Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czesc,wolalbym was w innej okolicznosci poznac no ale coz...
Autor Wiadomość
User2578

Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 202
Wysłany: Śro 04 Wrz, 2013 17:47   Czesc,wolalbym was w innej okolicznosci poznac no ale coz...

Witam
Jestem Łukasz z Płocka mam 22 lata,obecnie studiuje w tym roku licencjat :) wszystko fajnie ukladalo się ale... niestety stwierdzono u mnie bielactwo, mam plamki na rekach i z tylu plecow,jezeli ktoś będzie tak mily to proszę pomagać mi swoimi cennymi radami :) w temacie który zalozylem:)



Pozdrawiam ! :)
Ostatnio zmieniony przez Czesiu Nie 19 Lut, 2017 21:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
arabika 
ania

imie: ania
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Maj 2013
Posty: 262
Wysłany: Śro 04 Wrz, 2013 20:44   

hej. jesli chcesz cenne rady to proponuje ci przeczytac tematy : bielactwo - proba wyjasnienia procesu powstawania bielactwa, tam znajdziesz porady JanaBiela, zapoznaj sie z nimi a wiele zrozumiesz. zrob sobie notatki i zacznij sie do nich stosowac. Nie ma sensu powielac tego samego tematu. a tam kazdy sobie pomaga i wymienia sie swoim radami. ;-) ) jak masz jakies zapytania to tam je kieruj a na pewno ktos odpisze i pomoze. ;-) )
 
 
Jagoda 
Jagoda

imie: Jagoda
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 09 Lip 2008
Posty: 55
Wysłany: Śro 04 Wrz, 2013 20:57   

Witam Cię serdecznie ,i na przekór wszystkiemu cieszę się ,że się poznajemy .Bielactwo to nie powód do strzelania fajerwerków ,ale poznałam pare osób w gorszych okolicznościach .Z moich doświadczeń młode plamy bielacze maja większe szanse odzyskac barwnik niż nieleczone . Przy smarowaniach trzeba uważac na brzegi plam ,żeby nie powstały ciemniejsze obwódki .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo