Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[mazowieckie] Chętni do na?wietlania z okolic Piaseczna
Autor Wiadomość
Ewelina177 

imie: Ewelina
Dołączyła: 03 Sty 2011
Posty: 2
Skąd: Mazowsze
Wysłany: Czw 06 Sty, 2011 14:22   [mazowieckie] Chętni do naświetlania z okolic Piaseczna

Witam,
Od bardzo dawna choruje na bielactwo. Przez około 2 lata chodziłam na terapię do pani Bourian. Naświetlałam się lampą UVB co przynosiło wspaniałe efekty, niestety musiałam przerwać terapię ponieważ nie mam czasu aby dojeżdżać do Warszawy i jest bardzo drogo.
Teraz planuje kupno lampy taka jak posiada Bourian w swoim gabinecie jednak jest ona bardzo dorga i jestem ciekawa czy byli by jacyś chętni na naświetlanie za na prawdę drobną opłatą dużo niższą niż u Bourian?
W razie czego proszę o kontakt na: ewelina177@gmail.com lub PW.

Pozdrawiam
Ewelina S.
 
 
Justwannalive 

Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 18
Wysłany: Śro 16 Lut, 2011 12:28   

Mógłby mi ktoś powiedzieć czy ta przychodnia na towarowej jeszcze istnieje?
Korzystając z okazji, że przyjechałem do Warszawy, postanowiłem odwiedzić centrum Jupiter i zobaczyć, dopytać się coś w owej przychodni/centrum urody?, a jedyne co tam znalazłem to były sklepy z meblami. Obszedłem budynek szukając innego wejścia, bez rezultatów.
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Śro 16 Lut, 2011 22:51   

Nic nie straciłeś i niczego byś się nie dowiedział. Na wizytę czeka się pół roku. Dla mnie ten salon piękności na towarowej to wielka ściema.
 
 
Ewelina177 

imie: Ewelina
Dołączyła: 03 Sty 2011
Posty: 2
Skąd: Mazowsze
Wysłany: Czw 05 Maj, 2011 18:58   

przychodnia istnieje ale nie mam szans żeby się dostać tak odrazu, trzeba czekać na wizytę, a pozatym od doktor Bourion to się nie można nic konkretnego dowiedzieć. Przez 3 lata chodziłam do niej na terapię jeszcze w Konstancinie Jeziornie efekty były ale później przestała się mną intersować i w ogóle nie zmieniała mi czasu naświtetlania. dlatego też posanowiłam zamówić sobie taka samą lampę do domu i naświetlać się na własną rękę. Bardziej się to opłąca niż chodzenie do niej na naświetlanie i płącenie. Lampę już mam zamówioną, czekam tylko na śwetlówki. Jeśli ktoś jest zaintersowany to jestem w stanie ją udostępnić.
 
 
Karolak 


imie: Karolina
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 12 Lis 2009
Posty: 414
Skąd: Zabrze
Wysłany: Czw 05 Maj, 2011 20:58   

Co to za nazwa lampy?
Ja posiadam Medisun 80 UVB 311 NM w domu;))
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Sob 14 Maj, 2011 07:59   

Karolak napisał/a:
Co to za nazwa lampy?
Ja posiadam Medisun 80 UVB 311 NM w domu;))


i jak efekty? mozesz coś więcej o tym napisać?
 
 
Arerra 

Dołączyła: 20 Lip 2011
Posty: 1
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011 18:22   

Czesc Kochani. Ja tez choruje na bielactvvo.Juz jakies 16 lat. Dolujace to.Szczegolnie latem. Chciala bym zamovvic Dermotan z Tovvarovvej bo czytalam ze svvietnie maskuje plamy. Niestety przez telefon povviedziano mi ze jest tylko dla pacjentovv. Mieszkam vv Szvvecji i nie stac mnie na vvyjazd do VVarszavvy. Czy jest tu na forum ktos kto sie tam leczy i mogl by pomoc mi zdobyc ten Dermotan ? Prosze ludziska pomozcie. Ja vvysle pieniazki. Jako piervvsza jesli tak vvolicie. Pozdravviam VVas vvszystkich cieplutko.

[ Dodano: Czw 21 Lip, 2011 08:53 ]
Ej :( ludziki kochane pomozcie mi prosze. Podaje moj mail. arerra@wp.pl Pomozcie...

[ Dodano: Czw 21 Lip, 2011 08:53 ]
Ej :( ludziki kochane pomozcie mi prosze. Podaje moj mail. arerra@wp.pl Pomozcie...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo