Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wycofanie protopicu
Autor Wiadomość
toa 

Dołączyła: 21 Lip 2010
Posty: 52
Wysłany: Pią 03 Sie, 2012 00:02   

Brzmi całkiem poważnie. Czyli co, lepiej nie stosowac?! :(

Widzę, że sporo jest w Internecie informacji na ten temat. Wątpliwości pojawiały się wiele lat temu, bo znalazłam artykuły z 2005. Nic nie jest naukowo udowodnione, ale ze względu na bezpieczeństwo radzą ograniczyc użycie Protopicu do miniumum.

http://www.ehow.com/about...ncer-risks.html
Ostatnio zmieniony przez toa Pią 03 Sie, 2012 00:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Delfina 

Dołączyła: 02 Sie 2012
Posty: 2
Wysłany: Sob 04 Sie, 2012 00:24   

Artykuł, który znalazłam jest ze stycznia 2012 roku, aczkolwiek nie ma do niego żadnego odnośnika kto jak i kiedy wykonywał te badania (jak zwykle). Jest to tylko strona poświęcona dostarczaniu "prawdziwej" wiedzy konsumentom.
Ale Twój artykuł jest bardzo podobny... więc coś w tym musi być.
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Sob 04 Sie, 2012 12:17   

mnie jakos ten artykuł nie przerazil i dzis kupialm protopic. Z nim wydaje mi sie po naswietleniach szybciej pojawia sie pigment choc bez niego takze.
 
 
aniabi 
aniawilk

Dołączyła: 31 Lip 2012
Posty: 396
Wysłany: Nie 05 Sie, 2012 09:49   

choć bez niego także Ci sie pojawia to może lepiej nie używać tego protopicu?Ja sie zastanawiałam czy go kupić,ale bez niego też mam takie efekty jak ci którzy go używają więc szkoda zdrowia i kasy.A z większości przypadkow wynika że naturalnie uzyskany pigment bez wymuszania go protopikiem nie zanika,a ztym z protopicu to rożnie bywa,podobno uzależnia skore i trzeba sie nim cały czas smarować.pozdrawiam :-)
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Nie 05 Sie, 2012 10:28   

juz kupilam i uzywam. Ja potrzebuje aby pigment zrepigmentowanych plamek zlal sie ze skora, na polowe plamki juz do tego doszlam ale jej drugi bok wyroznia sie tz ja go widze. co nas nie zabije to nas wzmoxcni, lampy tez nie sa zdrowe i wiele rzeczy mozna by bylo wymieniac pol dnia.
 
 
aniabi 
aniawilk

Dołączyła: 31 Lip 2012
Posty: 396
Wysłany: Nie 05 Sie, 2012 11:21   

no w sumie masz rację.a czy jest ktoś komu protopic lub elidel pomugl przywrócić pigment na rękach?chodzi mi szczególnie o dłonie.
 
 
sl8er 
sl8er

imie: Łukasz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 400
Skąd: mrzezyno
Wysłany: Nie 05 Sie, 2012 11:52   

szanti12318 napisał/a:
juz kupilam i uzywam. Ja potrzebuje aby pigment zrepigmentowanych plamek zlal sie ze skora, na polowe plamki juz do tego doszlam ale jej drugi bok wyroznia sie tz ja go widze. co nas nie zabije to nas wzmoxcni, lampy tez nie sa zdrowe i wiele rzeczy mozna by bylo wymieniac pol dnia.




,,co nas nie zabije to nas wzmoxcni"

:hahaha:

jak ktoś wie na czym polega podstawowe dzialanie protopicu... to brzmi to jak czarny humor...
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Nie 05 Sie, 2012 12:33   

a co inego mi pozostalo. Mam 22lata corke meza i musze to pokonac. A jesli chodzi o plami na brzuchu to duzo juz nie brakuje
 
 
junior 

Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 103
Wysłany: Pią 17 Sie, 2012 21:34   

to ja już naprawdę nie wiem,co robić...
po protopicu mi ładnie zachodzą i naprawdę szybko plamy na kolanach..I co ja mam zrobić? Zrezygnuje z protopicu - zrezygnuje z pigmentu..
Też dostałem bez większego problemu, w aptece nie mieli,ale za jakieś 5 dni został sprowadzony bez problemu... :roll:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo