Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wiara czyni cuda
Autor Wiadomość
User2575

Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 1
  Wysłany: Sob 24 Sie, 2013 11:24   Wiara czyni cuda

Witam .Jestem tu nie pierwszy raz, zawsze do tej pory tylko czytałem , nie logowałem się, wstydziłem się moich plam.Bielactwo nabyte dopadło mnie około 4 lat temu, twarz zamieniła się w łaciate pole. Próbowałem w ramach walki różnych rzeczy, odpuszczałem i walczyłem , na nic było smarowanie ,łykanie, wizyty u dermatologów. Sam wraz z żoną szukałem przyczyn tego dlaczego nagle ja śniady facet zacząłem tracić pigment .Psycha siadała ,było leczenie psychotropami, dramatyczne chwile, aż w końcu znalazłem lek,coś co wspomaga nie leczy bo plamy na skórze to tylko efekt.Dziś plamy znikają, po trzech miesiącach brania preparatu nie leku mogę się uśmiechać.Pigment wraca ja oszalały a ja mogę podzielić się tym w jaki sposób i czym wspomóc swój organizm. Jeśli jesteście zainteresowani zapraszam ; piszcie na jsp2@wp.pl, opowiem ,wyśle fotki z widokiem mojej twarzy. Nie pisze ,że jestem cudotwórcą piszę ,że moge dać nadzieję na powrót barwnika ,mnie się udało.
Ostatnio zmieniony przez Czesiu Nie 19 Lut, 2017 21:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aniabi 
aniawilk

Dołączyła: 31 Lip 2012
Posty: 396
Wysłany: Sob 24 Sie, 2013 13:58   

Witaj,a czy mógłbyś tutaj na forum podzielic sie informacja w jaki sposób udaje Ci sie przywrócic barwnik,co to za preparat o którym wspominasz.Myślę że wiele osób tutaj będzie zainteresowanych jak równiez chętnie obejżymy zdjęcia.
 
 
raw 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 188
Wysłany: Sob 24 Sie, 2013 15:09   

Napisz o swoich efektach tutaj na forum.
 
 
arabika 
ania

imie: ania
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Maj 2013
Posty: 262
Wysłany: Śro 02 Paź, 2013 22:40   

hello JSP
moze podzielisz sie tu na forum swoim postepem?? wszyscy bysmy chcieli to zobaczyc ;-)
 
 
Udana 

Dołączyła: 10 Paź 2012
Posty: 403
Wysłany: Czw 03 Paź, 2013 11:14   

Czy to nie aby kolejna krypto reklama cudownego leku...??? :wink:

Brzmi podobnie jak Kasiekpna

Cytat:
Hej wam
ja od swojego lekarza w 2006 roku usłyszałam że mam tyle zmian bielaczych że najlepiej było by mnie wybielić całkowicie (fakt wyglądało to strasznie około 87 % ciała i białe jak śnieg )
Moją reakcją na to było to że więcej u lekarza się nie pokazałam
w 2007 roku podjęłam eksperymentalne leczenie Enbrelem (pól roku)
efektem było praktycznie natychmiastowe zaróżowienie plam ,od drugiego miesiąca pokazały mi się liczne repigmentacje białych miejsc
Przez te wszystkie lata nie leczyłam się żadnymi lekami i moje bielactwo samoistnie cały czas się pigmentowało , na dzień dzisiejszy pozostało mi około 15 % z tego co było w 2007 roku
od 2 miesięcy znowu biorę enbrel i moje bielactwo reaguje dośc szybką reakcją pigmentacyjną tych plam co jeszcze zostały
Ostatnio zmieniony przez Udana Czw 03 Paź, 2013 11:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
KatarzynaS 

Dołączyła: 14 Wrz 2012
Posty: 84
Wysłany: Czw 03 Paź, 2013 13:58   

Też coś mi się nie podoba wpis kolegi, gdyby tak było faktycznie, myślę, że by się pochwalił na forum.
 
 
arabika 
ania

imie: ania
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Maj 2013
Posty: 262
Wysłany: Czw 03 Paź, 2013 20:03   

wiecie co ludzie maja chyba nie zly ubaw wypisujac takie bzdury i patrza wtedy ile glupich zareaguje na posty o cudownym wyleczeniu, eee szkoda na nich czasu ...
 
 
sl8er 
sl8er

imie: Łukasz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 400
Skąd: mrzezyno
Wysłany: Pon 07 Paź, 2013 22:05   

,,Nie pisze ,że jestem cudotwórcą piszę ,że moge dać nadzieję na powrót barwnika ,mnie się udało,,

pytanie ile to danie nadziei bedzie kosztowało.... :hahaha:
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Wto 08 Paź, 2013 15:06   

a nadzieja matką głupich :D
 
 
0025.Peter 

Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 70
Wysłany: Wto 08 Paź, 2013 16:11   

1 post, 1 temat, brak nazwy, tylko mail... wiadomo, że ściema.
 
 
ana52 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Paź 2011
Posty: 16
Wysłany: Sob 19 Paź, 2013 18:29   

Hej, tu chodzi o kalogen calvita. Ja próbuje od tygodni zazywam. Spróbbuje tak 2-3 miesiace (obicałam sobie ,ze do konca grudnia).
Dawno mnie nie było na forum, ale nadrobie zaległosći.
Chciałabym jeszcze napisac o tevaskin. Kupiałam na allegro i stosowałam z UVB i nic. Zabram go w ciepłe kraje na wakacje i lekko posmarowałam. Gdy wróciłam do Poski stała się tragedia, w miejscach gdzie nim posmarowałam moja skóra była poprzona do tego stopnia że minęło już 2 miesiace i nic. A najgorsze ze w miejscach poprzaenia wystakaują plamy bielacze. Dlatego osobiście przetrzegam przed tym specyfikiem.
Jeszcze wcześniej brałam Pigmento ( na allegro można je kupić) także bez efektów. Zastanowiam się na belabin z USA i w sumie sama nie wiem czy kupić.

Marze o dniu kiedy zostanie wprowadzony jakiś lek/ masc na to dziadostwo; bo już nie daje rady z sobą niestety:(
 
 
arabika 
ania

imie: ania
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Maj 2013
Posty: 262
Wysłany: Sob 19 Paź, 2013 19:56   

ana52,
jesli nic sie nie zmieni po tym specyfiku to poczytaj posty Jana i sprobuj naprawic organizm od wewnatrz dieta i ziolami, sporo osob zaczelo korzystac z rad Jana, zobaczymy co bedzie, tylko cierpliwosc nam to wynagrodzi ;-)
po cichu tez marze o jakims przelomie w leczeniu bielactwa i ze w koncu znajdzie sie lek na to, ale jezli tak jak jan pisze jest to problem organizmu to tylko zmiana diety + ziola nas wylecza ale na to trzeba czasu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo