Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wskazówki do postów Pana Jana
Autor Wiadomość
Bartekszym 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 141
Wysłany: Pią 06 Wrz, 2013 15:04   Wskazówki do postów Pana Jana

Dla mnie np dziwne jest to dlaczego moje plamy się powiększają . Zauważyłem , że jak zaczyna się lato/lub kończy. Moje plamy jest taki skok w rozprzestrzenianiu się plam.
Jestem sportowcem , trenuję po 2x dziennie (czasami raz) . Uważam , że wszystkie toksyny są wydalane z ogranizmu. Nie pocę się jakoś masakrycznie ,ale po tylu treningach uważam ,że to wszytsko jest wydalane w dobrym stopniu.

Następna kwestia to jak się odżywiam. Staram się jeść zdrowo , ale nie wychodzi zawsze tak jak być powinno. Nie wiem nawet czy jak kupie jabłka w sklepie to one są zdrowe czy nie ponieważ teraz wszystko jest na chemii.

Poczytałem trochę Jana i mam straszną determinacje , żeby zniwelować te plamy.
Proponuję na początek żebyśmy razem ułożyli to co powinniśmy jeść na czego nie powinniśmy.

Pamiętam jak zaczęła się moja przygoda z bielactwem. Miałem wykrytą astmę i Pani doktor dała mi jakieś leki immunologiczne (chyba) . Po tych lekach wywaliło mi plamy...
Ktoś mógłby to wytłumaczyć?
Najlepiej Pan Jan.


PS. Wieczorem dopiszę temat. Bo muszę pilnie uciekać
Ostatnio zmieniony przez Czesiu Nie 19 Lut, 2017 21:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
white_power88 

Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 181
Wysłany: Pią 06 Wrz, 2013 16:32   

zero nabiału (tylko jajka), zero fluoru(w pastach, w herbacie, w kawie, w wodzie mineralnej), zero białego pieczywa(tylko takie, które ma jak najwięcej mąki żytniej, tylko takie, które ma jak najmniej mąki pszennej). słodycze? nie wiem, niech się ktoś wypowie. też uprawiam sport, ale to nie ma znaczenia. i też wywala mi plamy tylko w lato/koniec lata. a jaki sport uprawiasz?
 
 
User2578

Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 202
Wysłany: Pią 06 Wrz, 2013 17:38   

oo wody bez fluoru, podasz jakies ? bym wiedział jakie zakupić w sklepie :)
 
 
Udana 

Dołączyła: 10 Paź 2012
Posty: 403
Wysłany: Pią 06 Wrz, 2013 17:56   

Już taki wątek założył Raw - http://vitiligo.com.pl/forum/viewtopic.php?t=1391

to po co mnożyć takie same wątki?
 
 
white_power88 

Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 181
Wysłany: Pią 06 Wrz, 2013 21:24   

woda bez fluoru? nic prostszego. wyciągasz czajnik, taki stalowy i gotujesz wodę z kwadrans. no i po fluorze. podobno też kropla beskidu nie ma fluoru, ale nie wierzę.
 
 
aniabi 
aniawilk

Dołączyła: 31 Lip 2012
Posty: 396
Wysłany: Pią 06 Wrz, 2013 21:29   

white_power88 napisał/a:
podobno też kropla beskidu nie ma fluoru, ale nie wierzę.
Na etykiecie napewno niema!czytałam kiedyś artykół na temat badań wód mineralnych i najlepiej wypadła kropla beskidu,moze dlatego że to bardziej zródlana woda niz mineralna.
 
 
Bartekszym 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 141
Wysłany: Pią 06 Wrz, 2013 21:47   

Tak wiem , że są podobne wątki .
Nie ma nas tak dużo więc uważam , że nie ma aż takiego bałaganu.

Trenuje tenis stołowy w 1 lidze gram aktualnie.

Chciałbym wytłumaczyć sprawę z tą astmą i tymi lekami po których mi wywaliło plamy.
Miał ktoś podobną sytuacje ?

"zero nabiału (tylko jajka), zero fluoru(w pastach, w herbacie, w kawie, w wodzie mineralnej), zero białego pieczywa(tylko takie, które ma jak najwięcej mąki żytniej, tylko takie, które ma jak najmniej mąki pszennej)"

Twoim zdaniem to wszystko ? Jak myślisz jak będę się tego trzymał to chociaż zatrzymam postepowanie tej choroby ?


Wczytałem się głębiej w to wszytsko i wychodzi na to , że trzeba się wziąć za siebie!
Proponuje abyśmy zebrali to w jedną całość.
To co udało mi się ustalić:
Napewno wyrzucam z mojego życia herbatę i pastę z fluorem.
Dorzucam do tego ziółka:
Skrzyp polny
Korzeń łopianu
Macierzanka
Babka lancetowata
Krwawnik
Nastepnie biorę po 1 tabletce boru (zobaczę jak mój organizm reaguje)
+do tego dieta ułożona wg zaleceń Jana.
Mam pytanie czy makaron ryż są wskazane u chorych na bielactwo ?

Moja choroba ma napewno związek z gardłem i astmą ponieważ po tych lekach które poleciła mi prywatna Pani doktor jak już wspominałem wywaliło mi plamy. Dosłownie były to 2 małe granulki które łykałem i kaszel i ból gardła przechodził na 3 miesiące .

Chciałbym zapytać co jeszcze byście dorzucili do tego wszystkiego ?

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Bartekszym Sob 07 Wrz, 2013 09:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo