale postaram sie byc silna! a wiecie jak w szpitalu podchodza do nas w sensie... do naszych zmian skórnych? czy bardzo odczuwa sie dyskonfort ? boje sie tego ze jak urodzę w szpitalu wszyscy beda jak nigdy wczesniej widziec moje plamki (na twarzy bo przeciez nie bede sie malowac heh nogi i piersi... wczesniej nigdy nie odslanialam tych czesci ciala... jest ktos kto moze podzielilby sie ze mną swoimi doświadczeniami??
 
 
Iwonka 


Dołączyła: 05 Sty 2012
Posty: 138
Wysłany: Pią 19 Paź, 2012 20:30   

polaaa, wprawdzie nie mam dzieci, więc i doświadczenia w tej kwestii jednakże radzę Ci skupic się na sobie i na maleństwu. :) To ma byc cudowne przeżycie dla Ciebie, nie powinnaś odczuwac skrępowania. Zmień nastawienie na to, że powiększa Ci się rodzina, na to że będziesz matką, na to że wydasz na świat potomstwo a nie myśl o tym, czy pielęgniarki czy inne pacjentki będą się Ciebie bac, czy brzydzic. Jednakże informuj tych, co nie wiedzą, że to nie jest zaraźliwa choroba, bo na pewno matki na oddziale będą się obawiac tego, że byc może zarazisz ich dziecko.

Pozytywnych emocji więcej i pozytywnego myślenia. :)
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Sob 20 Paź, 2012 23:42   

Mi to cholerstwo wyszlo po ciązy i w stopmiu minimalnym na szczescie i walcze z tym badziewiem. Ja w szpitalu nie przypatrywałam sie matka czy maja jakies problemy skorne itp. jestes wtedy skupiona na dziecku więc myśle ze nikt nie bedzie zadawal pytania co to. Najwazniejsze zeby dziecko bylo zdrowe, a wtedy zapomnisz o plamach i bedziesz szczesliwa mama. Zycze szczesliwego roziwazania:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo