Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
BICOM leczenie
Autor Wiadomość
sl8er 
sl8er

imie: Łukasz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 400
Skąd: mrzezyno
Wysłany: Pon 13 Sie, 2012 10:11   

,,Nie jest mądrą rzeczą chwalić to, czego nie znamy, ale krytykowanie tego jest głupotą.
-- Da Vinci,,

nie kapuje na jakiej zasadzie ma działać BICOM... czy działa czy nie działa... nie wiem ?

ale...

Jak wykrył cała masę stanów zapalnych może warto potwierdzić to w sposób konwencjonalny... najtaniej (ponizej 10 PLN) bedzię zrobić badanie CRP... w przypadku stanów zapalnych a zwłaszcza aż tylu powinno być mocno podniesione...

uważam ze warto konfrontować te wyniki uzyskane jakim kolwiek biorezonansem z badaniami z laboratoriów a już szczególnie jeżeli badający jest pewien na 100%...
Ostatnio zmieniony przez sl8er Pon 13 Sie, 2012 10:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
JanBiela 

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 37
Wysłany: Pon 13 Sie, 2012 23:31   

Aparaty do terapii biorezonansowej są różne w zależności od metody badań i sposobu montowania aparatury na skórze.
W tym przypadku BICOM oznacza, że są to elektrody trzymane w dłoniach. Przez te elektrody emitowane jest zmienne pole elektromagnetyczne. Uważa się, że komórki organizmu człowieka posiadają naturalną częstotliwość rezonansową, która ulega zmianie w zależności od stanu chorobowego komórek.
Urządzenie bada odpowiedzi z organizmu i na podstawie zaburzonych sygnałów prezentuje diagram który jest interpretowany przez osobę która wykonuje badanie.
Leczenie tym aparatem ma polegać na wysyłaniu zmodyfikowanych sygnałów które mają przywrócić naturalną częstotliwość komórek.

Wady takich zabiegów:
1. Interpretacja wyników dokonywana jest przez człowieka, na podstawie diagramów. To powoduje że w rożnych gabinetach badający dają różne diagnozy. na różnych aparatach do badań biorezonansu wychodzą inne wyniki.

2. Nawet jeżeli badający się nie pomyli to wskazuje miejsce pośrednie problemu. Czyli tkankę uszkadzaną a nie tkankę źle pracującą. Nie wskazuje błędnie działających procesów biochemicznych

3. Same badania nie uwzględniają procesów biochemicznych zachodzących w organizmie, a to powoduje że leczy się tylko objawy.

4. Leczenie tą metodą daje takie same efekty jak naświetlanie - usunięcie objawu w postaci bielactwa - tutaj przez odczulanie . Efektem takiego leczenia po wielu latach będzie inna poważniejsza choroba.
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Śro 22 Sie, 2012 17:22   

JanBiela napisał/a:
Efektem takiego leczenia po wielu latach będzie inna poważniejsza choroba.


jaka inna, poważniejsza choroba? u mnie naswietlanie przestalo juz dawac efekty, wyleczylem biodra, czesc piszczeli i kolan. moze ta metoda podziala na mnie?
 
 
aniabi 
aniawilk

Dołączyła: 31 Lip 2012
Posty: 396
Wysłany: Śro 22 Sie, 2012 19:09   

A jak dużo plamek zostało Ci jeszcze do wyleczenia?
 
 
aniula229 

imie: Ania
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 24
Wysłany: Pią 24 Maj, 2013 20:40   

dawno mnie tutaj nie było,czas szybko upłynął...a u mnie?nic nowego,plam na dłoniach coraz więcej,stare też się powiększyły.Do BICOMU nie wróciłam i zrezygnowałam z jakiegokolwiek leczenia do teraz.Dziś zamówiłam żel i tabletki VITIX oraz promiennik UVB o którym wyczytałam na forum.Nie wiem czy dobry wybór metody leczenia,ale jak nie spróbuję nie będę wiedziała :wink: pozdrawiam wszystkich forumowiczów :grin:
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Śro 26 Cze, 2013 22:38   

ja mam takie pytanie czy ktos z Was ma potwierdzone badaniami stan zapalny?

[ Dodano: Sro 26 Cze, 2013 22:39 ]
jakie badania należy wykonać?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo