Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tabletki VITIX
Autor Wiadomość
Koslo 


Dołączył: 01 Wrz 2008
Posty: 29
Wysłany: Sob 04 Kwi, 2009 16:25   

Witam serdecznie,

No cóż, skoro ze wschodnimi sąsiadami nie wyszło, wysłałem maila do francuskiej firmy produkującej żel VITIX z zapytaniem o tabletki i o ewentualną wysyłkę za granicę. Mam również prośbę-moglibyście podać skład tabletki? Tutaj kieruję się do wszystkich znających język rosyjski, chodzi o jak najdokładniejsze dane na temat składu, mój tato jest po farmakologii i być może poddałby trochę pomysłów, czym zastąpić te tabletki, czym chętnie się podzielę na forum. Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedzieć.
 
 
arek 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 88
Wysłany: Sob 04 Kwi, 2009 19:35   

Melon extract (EXTRAMEL) 15mg
Catalase 75UI
Superoxide Dismutase 210UI

Vitamin E (15UI) 10mg
Vitamin C 60mg
Vitamin B9 (Folic acid) 200mg
Vitamin B12 1mg
Cu 2,5mg
Se 75mg
Zn 15mg


Vitix Kamuflaż w POLSCE :grin:
http://aptekacentrum.lubl...gel,i23313.html
Ostatnio zmieniony przez arek Sob 04 Kwi, 2009 19:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ulencja 


imie: Urszula
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Kwi 2008
Posty: 277
Skąd: Toruń
Wysłany: Sob 04 Kwi, 2009 21:05   

Patrzyłam na ten link i mam pytanie,czy ten żel do barwienia skóry rzeczywiście barwi? Bez znaczenia jest, kto ma jaki odcień skóry? Zainteresował mnie ten vitixcolor.
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Sob 04 Kwi, 2009 21:08   

Tutaj znalazłem Tabletki Vitix, ale czy będą chcieli wysłać do Polski to nie wiem. Mozna zapytać http://www.kevelt.ee/eng/...dus/?product=18
 
 
Bernadeta 


imie: Bernadeta
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 06 Paź 2008
Posty: 168
Skąd: Radom / UK
Wysłany: Sob 04 Kwi, 2009 21:32   

przed chileczka wyslalam zapytanie odnosnie zakupu i sprzedazy wysylkowej za granice, ciekawe jaka bedzie odp z ich strony :)
 
 
Koslo 


Dołączył: 01 Wrz 2008
Posty: 29
Wysłany: Sob 04 Kwi, 2009 22:34   

Dzięki wielkie Arek za szybką reakcję! Niestety będę się widział z tatą na Wielkanoc, wtedy razem siądziemy i rozkminimy co tam siedzi :grin: . Francuzi nie odpowiedzieli jeszcze na moje pytanie. Pozdrawiam!
 
 
arek 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 88
Wysłany: Nie 05 Kwi, 2009 07:46   

też widziałem wczoraj ten sklep Slavo :-)

mam kolegę który mieszkał w Estonii także spytam go czy któryś z jego znajomych nie wysłałby do Polski

w tym linku do sklepu od Ciebie Slavo vitix tabletki są dużo tańsze niż żel,
może nie są zatem takie drogie

pozdro
 
 
Koslo 


Dołączył: 01 Wrz 2008
Posty: 29
Wysłany: Nie 05 Kwi, 2009 12:50   

arek napisał/a:
mam kolegę który mieszkał w Estonii także spytam go czy któryś z jego znajomych nie wysłałby do Polski


wysyłka na pewno kosztowałaby trochę, może by tak kolektywne zamówienie? Jeśli tworzyła by się ewentualna lista na zamówienie zza granicy, wpisuję się na nią, pozdrawiam!

[ Dodano: Pon 06 Kwi, 2009 13:37 ]
hej Kochani,
Dostałem maila od angielskiego producenta VITIXu, mogą jak najbardziej wysyłać do Polski tabletki! Osoby, które mają większą znajomość angielskiego prosiłbym o przetłumaczenie, oto wiadomość jaką odszymałem:

It's nice to hear that even people in those countries where ViTiX
products aren't sold know about Vitix.

The price is following:
ViTiX tablets (one package) 10,20EUR
Money transferring cost 5,80EUR
Transportation cost to England or Poland 2,00EUR (the price depends on
the weight of the shipment. For example if you'll order 2-6 pieces of
ViTiX tablets then the transportation cost would be 3,20EUR etc)
Altogether 18,00EUR

In case the price is acceptable and you want to place an order, then
please let us know. Then I'll specify bank�s records and exact sum of
invoice.


Have a nice day!

Kildu Kask
AS Kevelt
www.kevelt.ee
Phone: (+372) 620 4391
Fax: (+372) 670 1219

[ Dodano: Pon 06 Kwi, 2009 13:43 ]
Chciałbym zauważyć, że euro stoi po 4.41, więc 18 x 4.41=79,38, VITIX żel przeciętnie 140 zł, więc raczej się opłaca. Powiadomię producenta, że jestem jak najbardziej zainteresowany, pozdrawiam.
 
 
Bernadeta 


imie: Bernadeta
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 06 Paź 2008
Posty: 168
Skąd: Radom / UK
Wysłany: Pon 06 Kwi, 2009 15:52   

czesc ja rowniez dostalam odp o takiej samej tresci, oglonie tlumaczac to cieszy ich to, ze ludzie z innych krajow gdzie nie jest sprzedawany ten produkt maja wiedze na jego temat, ponizej podaja cennik za produkt i cennik za wysylke proponujac przy wiekszym zamowieniu nieco wieksze, ale tez ekonomiczniejsze koszty, razem przy zamowieniu 1 op (10.20)plus oplata za przelew kasy (5.80) plus koszt wysylki (2.00) daje 18 euro,
w wypadku kiedy cena Ci odpowiada i chcesz zamowic wystarczy ich zawiadomic oni wystawia odpowiednia fakture,
zyczy milego dnia
Kildu Kask
w imieniu Kevelt
adres str inernetowej i nry telefonu oraz faxu

moze nie jest to precyzyjne tlumaczenie i jesli ktos sie z nim nie zgadza to prosze wybaczyc zrobilam co w mej mocy
 
 
Karina 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 110
Wysłany: Pon 06 Kwi, 2009 16:18   

Hej !
A czy ktoś miał stycznośc z tabletkami VITILIGEX ?
 
 
kasta15 
Ania


pole1: 137
imie: Anna Maria
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 146
Skąd: RogoĽno Wlkp.
Wysłany: Pon 06 Kwi, 2009 20:11   

czy ktoś próbował zamawiać?

[ Dodano: Pon 06 Kwi, 2009 21:19 ]
Kolso, życzę Wam sukcesu, ale ten ich ekstrakt z melona jest raczej tajemnicą i w nim cały sęk- pozostałe to mikroelementy- baza, uzupełnienie, to dla Taty pryszcz będzie, ale główny składnik to ten roślinny ekstrakt właśnie, pozyskiwany w sposób objęty tajną recepturą- opatentowaną...
no, ale czekam na każde info, zwłaszcza, że to nie jest żadne czary-mary, tylko to działa, a efekt widzę w lustrze, i choćby pomogło nawet kilku z Was to warto poruszyć niebo i Ziemię.
Polookam jeszcze, pomyślę, pokombinuję i liczę na Was.
ściskam
Ania :zdrówko:
 
 
brahmin 

Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 5
Wysłany: Wto 07 Kwi, 2009 12:01   

czesc, jestem nowy wiec prosze o wyrozumialosc...
co do tabletek VITIX ktos pisal ze jego kolezanka ich uzywac nie moze, pytanie brzmi, czy one sa jakies niebezpieczne dla zdrowia, maja jakies przeciwskazania? biorac tabletki trzeba chodzic na jakies naswietlania lub na slonce? zel o ktorym piszecie wymaga naswietlania czy dziala miejscowo bez zadnych dodatkowych wymogow?
 
 
arek 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 88
Wysłany: Wto 07 Kwi, 2009 18:59   

genialnie że ta firma chce wysyłać :razz:

powiedzcie mi, czytaliście może na zagranicznych forach o efektach stosowania tych tabletek?
 
 
Koslo 


Dołączył: 01 Wrz 2008
Posty: 29
Wysłany: Wto 07 Kwi, 2009 20:12   

hej brahmin,

Ta sprawa jest troszkę indywidualna, jeśli chodzi o naświetlanie, mi rok temu vitix żel + opalanie twarzy bardzo pomogło, repigmentacja wokół oczu była naprawdę szybka. Ale już mój znajomy, któregoś razu się zapomniał na słońcu i doszło do tego, że popękała mu tam skóra do krwi czy coś takiego, więc jak piszę, to bardzo indywidualna sprawa. Twoja koleżanka może być uczulona na jakiś składnik, który jest powszechnie stosowany w lekach, nie musi być to jakiś szkodliwy specyfik, ale ona już powinna wiedzieć dlaczego nie może ich przyjmować. Do stosowania żelu raczej bym polecił Ci solarium lub właśnie słonko. Pozdrawiam.
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Śro 08 Kwi, 2009 23:05   

witam, jakby była jakaś lista osób z zamówieniem to ja się dopisuję! Pozdrawiam i czekam na informacje.
 
 
arek 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 88
Wysłany: Czw 09 Kwi, 2009 19:46   

Ja i Maciek również jesteśmy chętni

najlepiej żeby zamówienie złożyła osoba dobra z angielskiego,
żeby ustalić wszystko z Estończykami
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Czw 09 Kwi, 2009 22:30   

Dokładnie, nie ma na co czekać ;) zamawiajmy
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Czw 09 Kwi, 2009 23:41   

Ja to bym chętnie zamówił od razu 3 opakowania.
 
 
insane_hunter 


imie: Damian
Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 29
Skąd: Dębica
Wysłany: Pią 10 Kwi, 2009 07:45   

Ja tak samo :wink:
 
 
Koslo 


Dołączył: 01 Wrz 2008
Posty: 29
Wysłany: Pią 10 Kwi, 2009 11:26   

witam wszystkich zainteresowanych zakupem tabletek Vitix,
Jak najbardziej mogę się podjąć kupna tabletek kolektywnie, nawiązełem już kontakt z firmą estońską, czekają tylko na sygnał ode mnie ile chciałbym zamówić. Jeśli ktoś ma doświadczenie w zamawianiu dla wielu osób z róźnych obszarów Polski, prosiłbym o podpowiedź, jak zamawiać dla tak wielu osób, chodzi mi np. o zebranie pieniędzy itp. Nie organizowałem jeszcze takich "zakupów" więc byłbym wdzięczny za sugestie co do poprowadzenia tej sprawy. Ja jestem z Włodawy, studiuję w Lublinie, jeśli ktoś mógłby przekazać pieniądze na produkt osobiście. Dajmy sobie czas do końca tygodnia na uzupełnienie listy, później kilka dni na dostarczenie pieniędzy(przelew na konto? osobiście?). Ja zamawiam dwa opakowania. Pozdrawiam.
 
 
Natalia_90 


imie: Natalia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 338
Skąd: Chojnice
Wysłany: Pią 10 Kwi, 2009 11:27   

też się na to piszę :)

[ Dodano: Pią 10 Kwi, 2009 15:11 ]
wydaje mi się, że mogłbys podac osobom zainteresowanym swój numer konta, tak by wszyscy mogli przelać Ci należną kwotę doliczając do tego koszt przesyłki, tak byś potem mógl to ewentualnie rozesłac nam wszystkim... nie wiem czy dalo by się inaczej, tak by firma estońska wysyłała pod rożne adresy po 1-2 opakowaniach... ale można by sprobowac i zapytać się..
 
 
Koslo 


Dołączył: 01 Wrz 2008
Posty: 29
Wysłany: Sob 11 Kwi, 2009 00:13   

:!: hej, zróbmy tak, osoby chętne-swój nick a obok liczba zamawianych opakowań, czas do poniedziałku włącznie, w poniedziałek wieczór składam zamówienie, wysyłam maila do firmy estońskiej, wklejam odpowiedź na forum, dzielilmy się kosztami przesyłki i dajemy sobie np. dwa dni na uregulowanie kwot na zamówienie(konto lub osobiście-osoby z okolic Włodawy bądź Lublina). :!: , pozdrawiam.
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Sob 11 Kwi, 2009 08:30   

xmati6 - 1 opakowanie

:grin:
 
 
zawer 


Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 59
Wysłany: Sob 11 Kwi, 2009 08:37   

Witam a mam pytanko bo nie jestem w temacie....1 opakowanie wychodzi ok 70 zł z przesyłka tak?? bo ja tez byłbym zainteresowany :grin:
 
 
Koslo 


Dołączył: 01 Wrz 2008
Posty: 29
Wysłany: Sob 11 Kwi, 2009 10:26   

witaj zawer,
Gdyby jedna osoba chciałaby zamówić (jeśli przyjmiemy, że euro stoi po 4.41, więc 18 x 4.41), wyszłoby ok. 79,38, im więcej osób zamawia tym zmniejsza się koszt zamówienia(wróć do angielskiego maila gdzie firma pisze o dokładnych kosztach). Pozdrawiam.
 
 
arek 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 88
Wysłany: Sob 11 Kwi, 2009 10:44   

arek 2op
 
 
insane_hunter 


imie: Damian
Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 29
Skąd: Dębica
Wysłany: Sob 11 Kwi, 2009 13:23   

insane_hunter 2 opakowania
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Sob 11 Kwi, 2009 20:22   

Koslo, mam dla Ciebie kilka wskazówek. Dowiedz się, czy Twój bank pobiera opłatę za transfer do zagranicznego banku i ile ona wynosi. Jeśli jest to jakiś % od kwoty, a ta wydaje się być przy kilkunastu opakowaniach już dość znaczna, to będziesz musiał to uwzględnić przy końcowym podziale. Po drugie, cena tabletek jest w Euro. Warto by sprawdzić, czy da się zrobić przelew w tej walucie (np. z konta walutowego w Euro) i czy byłoby to bardziej (i ewentualnie o ile) opłacalne w porównaniu z przelewem w złotówkach. Bo banki przeliczają waluty po korzystnych, ale dla siebie, kursach. Chyba, że można zapłacić tylko kartą kredytową. Ale i w tym przypadku nie uniknie się chyba dodatkowych opłat. Ostatnia uwaga, wygląda na to, że chętnych będzie na kilkanaście i więcej opakowań. Zapytaj w mailu, czy przy większej ilości mogliby udzielić zniżki, np. darmowa przesyłka.
 
 
Koslo 


Dołączył: 01 Wrz 2008
Posty: 29
Wysłany: Sob 11 Kwi, 2009 22:49   

dzięki wielkie Czesiu, niestety będę mógł zadzwonić do banku dopiero po świętach, a raczej mój tato, bo ja nie mam własnego konta. Chyba, że ktoś z forumowiczów ma doświadczenie w załatwianiu tego typu spraw(jakiś biznesmen może;) to może przejąć akcję. Gdy już będę wiedział ile finalnie opakowań tabletek, to w mailu do firmy spytam, czy przy tak dużym zamówieniu obniżą cenę czy zmnięjszą koszta wysyłki. Pozdrawiam!
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Nie 12 Kwi, 2009 12:08   

Proponuje zrobić tak: zaraz po świętach zamówię jedno opakowanie i dowiem się, czy w ogóle tabletki dojdą oraz ile wyniosą koszty. Lepiej obawiać się o 20 Euro niż o 200. W między czasie możemy ustalić, kto i ile zamawia. Jak tylko dojdzie przesyłka, mogę zrobić zamówienie dla wszystkich chętnych.
 
 
zawer 


Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 59
Wysłany: Nie 12 Kwi, 2009 15:43   

Czesiu jesteś Wielki :grin:
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Nie 12 Kwi, 2009 16:01   

gaucho24 napisał/a:
Witam.
Czy ktoś orientuje się czy vitix w tabletkach jest dostępny we Francji i czy trzeba mieć francuską receptę od lekarza czy bez recepty można kupić ?????
Pytam bo właśnie wybieram sie na jakiś czas do Francji i chciałbym spróbować.
Z góry dziękuje za odpowiedź.


Prawdopodobnie jest dostępny w Francji, bo firma która produkuje te tabletki mieści się właśnie w tym kraju; Tutaj link http://www.labo-acm.com/i...vitix-comprimes
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Nie 12 Kwi, 2009 16:06   

ja zamawiam 1 opakowanie. :biggreen:
czesiu ma rację lepiej zamówić 1 op. i dowiedzieć się czy dojdzie... potem zamawiamy wiecej każdy tyle ile chce.. wg mnie czesiu spisuje listę wszystkich(ile kto chce i wrzuca tu na stronke aby każdy mógł potwierdzic lub zmienić ilość ostecznie przed wysłaniem zamówienia. a jak będzie z naszymi danymi chyba wyslemy je czesiowi na maila lub gg bo jak inaczej chyba każdy z nas tutaj nie poda swoich dokładnych danych nie wiem jak to zostanie rozwiązane tak samo czesiu do wszystkich zainteresowanych powinien powysyłać swój nr konta na które trzeba wysłać kasę.
aha mam pytanko ile tabletek jest w 1 op. na ile to starcza....POZDRO
ja zamawiam 1 opakowanie na 100%.nara :zdrówko:

.Dawid 1 opakowanie.
Ostatnio zmieniony przez Dawid Nie 12 Kwi, 2009 22:00, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Koslo 


Dołączył: 01 Wrz 2008
Posty: 29
Wysłany: Nie 12 Kwi, 2009 20:47   

hej Czesiu, wielkie dzięki za pomoc! To poczekamy na te jedne tabletki, ile koszty itp., bardzo dobry pomysł. Co do wspólnego zamówienia:
Koslo: 2 opakowania
Pozdrawiam! :zdrówko:
 
 
roco1986 

Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 23
Wysłany: Wto 14 Kwi, 2009 11:29   

roco1986 - 2 opakowania
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Wto 14 Kwi, 2009 12:58   

Witam,
Zamówiłem dzisiaj Vitix w tabletkach. Mój bank za przelew na 18E pobiera 33zł (przy dzisiejszym kursie 4,3635 wyszło 7.56E, bo ściągają z konta, z którego dokonuje się przelewu). Opłata za przelew nie jest naliczana procentowo, tylko są jakieś progi. Za 300 Euro przykładowo opłata będzie taka sama (33zł). Wychodzi na to, że koszty samego przelewu między bankami wyszły 13.36E (~58zł). Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, ta kwota przy następnym zamówieniu się nie zmieni. Teraz tylko trzymać kciuki, by wszystko zagrało, o czym będę informował.

Aktualna lista osób zamawiających tabletki Vitix:

slavo: 3 opakowania
xmati6: 2 opakowanie
arek: 2 opakowania
insane_hunter: 2 opakowania
Dawid: 2 opakowanie
Koslo: 2 opakowania
roco1986: 2 opakowania
Czesiu: 2 opakowania
beatrix szkrab: 2 opakowania
k.mil: 2 opakowania
gusia1978: 2 opakowania
Karina: 2 opakowania
Jarek: 1 opakowanie
kasta15: 2 opakowania
Ulencja: 2 opakowania
aura78: 2 opakowania
maciek_11: 2 opakowania
Doti: 2 opakowania
Januszk: 2 opakowania
papaxpapa: 2 opakowania
effqa: 1 opakowanie
pokonamto: 2 opakowania
blada: 2 opakowania
Jola: 2 opakowania
Cris: 1?
Jolanta: 2 opakowania

W sumie 26 osób zamawia 50/? opakowań.

Jeśli kogoś przeoczyłem lub chce się dopisać do listy, niech da znać tutaj lub na maila.

Dodane Czw 20:34, 16.04.2009:
Poniższych rachunków nie będę aktualizował, bo i tak nic to nie zmienia. Na obniżenie ceny wpływa ilość osób, a nie liczba zamawianych opakowań.

Zakładając powyższą ilość, rachunki wyglądają następująco:

tabletki 19 szt.: 193.8 Euro
transfer między bankami: 13.36 Euro
przesyłka: załóżmy 5 Euro (ale może się uda wynegocjować darmową)

Suma: 212.16 Euro (~963zł)
Cena za 1 op. przy 19 sztukach: 11.17 Euro (~50zł)


[Dodane 22:45, 14.04.2009]
Jak dokładnie będę ustalał kwotę do zapłaty?

Cenę za przelew i przesyłkę (13.36+5=18.36) podzielę przez liczbę zamawiających osób. W ten sposób każdy zapłaci równą część za przelew i przesyłkę z Estonii. Do tego dodam wartość zamówienia (10.20E razy ilość zamawianych paczek) oraz koszt przesyłki do danej osoby. Przy 23 osobach koszty przelewu i przesyłki wychodzą mniej więcej 0.8 Euro. Więc zamawiając 2 opakowania zapłacimy ok. 21 Euro + koszt przesyłki w Polsce.


Gdyby ktoś zamawiał jedno opakowanie na własny rachunek, tak jak ja dzisiaj, wyszłoby ~25E (112zł). Przy dwóch: ~18E (79zł) za 1 op. Innymi słowy, opłaca się zamówić wspólnie więcej. Ale starczy tej matematyki, czekamy na przesyłkę i zaczynamy zbiorowy eksperyment :) Jestem optymistą i myślę, że wszystko wypali, a jak jeszcze nam pomoże to będzie super. :zdrówko:

Jak tylko przyjdzie do mnie paczka, wyślę wszystkim osobom z listy maila ze szczegółami odnośnie nowego zamówienia.

Aktualizacja listy: 20:49, 21 kwietnia 2009
Ostatnio zmieniony przez Czesiu Wto 21 Kwi, 2009 19:49, w całości zmieniany 19 razy  
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Wto 14 Kwi, 2009 20:22   

hello

obserwuje to forum od kilku tygodni - i powiedzcie skad wiecie o tym specyfiku- czy komus pomogl ? ? co ma w skladzie i czy jest bezpieczny.

pozdrawiam
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Wto 14 Kwi, 2009 20:34   

Gdyby ktoś zamawiał jedno opakowanie, tak jak ja dzisiaj, wyszłoby ~25E (112zł). Przy dwóch: ~18E (79zł) za 1 op. Innymi słowy, opłaca się zamówić więcej.

hello cos tu jest powalone np. ja zamawiam 1 opakowanie to całkowity koszt tabletek i przesyłki wyniesie mnie ~25E (112 zł e chyba nie) albo się mylę

Przy dwóch: ~18E (79zł) za 1 op. Innymi słowy, opłaca się zamówić więcej.
"
"
to za jedno czy za dwa wkońcu bo jak za 2 op. 79 zł. to biorę dwa.
pozdro.....
 
 
beatrix szkrab 

imie: joanna
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Sty 2007
Posty: 44
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto 14 Kwi, 2009 20:48   

Witam:))
To ja 2 opakowania poproszę:)))
pozdrowienia dla Wszystkich :wink:
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Wto 14 Kwi, 2009 21:08   

blabla, wszystkie odpowiedzi znajdziesz we wcześniejszych wpisach. Może prócz tego, czy jest bezpieczny, ale patrząc na skład, nie widać tam nic niebezpiecznego.

Dawid, jeśli zamówisz sobie sam 1 lub 2 opakowania, to zapłacisz mniej więcej 25E za jedną paczkę lub 36E za dwie, czyli za jedną wyjdzie 18. Ale jeśli zamówimy wspólnie, koszty przelewu rozłożą się na ilość zamawiających osób i wtedy wyjdzie Ci jakieś 12E za opakowanie. Jeśli chcesz 2, zapłacisz 2*12=24 (+przesyłka ode mnie do Ciebie, nie wiem ile poczta sobie policzy, z 5zł?). A wydawało mi się, że umiem tłumaczyć matematykę ;) Jeśli coś jest niejasne, to pytaj śmiało, w końcu to Twoje pieniądze.
Ostatnio zmieniony przez Czesiu Wto 14 Kwi, 2009 21:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Koslo 


Dołączył: 01 Wrz 2008
Posty: 29
Wysłany: Wto 14 Kwi, 2009 22:23   

slavo napisał/a:
gaucho24 napisał/a:
Witam.
Czy ktoś orientuje się czy vitix w tabletkach jest dostępny we Francji i czy trzeba mieć francuską receptę od lekarza czy bez recepty można kupić ?????
Pytam bo właśnie wybieram sie na jakiś czas do Francji i chciałbym spróbować.
Z góry dziękuje za odpowiedź.


Prawdopodobnie jest dostępny w Francji, bo firma która produkuje te tabletki mieści się właśnie w tym kraju; Tutaj link http://www.labo-acm.com/i...vitix-comprimes


Pisałem do tej francuskiej firmy z adresu internetowego podanego wyżej, dziwna sprawa, pani od spraw marketingu odpisała, że tabletki Vitix nie są jeszcze dostępne we Francji.
 
 
Bernadeta 


imie: Bernadeta
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 06 Paź 2008
Posty: 168
Skąd: Radom / UK
Wysłany: Wto 14 Kwi, 2009 22:58   

Koslo, musze przyznac, ze takze zastanawialam sie nad tym i wydaje mi sie to dziwne, skoro produkuja to powinni je sprzedawac, a oni nic na ten temat nie wiedza. Ktos na forum pisal, ze stosowal te tabletki i mu pomogly, moze ta osoba ma puste opakowanie na nim powinien byc dokladny adres producenta, proponuje zrobic kopie opakowania i przeslac do nich z zapytaniem jak to mozliwe, iz ich produkt jest dostepny w innym kraju. Jezeli jeszcze nie wprowadzili tych tabletek na rynek to jak wytlumacza ich dostepnosc we wschodniej czesci Europy i to dla wiekszosci krajow w tym rowniez zachodnich.
pozdrawiam wszystkich forumowiczow i prosze o wyrazenie Waszego zdania w tej sprawie
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Śro 15 Kwi, 2009 15:08   

Witam. Czesiu dopisz dla mnie jeszcze jedno opakowanie, skoro wychodzi za jedno opakowanie 50 zł to mogę zamówić 2 opakowania :)

xmati6 - 2 opakowania
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Śro 15 Kwi, 2009 15:38   

siemano. dobra czesiu zrozumiałem. hehehe pomyłka była z mojej strony bo liczyłem sobie koszty tak jak ty zamawiałes sobie sam a wiadomo 1 paczka i jedna osoba to drożej. wszystko wyjaśnione.

To tak DAWID 2 opakowania powtarzam 2 opakowania. NARKA
 
 
k.mil 

Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 29
Wysłany: Czw 16 Kwi, 2009 15:33   

Siema! Czy można jeszcze się dopisać do listy bo dziś trafiłem na to forum i teraz nie wiem czy zamówiliście już. Jak coś to mnie dopiszcie.

Wezmę 2 opakowania.

Pozdrawiam
 
 
gusia1978 

Dołączyła: 12 Wrz 2006
Posty: 29
Skąd: łęczna
Wysłany: Czw 16 Kwi, 2009 17:26   

Witam wszystkich. Właśnie nadrabiam zaległości bo długo tu nie zaglądałam. Jeżeli jest to jeszcze możliwe to bardzo proszę dopisać mnie do listy. Chętnie zamówię 2 opakowania tabletek. Bardzo mi zależy na nich :)
Pozdrawiam
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Czw 16 Kwi, 2009 18:07   

cze. :biggreen: hehe ale to idzie :biggreen: ..... zobaczymy jak te tabletki się spiszą czy wogóle dotrą do czesia.... a tak poza nawiasem ciekawe jak długo czeka się na przesyłkę :roll: oby nie długo.
Ja jestem pozytywnie nastawiony bo sam na sobie od zeszłego lata zauważyłem dość sporą pigmentację plam wokół oczu( bo tam mam) wystawiałem facjate kiedy tylko mogłem na słoneczko i prosze tak z 20 % plamki wokół oka zarosła pigmentem od tak bez niczego i się utrzymuje jak narazie.. Jak będą już tabletki to dołacze do kąpieli słonecznych jeszcze dziurawiec i walnę potrojoną siłą w to cholerstwo :naughty: :biggreen:
 
 
Karina 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 110
Wysłany: Czw 16 Kwi, 2009 18:25   

Ja też jestem zainteresowana tymi tabletkami
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Czw 16 Kwi, 2009 19:35   

Karina, ile opakowań?
 
 
Karina 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 110
Wysłany: Pią 17 Kwi, 2009 10:46   

2 opakowania bym prosila
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo