Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tabletki VITIX
Autor Wiadomość
hawk 

Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 1
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011 05:04   

czytałem prawie cały ten temat kilka razy i muszę przyznać że ci na których te tabletki nie działają są trochę sfrustrowani i krytykują je skoro na kogoś działa to jest szansa ze również i zadziała na mnie prawda ? wiec po co wymyślać opowiadać historie ze to pic na wode i szkoda kasy skoro na kogoś działa to na pewno mu nie szkoda kasy np mnie nie które posty zniechęciły do zakupu tych tabelek choć większość chyba przemawia za wiec po co tak pisać jak ja myślę ze przeze mnie komuś miały by te tabletki nie pomoc to sami sobie dokończcie bez urazy naprawdę ;)
 
 
ixi02 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Maj 2009
Posty: 359
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011 07:41   

tabletek Vitix w PL nie ma..co do działania, nie ,możesz pisać o kimś że jest sfrustrowany,jak napisał że tabsy nie działają na daną osobę, każdy wyraża tu swoją opinie na temat działania tabletek vitix, na jednych działa innych nie,co nie znaczy że na jeszcze kogoś innego nie zadziała wcale,każdy musi sam na sobie dane specyfiki wypróbować,tak jest ze wszystkim ,są wszystkiego plusy i minusy i póki się na własnym organiźmie ktoś nie przekona że działa lub nie to się nie przekona,
Ostatnio zmieniony przez ixi02 Wto 12 Lip, 2011 07:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Eugenia 

Dołączyła: 17 Lip 2011
Posty: 1
Wysłany: Nie 17 Lip, 2011 09:30   

sosna napisał/a:
z tego co pamietam 2 opakowania do tej pory kosztowały ok 100zł, wiec napewno bedzie to nizsza cena:) jesli jestes zainteresowany daj mi znac, pozdrawiam


Witam,
Czy masz jeszcze te tabletki? Jestem zainteresowana. Mój kontakt r_stoksik@interia.pl gg: 3419574
Pozdrawiam
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto 19 Lip, 2011 14:18   

wiecie może gdzie można kupić maść vitix ?? :) sprzedają to gdzieś w ogóle?
 
 
pawelpost 

imie: Paweł
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 50
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto 19 Lip, 2011 15:09   

Tutaj jest za 119 zł

http://www.aptekadamian.p...ntac-50-ml.html
 
 
Katarzynka 

Dołączyła: 23 Sie 2010
Posty: 3
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011 19:25   

sosna napisał/a:
mam do sprzedania 2 opakowania tabletek vitix, zalecany termin spożycia - marzec 2012:)



Witam
Z chęcią bym kupiła jedno lub dwa opakowania. Jak jeszcze masz te tabletki - daj mi znać na meila gala06@tlen.pl
Z góry serdecznie dziękuję
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011 20:34   

pawelpost, dzieki. =)
 
 
renata4 

Dołączyła: 06 Lip 2009
Posty: 17
Wysłany: Czw 21 Lip, 2011 20:12   

ja także mam do sprzedania jedno opakowanie tabletek Vitix data przydatności podobna
 
 
zuza 

Dołączyła: 21 Lip 2010
Posty: 42
Wysłany: Pią 22 Lip, 2011 16:52   vitix

Czy przy codziennym zażywaniu tabletek vitix nie macie problemów z wątrobą? Mi po zazyciu Vitixu zaczyna "pikac" "rozpycha " się pod żebram, ciśnie, mam wrazenie ze mi się tam nie miesci. Zrobiłam kilka dni przerwy i znowu po zażyciu te objawy. A u Was?
 
 
suchy83 

Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 4
Wysłany: Wto 26 Lip, 2011 06:50   

U mnie wszystko ok. Łykam zawsze po śniadanku i nic sie nie dzieje :)
 
 
Francesca 

WAGA

pole1: 7
Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2006
Posty: 143
Skąd: Małopolska
Wysłany: Pią 29 Lip, 2011 14:56   

Również byłabym chętnie na zakup tabletek. Gdyby ktoś zamawiał bardzo proszę o kontakt gg630789 :)
 
 
jola kielce 

pole1: 1
imie: jola
Dołączyła: 22 Sie 2011
Posty: 20
Wysłany: Wto 23 Sie, 2011 14:15   

Witam
jestem tu nowa i również jestem zainteresowana tabletkami, proszę o kontakt jeśli ktoś ma do sprzedania
pozdrawiam
:wink:
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Wto 23 Sie, 2011 23:35   

szok:) jak WY czytacie to forum???? Tabletki NIKOMU nie pomogły...nikt sie wyleczyl sie z VITILIGO dzieki tym tabletom.. to selen + jakies vitaminki + anty-oxy z melona ..i to ma WYLECZYC VITILIGO ??? bez jaj . Firma ma dobra reklame..dobra promocje..niezly PUBLIC relations..wsjo... a to ,ze ktos sobie zjadl kilka opakowan VITIX i nagle zobaczyl 3 kropki pigmentu... to ... efekt placebo . Sam zjadlem ponad 50 OPAKOWAN VITIX i nic. PIsalem z ponad 40 osobami co kupily przez Czesia te tabsy.. LIPA i KISZKA . Szkoda kasy.....ale kto czuje potrzebe-->> niech KUPUJE !! caly czas są na ALLEGRO i niezle na nich ludzie zarabiają !!przebitka chyba 400-500 % !.
 
 
jola kielce 

pole1: 1
imie: jola
Dołączyła: 22 Sie 2011
Posty: 20
Wysłany: Śro 24 Sie, 2011 08:30   

wiesz nakpotan, myślę, że to ty źle czytasz...
to, że tobie nie pomogły to jedno, ale wielu osobom pomaga. Ja stosowałam żel vitix przez m-c i plamy się zaczęły zmniejszać, myślę, że w połączeniu z tabletkami i naświetlaniem efekt będzie zadawalający.
I proszę nie podcinaj skrzydeł tym co jeszcze mają nadzieję.
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Śro 24 Sie, 2011 09:42   

nakpotan napisał/a:
szok:) jak WY czytacie to forum???? Tabletki NIKOMU nie pomogły...


A skąd wiesz ? Pytałeś kilkanaście milionów ludzi chorych na vitiligo, żeby tak wnioskować ? Każda metoda leczenia według Ciebie nikomu nie pomaga, dołujesz tylko ludzi. Tobie się albo nie chce leczyć w ogóle, lub jesteś marudą, która narzeka na wszystko.
 
 
sl8er 
sl8er

imie: Łukasz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 400
Skąd: mrzezyno
Wysłany: Śro 24 Sie, 2011 12:21   

blabla nie chodzi o to czy ktos jest maruda czy nie ... nie mozesz obronic tabletek Vitix to robisz sobie personalne wycieczki... te tabletki to patrzac chlodnym okiem syf za gruba kase... sklad jest naprawde nedzny... wíekszosc witamin ma lepszy i pelniejszy sklad przy cenie kilka razy mniejszej... jest jeszcze ekstrakt z melona... EKSTRAKT Z MELONA... to nie katalaza... jest to tylko jak pisze na opakowaniu ekstarkt z melona... ile w tym katalazy albo innych antyoksydantow tego nie wie nikt... zwykly ziemniak ma tez katalaze ale czy mozna by bylo wyciagac tak latwo kase jakby pisalo ekstarkt z ziemniaka ...?

jezeli kogos zadowla kilka kropek pigmentu lub ,, zadowalajacy efekt,, to jak najbardziej ...

nawet jakby znalazl wsrod wszytskich co stosowali ten wynalazek kilku co pomglo, to jaka masz gwarancje ze nie zrepigmentowali podczas brania tab Vitix, a nie z powodu brania tabletek... rozum podpowiada to pierwsze

Jezeli ktos uwaza ze te konkretne witaminy sa kluczem do leczenia bielactwa dostanie ja za grosze a co to antyoksydantow 1kg witaminy C to okolo 50 PLN i mozna wcinac antyoksydanty lyzkami...

Ja dalem ze oszukac na 3 opakowania... efekt zaden... tabletki ohydne... lekko boli watroba...

Kolejne mendy dorobiaja sie naszym kosztem wiec chyba jak na kogos nie podzialalo 50 bylby swiniom jakby nie napisal aby przestrzec innych
Ostatnio zmieniony przez sl8er Śro 24 Sie, 2011 12:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Śro 24 Sie, 2011 17:08   

sl8er napisał/a:
blabla nie chodzi o to czy ktos jest maruda czy nie ... nie mozesz obronic tabletek Vitix to robisz sobie personalne wycieczki.


Tyle, że oceniacie tabletki Vitix na podstawie kilkunastu osób, które są zarej. na forum.
Żeby się wypowiadać o skuteczności, pasowałoby popytać ludzi z różnych stron świata, zrobić badania na jakieś próbie.
Nie bronię tabletek, bo ich nie biorę, ale nie nazwałbym ich mendami - oni może próbują nam pomóc robiąc różne lekarstwa. To, że na Ciebie sl8er nie zadziałało, to niestety nie powód by tak mówić. Sam wiesz, że bielactwo to złożona choroba, nie wiadomo tak naprawdę skąd się to bierze :( więc każdy próbuje masę lekarstw, żelów które na to są dostępne by zbadać co mu pomoże. Mi pomógł żel, a komuś tylko tabletki. Nie generalizuj. Większym oszustwem nazwałbym wizyty w pseudoakademii leczenia bielactwa w Warszawie, gdzie ludzi przyjmuje z tego jak pisaliście samozwiązaca się tytułem doktora jakaś babka. To samo @nakpotan i wiele osób pisało, że chińskie tabletki BaidianFeng to oszustwo. Nie wspominając o fakcie, że @nakpotan ma pesymizm do wszystkiego, co wiąże się z leczeniem bielactwa i zniechęca ludzi. Tylko, czy ktoś zmienił dietę, styl życia i brał BaidianFeng dłużej niż 1 miesiąc ? Chyba nie bardzo...
Ostatnio zmieniony przez blabla Śro 24 Sie, 2011 17:11, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Ulencja 


imie: Urszula
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Kwi 2008
Posty: 277
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 25 Sie, 2011 10:23   

blabla ,od 3 lat siedzisz na forum,stosowałes juz chyba wszystko i co? Co ci pomogło,napisz.
Sam wiesz,ze nic.Sam się łudzisz i zachęcasz innych do tracenia kasy.
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 25 Sie, 2011 11:29   

Cytat:
blabla ,od 3 lat siedzisz na forum,stosowałes juz chyba wszystko i co? Co ci pomogło,napisz.
Sam wiesz,ze nic.Sam się łudzisz i zachęcasz innych do tracenia kasy.


Muszę Cię zmartwić - pomógł mi Novitil Gel. Jakbyś nie wiedziała to poczytaj temat o tym (ikonka krzyżyka pod moim postem). Tylko w Polsce jest problem ze słońcem, lato krótkie. Dziś nie wstydze się założyć krótkich spodni mam zrepigmentowane nogi, stopy się repigmentują super :-)
A Ty myślisz, że po miesiącu kuracji przejdzie Ci wieloletnia choroba, bardzo złożona o nieznanym pochodzeniu ?
Nie zachęcam, każdy robi to co chce, ja mam tylko wiarę w wyleczenie a to połowa sukcesu :) A Ty chyba nie masz.
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Pią 26 Sie, 2011 00:19   

Novitil Gel nie stosowałem ..jest drogi.. nieosiagalny w PL wiec sie nie wypowiadam. Ale VITIX czy to żel czy TABSY to TOTAL ŚWIR i będę sie wypowiadac o tym negatywnie. TAk samo na wiele innych pseudo leków czyli ``leków``. NIE moja wina ,ze nic nie pomaga mi i moim znajomym. MAm cicho siedziec ,zeby nie dołowac innych ?? Uwazam ,ze duzo juz w tą moja chorobą przezylem ..duzo kasy poszlo ...( ponad 5-7 tys zl ) i jest WIELKA DUPA . i dlaczego mam o tym nie pisac? Chcę innym oszczedzic rozczarowan a i o ich kase zadbac.
POstępuje jak w kazdej innej dziedzienie zycia postepuja ludzie : jeden kupił VOLVO i bedzie pisac na forum ,ze to SYF i padaka ..bo zle mu sie jezdzi.. inny kupi i będzie chwalic... A kazdy ma rozum i robi co uwaza za stosowne. A wiec : TY pędz ludzi do BOJU do walki z chorobą i dodawaj im sił ..A ja bede po ziemii stapac i bede sie dzielic moim doświadczenie ( zazwyczaj podpartym opiniami wielu ludzi .....)
POZDRAWIAMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM :>
PS. Inny nasz wspolny Znajomy z forum kiedys chwalil TEVASKIN i mowil ,ze pomaga na maxa i ze bedzie zdrowy za kilka miesiacy... pozniej chodzil na UVA ( bo UVB mial swoje w domu ) i tez mialo byc rózowo.. Dzis zbiera kase na przeszczep skóry...a jak z tym bedzie ..czas pokaze....
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob 27 Sie, 2011 14:22   

Mi pomógł żel vitix w połączeniu ze zwykłym słońcem, więc chyba nie jest do końca nieskuteczny, prawda? Wszystkie białe plamki mają w środku ciemne kropeczki. Nadal uważasz, że to nie działa?
 
 
darsento 

Dołączył: 27 Sie 2011
Posty: 69
Skąd: Rypin
Wysłany: Sob 27 Sie, 2011 17:20   

xomkax - od dawna stosujesz te tabletki? pigment zakrywa u Ciebie białe plamy?
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Sob 27 Sie, 2011 18:55   

xomkax , pomogł CI ?? bo plamki maja kropeczkiw srodku?? ja taki efekt osiagam tylko po samym opalaniu. ale co z tego???? czy biala plama z kropkami pigmentu to cos fajnego??? do calkowitej pigmentacji daleko... jak mi pokazesz biala plame na skorze swej a za jakis czas to samo miejsce zdrowe to OK. ale kropeczki pigmentu to nic jeszcze nie znaczy. Zazwyczaj na tych kropeczkach sie konczy..a czlowiek wyglada wtedy jeszcze gorzej..jak jakis muchomor nakrapiany .
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Sob 27 Sie, 2011 19:22   

nakpotan napisał/a:
czy biala plama z kropkami pigmentu to cos fajnego??? do calkowitej pigmentacji daleko


Tobie to nic nie pasuje i ciągle Ci źle. narzekasz jak baba na większość kuracji, a ludzie chwalą nawet Vitix Gel do którego miałem dystans... ale Ty dale swoje.
Jeszcze Ci źle, że masz kropki pigmentu niż biała plamę ? Chyba na chłopski rozum lepiej mieć kropki na plamie, które i tak po czasie zlewają się w całość niż chodzić łaciaty w białe plamy, które w lecie są cholernie widoczne.
Powinieneś dostać tytuł największego marudy tego forum ;]
Ostatnio zmieniony przez blabla Sob 27 Sie, 2011 19:24, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
darsento 

Dołączył: 27 Sie 2011
Posty: 69
Skąd: Rypin
Wysłany: Sob 27 Sie, 2011 21:18   

blabla, a czy Ty używałeś maści Protopic?
Ostatnio zmieniony przez darsento Sob 27 Sie, 2011 21:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Sob 27 Sie, 2011 23:19   

@darsento - nie stosowałem Protopicu ani Elidelu i Vitixu Gel. Jedynie z żelów i maści to Novitil
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Nie 28 Sie, 2011 00:45   

blabla : ``ludzie chwalą`` ????? a co to znaczy? co chwala? nikt nie wyzdrowial . nie ma na razie leku. i co maja chwalic? . ..4 kropki pigmentu ?
Moj kolega zaczał łysiec ... padaka na maxa ..nie wyłazil prawie z domu 2 lata... a jak juz to w czapce... zdziczał do reszty. , psycha siadla , .. Kasy nie mial ale w koncu babcia umarla i dostał polowe kawalerki. Zrobil sobie przeszcep za 16 tys zl. cieszyl sie na maxa. ale nikt mu nie powiedzial ,ze lysienie postepuje..teraz juz nie ma kasy..a wyglada... tragedia.. caly czas sie goli na zero bo inaczej to ma kępki w roznych miejscach.. i sam mowi ,ze wyglada jak po oblaniu kwasem .
i z vitiligo jest podobnie.

Oczywiscie..jestem MARUDĄ roku.. roku 2011 , 2012 ,..itp.. a wiesz ile ludzi do mnie pisze i dziekuje mi ,ze nie wydalo kasy niepotrzebnie ...bardzo duzo ludzi. trza sie powoli uczyc z tym zyc..maskowac jak nie dajemy rady z plamami do ludzi... i spokojnie czekac.. Czekac ..i nie chwytac sie jak tonący brzytwy ...czyli placic ludziom , ktorzy na naszej chorobie zarabiają setki tysiecy zł...juz nie bede przyczatal o tym jakie co roku NOWE auto ma PAn doktor S. itp.. duzo tego na necie.
Załozę sie ,ze za 10 lat nadal bedziesz wygładał jak ZebrA ...ale mysle ,ze masz silna psyche i nadal będziesz walczyc ..i ok. To jest WŁASNIE TWOJE ZWYCIĘSTWO !!! masz sens zycia : WALczyc w choroba nieulecZALNA... a nuż sie uda !! CzEgo Ci z całego serca ŻYCZĘ !!!
===========

i no tradycyjnie juz..jak co jakis czas polecam POST uzytkownika MAGADI , którego post byl pewnym przełomem na tym forum jakis czas temu... a wiec PAn MAGADI i -------------->> http://vitiligo.com.pl/fo...ighlight=magadi


i wtedy ..2 lata temu blabla pisales: ``A jesli nie wierzysz, ze z bielactwa mozna sie wyleczyc - zajrzyj do mojego tematu i mojego leczenia i zerknij na zdjecia``.
JEst 2011 i juz jestes zdrowy ???? czy juz prawie zdrowy ?
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 28 Sie, 2011 21:07   

Nie biorę tabletek, tylko smaruję plamki żelem.

Efekt był... po 2 tygodniach stosowania. Codziennie rano smarowałam się żelem po czym wychodziłam na słońce i się opalałam. Trzeba dodać, że to było w Grecji, a tam słońce opala dużo bardziej. Oczywiście wszystko z odpowiednim filtrem, żeby sie nie poparzyć.

Już nie raz opalałam się w taki sam sposób tylko bez vitixu i nic to nie dało. Plamki robiły się różowe na 1 dzień po czym wracały do swojej normalnej bieli.

Mam ciemną karnację i opalam się bardzo szybko więc białe plamy wyglądają u mnie tragicznie <obecnie moja zdrowa skóra jest w odcieniu ciemnego brązu> Wolę mieć białe plamy z ciemnymi kropkami pigmentu niż plamy, które całe są "śnieżno białe" bo tak to właśnie u mnie wygląda. Między białą skórą, a skórą zdrową jest spoty kontrast.
nakpotan, powiedz mi proszę jedną rzecz, dlaczego nie pozwalasz innym cieszyć sie z sukcesu? Dlaczego podcinasz innym skrzydła? Może dla ciebie nie jest to ważne, ale inni chcą sie wyleczyć! Ja mam 15 lat, całe życie przede mną i chcę być "normalna" na tyle, na ile jest to możliwe. Jakakolwiek poprawa nastąpiła dopiero po 3 latach pojawienia się pierwszej plamki. Leczę sie od 1,5 roku. Dla mnie naprawdę ma znaczenie to, że mam ciemne kropki w białych plamach. Wiesz co to nadzieja? Może ty jej nie masz, nie wiem, ale pozwól innym ją mieć. Pozwól cieszyć sie sukcesem.

Dziękuję za uwagę, pozdrawiam.
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Nie 28 Sie, 2011 21:35   

Cytat:
i wtedy ..2 lata temu blabla pisales: ``A jesli nie wierzysz, ze z bielactwa mozna sie wyleczyc - zajrzyj do mojego tematu i mojego leczenia i zerknij na zdjecia``.
JEst 2011 i juz jestes zdrowy ???? czy juz prawie zdrowy ?


czy nadal nie wierzysz że nie można się wyleczyć ? dowód na to masz w temacie o Novitilu. nieuleczalne według lekarzy bielactwo w moim przypadku się cofa. powoli, bo brak słońca ale się cofa. 11 letnie wówczas plamy się zrepigmentowały, mało Ci dowodów ? jestem nie w pełni zdrowy, ale mam niektóre plamy całkowicie zrepigmentowane :) gdyby nie brak słońca tego lata byłoby lepiej. nadal nie wierzysz ? dałem zdjęcia byś przejrzał na swoje niewierne oczy, że repigmentacja jest możliwa, którą Ty zawsze i w każdej postaci podważasz.
w tym co napisałeś, sam podważyłeś siebie, nie wierzysz w coś co widać na zdjęciach. powodzenia Ci życzę, bo marudzisz i zniechęcasz ludzi. jakbym myślał tak jak Ty, odstawiłbym Novitil po miesiącu i pisałbym takie głupoty ! tyle, że ja miałem silną wolę zamiast marudzić.
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 28 Sie, 2011 21:55   

Zgadzam sie z blabla, żeby osiągnąć efekty trzeba być wytrwałym. Ja dowodów na zdjęciach nie pokażę, bo, co było dość bezmyślne, zdjęć na początku leczenia nie zrobiłam, a jak już to nie wszystkim plamom... Więc dowodów na postępy nie mam, mi trzeba uwierzyć na słowo.
 
 
sl8er 
sl8er

imie: Łukasz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 400
Skąd: mrzezyno
Wysłany: Pon 29 Sie, 2011 06:02   

szkoda tylko ze jest sporo mend które nadzieje potrafią sprzedać za grube pieniadze...
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 29 Sie, 2011 16:24   

no szkoda. ale ludzie są różni. nie wiadomo na kogo się trafia.
 
 
darsento 

Dołączył: 27 Sie 2011
Posty: 69
Skąd: Rypin
Wysłany: Pon 29 Sie, 2011 20:10   

xomkax, jakiego żelu używałaś?
 
 
charlie2005 

Dołączyła: 03 Paź 2011
Posty: 6
Wysłany: Czw 06 Paź, 2011 22:07   

Jakie wyniki maja ci co stosuja Dermotan ten co mozna nabyc w Warszawie w AFPV. na Towarowej . Ja jestem raczej zadowolona . Mam pigmenciki ktore pokazaly mi sie bo stosowalam jeszcze we wrzesniu i wychodzilam na slonce . Po tym Dermotanie nie widac wogole zmian bielaczych u mnie ale przyznam ze cwiczylam dosc sdlugo by uzyskac moj kolor . Teraz jest nie widoczne bielactwo u mnie wogole. Cenie sobie ten tonik bo nie brudzi, nie trzeba go zmywac do naswietlan UVB i trzyma sie pare dni. Teraz slonca juz nie ma , wiec smaruje sie nim tez i chodze na UVB . Zuzywam go mniej bo nakrywam tylko bielacze zmiany a jak bylo cieplo to smarowalam cala szyje i dekolt wraz z brzuchem i nogami ( mam zmiany na kolanach )
Teraz jak juz sie ubieram nie musze smarowac calego ciala ale szkoda mi bo wtedy wygladalam naprawde oryginalnie . Zeby jednak nie zuzywac go duzo szukam takiego pojemnika ze sprejem zeby mozna bylo przelac i tak sie spryskac na cala twarz, szyje dekolt no i troche rece. Najlepiej takie spraje jak sa w aptekach co sprzedaja wode Evian do nawilzania twarzy latem. Nie mam pojecia gdzie mozna taki pojemnik kupic. Jesli ktos wie gdzie mozna go nabyc niech mi poradzi. Z gory dziekuje,
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 07 Paź, 2011 15:27   

Ja stosowałam Vitix Gel i dalej go używam przed naświetlaniami. Efekt jest zadowalający :)
 
 
sl8er 
sl8er

imie: Łukasz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 400
Skąd: mrzezyno
Wysłany: Wto 25 Paź, 2011 11:55   

Dobra mozecie mnie wyzywac od pesymistow ale i tak napisze moze ktos zaoszczedzi kilka euro

Ta katalaza w Vitix krem to sciema na maksa... Katalaza jest enzymem. Katalaza jest bialkiem. Co to znaczy...
* zostanie strawiona (pepsyna i kwas solny, wiedza na poziomie Biologii w liceum)
*nawet jak ktos ma achlorhydrie(jezeli ma to powninien to leczyc) i czasteczka katalazy zostanie oszczedzona na tym etapie to jest ona zbyt kobylasta aby przeniknac przez nablonek jelita... jak ta katalaza ma dotrzec do skory ta wielka czasteczka cos okolo 50-60kDA

Z tego tez powodu Vitix nigdy nie bedzie refundowany bo tutaj szwindel jest widoczny dla kazdego kto skonczyl liceum

Sa tez inne komponenty ktore sa antyoksydantami w malych koncentracjach kto ma troche oleju w glowie kupi 5 razy taniej...

Moze warto by bylo ukrecic troche kremu z Witamina C... Witamina C silny antyoksydant , relatywnie mala czasteczka mysle ze to ma wieksze szanse jak katalaza...
Jednak witamina C ma z punktu widzenia calej tej farmacji i naukowcow pracujacych dla nich koszmarna wade...



jest tania jak barszcz...
 
 
magdaza 

imie: Magda
Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 94
Skąd: ?l?sk
Wysłany: Wto 25 Paź, 2011 13:24   

Charlie, takie buteleczki podobno można nabyć w galeriach handlowych na stoiskach z podróbami perfum :wink: .
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Śro 26 Paź, 2011 08:56   

nakpotan ty nie jestes maruda tylko wydaje mi sie ze masz duzo wiekszy problem ze soba, nimz bielactwo. Rozumiem ze po latach leczenia mozna sie zalamac jesli plamy nadal pozostaja ale nie pisz takich rzeczy. Ja mowie z wlasnego przykladu plamy wyszly rok temu a teraz polowy nie ma. Bez lekow zauwazylam w lato kilka kropek pigmentu a teraz aswietlam sie regularnie i witaminy i dzis patzrac na brzuch widze tylko kilka bialych kropeczek. Nie wiem dlaczego to robisz ze tak piszesz, chcesz zeby kazdy czul sie tak jak ty. Przy kazdym poscie piszesz jakies przyklady swoich znajomych, ktore nie wydaja mi sie prawdziwe badz Tobie osobiscie znane.
 
 
charlie2005 

Dołączyła: 03 Paź 2011
Posty: 6
Wysłany: Pon 14 Lis, 2011 21:13   

charlie2005 napisał/a:
Jakie wyniki maja ci co stosuja Dermotan ten co mozna nabyc w Warszawie w AFPV. na Towarowej . Ja jestem raczej zadowolona . Mam pigmenciki ktore pokazaly mi sie bo stosowalam jeszcze we wrzesniu i wychodzilam na slonce . Po tym Dermotanie nie widac wogole zmian bielaczych u mnie ale przyznam ze cwiczylam dosc sdlugo by uzyskac moj kolor . Teraz jest nie widoczne bielactwo u mnie wogole. Cenie sobie ten tonik bo nie brudzi, nie trzeba go zmywac do naswietlan UVB i trzyma sie pare dni. Teraz slonca juz nie ma , wiec smaruje sie nim tez i chodze na UVB . Zuzywam go mniej bo nakrywam tylko bielacze zmiany a jak bylo cieplo to smarowalam cala szyje i dekolt wraz z brzuchem i nogami ( mam zmiany na kolanach )
Teraz jak juz sie ubieram nie musze smarowac calego ciala ale szkoda mi bo wtedy wygladalam naprawde oryginalnie . Zeby jednak nie zuzywac go duzo szukam takiego pojemnika ze sprejem zeby mozna bylo przelac i tak sie spryskac na cala twarz, szyje dekolt no i troche rece. Najlepiej takie spraje jak sa w aptekach co sprzedaja wode Evian do nawilzania twarzy latem. Nie mam pojecia gdzie mozna taki pojemnik kupic. Jesli ktos wie gdzie mozna go nabyc niech mi poradzi. Z gory dziekuje,


[ Dodano: Pon 14 Lis, 2011 21:26 ]
sl8er napisał/a:
Dobra mozecie mnie wyzywac od pesymistow ale i tak napisze moze ktos zaoszczedzi kilka euro

Ta katalaza w Vitix krem to sciema na maksa... Katalaza jest enzymem. Katalaza jest bialkiem. Co to znaczy...
* zostanie strawiona (pepsyna i kwas solny, wiedza na poziomie Biologii w liceum)
*nawet jak ktos ma achlorhydrie(jezeli ma to powninien to leczyc) i czasteczka katalazy zostanie oszczedzona na tym etapie to jest ona zbyt kobylasta aby przeniknac przez nablonek jelita... jak ta katalaza ma dotrzec do skory ta wielka czasteczka cos okolo 50-60kDA

Z tego tez powodu Vitix nigdy nie bedzie refundowany bo tutaj szwindel jest widoczny dla kazdego kto skonczyl liceum

Sa tez inne komponenty ktore sa antyoksydantami w malych koncentracjach kto ma troche oleju w glowie kupi 5 razy taniej...

Moze warto by bylo ukrecic troche kremu z Witamina C... Witamina C silny antyoksydant , relatywnie mala czasteczka mysle ze to ma wieksze szanse jak katalaza...
Jednak witamina C ma z punktu widzenia calej tej farmacji i naukowcow pracujacych dla nich koszmarna wade...



jest tania jak barszcz...


tEN VITIX JEST NAPRAWDE DROGI ..Ale taki ""szwindel""??? Nie chce wierzyc nawet ze takie rzeczy moga miec miejsce . Na czym polega ten ''Szwindel"" Jesli chodzi o cene to kazdy ma prawo sprzedawac po takiej jakiej chce ale w przypadku aptek to przeciez jest to lek oficjalnie wprowadzony do aptek. Czy ktos( nikt ) nie widzialby ze nie ma zadnego dzialania. Witamina C jest bardzo tania w porownaniu do vitixu ale sprzedaz jej jest w interesie wszystkich a nade wszystko NFZ bo jej niedobory moga wywolac np. szkorut co jest drogie w leczeniu a podlega refundacji. Vitizx to inna postac , innaczej sie go produkuje no i znacznie mniejsze zapotrzebowanie. Z tego co slyszalam na wizycie to z bielactwa lecza sie ci ktorzy maja wieksze oczekiwania od zycia. Moze wiec dlatego jest traktowany jako luksus a luksus zawsze musi byc drozszy. Ale ja i tak zostane przy Dermotanie. Jest znacznie tanszy i mam dobre efekty .
 
 
sl8er 
sl8er

imie: Łukasz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 400
Skąd: mrzezyno
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011 13:23   

,,tEN VITIX JEST NAPRAWDE DROGI ..Ale taki ""szwindel""??? Nie chce wierzyc nawet ze takie rzeczy moga miec miejsce . Na czym polega ten ''Szwindel"" Jesli chodzi o cene to kazdy ma prawo sprzedawac po takiej jakiej chce ale w przypadku aptek to przeciez jest to lek oficjalnie wprowadzony do aptek. Czy ktos( nikt ) nie widzialby ze nie ma zadnego dzialania. Witamina C jest bardzo tania w porownaniu do vitixu ale sprzedaz jej jest w interesie wszystkich a nade wszystko NFZ bo jej niedobory moga wywolac np. szkorut co jest drogie w leczeniu a podlega refundacji. Vitizx to inna postac , innaczej sie go produkuje no i znacznie mniejsze zapotrzebowanie. Z tego co slyszalam na wizycie to z bielactwa lecza sie ci ktorzy maja wieksze oczekiwania od zycia. Moze wiec dlatego jest traktowany jako luksus a luksus zawsze musi byc drozszy. Ale ja i tak zostane przy Dermotanie. Jest znacznie tanszy i mam dobre efekty ,,

nie ma zadnego szwindlu wszystko jest proste jak drut na opakowaniu pisze ze jest do zel do pielegnacji skory ze zmianami depigmentacyjnymi o ile dobrze pamietam... wiec ok, mozna tez skore pilegnowac kazdym innym kremem... no dobra na ulotce jest sciema ze trzeba smarowac jakies kilka miesiecy aby zobaczyc ,, efekty,, oczywiscie bez UVB nie zadziala... krem ma opatentowana formule chodzi o ,, tajemniczy,, ,, cudowny,, wyciag z melona... nie dowiesz sie nigdy jak to ma dzialac... ale cwaniaki sugeruja ze chodzi o katalze (jak pisalem wyzej z technicznego punktu widzenia jest niemozliwe aby katalaza przeniknela... ) na mejle z konkretnymi pytaniami nie odpisuja... a ze jest w aptece nie znaczy ze jest to lek i dziala... w aptekach jest cala masa pierdol do wyciagania kasy... mozesz kupic tez i poza apteka np allegro... dam sobie reke uciac ze oficjalnie jest to zakwalifikowane jako kosmetyk... niemiecka pseudokatalaza ktora wlasciwosciami antyoksydacyjnymi bije vitix na glowe ma w skladzie 3% wodoroweglanu sodu zobacz o ile ta czasteczka jest mniejsza... wodoroweglan sodu czyli glupi proszek do pieczenia, znowu rzecz tania jak barszcz...

,,Nie chce wierzyc nawet ze takie rzeczy moga miec miejsce ,,

I na tym polega strategia sprzedawania tego typu wynalazkow


,,Z tego co slyszalam na wizycie to z bielactwa lecza sie ci ktorzy maja wieksze oczekiwania od zycia. Moze wiec dlatego jest traktowany jako luksus a luksus zawsze musi byc drozszy.,,

Pewnie sie nie pomyle zgadujac ze tego typu teksty kupilas za 200 PLN w slynnej poradni w Warszawie... szkoda ze na konkrety nie mozna otrzymac prostej odpowiedzi... Ten luksus
mozesz miec za darmo jak znajdziesz przychodnie ze scianka uvb...
Ostatnio zmieniony przez sl8er Wto 15 Lis, 2011 18:48, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
sl8er 
sl8er

imie: Łukasz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 400
Skąd: mrzezyno
Wysłany: Czw 17 Lis, 2011 12:35   

http://onlinelibrary.wile...010.00616.x/pdf

Tutaj znowu mozna znalezc ze wolne rodniki stymuluja melanogeneze... wiec usuwanie ich vitixem, vitix tabletkami, czy Vit C wedlug tego nie ma sensu...


Antioxidants
The idea behind using antioxidants for skin-lightening activities lies in the hypothesis that the oxidative effect of UV-irradiation contributes to activation of melanogenesis. UV irradiation can produce reactive oxygen species (ROS) in the skin that may induce melanogenesis by activating tyrosinase as the enzyme prefers superoxide
anion radical (O2 )) over O2 [104]. Redox agents can also influence skin pigmentation by interacting with copper at the active site of tyrosinase or with o-quinones to impede the oxidative polymerization of melanin intermediates [57, 105]. Antioxidants can also reduce the direct photooxidation of pre-existing melanin. Common antioxidants used in skin-lightening formulations are vitamin E, vitamin C and vitamin B


wiec witamina E, Vitamina C, i witamina B3 sluza jako inhibitory melanogenezy...

moze wiec jak nie ma efektow naswietlania albo sa nedzne warto odstawic na jakis czas te wynalazki...
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Śro 23 Lis, 2011 15:08   

sl8er napisał/a:
wiec witamina E, Vitamina C, i witamina B3 sluza jako inhibitory melanogenezy...

moze wiec jak nie ma efektow naswietlania albo sa nedzne warto odstawic na jakis czas te wynalazki...


czyli sugerujesz odstawienie witaminy E, C i B3 w leczeniu bielactwa. To intrygujące, gdyż 3/4 artykułów pisze o niedoborach tych witamin u osób z vitiligo ?
 
 
pa_wel 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Lip 2006
Posty: 11
Wysłany: Śro 04 Sty, 2012 22:37   

Hej.
Mam do odsprzedania tabletki VITIX zakupione od Czesia. Zalecany termin spożycia przypada na 3/2012.
Mam 2 opakowania z tym, że w jednym brakuje 9 tabletek. Wybrałem tylko tyle poźniej przestałem brać.
Szkoda żeby sie zmarnowaly. Z cena sie dogadamy.
 
 
parker 

Dołączył: 24 Wrz 2011
Posty: 10
Skąd: podkarpacie
Wysłany: Nie 19 Lut, 2012 20:27   

tabletki vitix dostępne na allegro
http://allegro.pl/listing...category=0&sg=0
czy to znaczy że można je normalnie kupować w aptekach ktoś coś wie?
tylko ta cena :sad:
 
 
ixi02 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Maj 2009
Posty: 359
Wysłany: Pon 20 Lut, 2012 10:59   

parker te tabletki z allegro sprzedaje gość co często zmienia nick ,no i ma drogo pisano już o tym tu na forum, w aptekach nie kupisz tych tabletek, możesz zakupić samemu w Estoni adres także jest na którejś stronce podany, na pewno wyjdzie Cie taniej niż kupno na allegro,
 
 
molpol 

Dołączył: 01 Paź 2010
Posty: 12
Wysłany: Pon 20 Lut, 2012 11:38   

Można zamówic bezposrednio na stronie kevelt.ee ale cena aktualnie to 14,4 euro + przesyłka to wychodzi podobnie jak na allegro. Cena jet bardzo wysoka. Tez mam do odsprzedania kilka opakowań jakby ktoś chciał to proszę pisać dogadamy się mol-pol@o2.pl
 
 
krzysztof1333 

Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 19
Wysłany: Czw 22 Mar, 2012 19:23   

Witam ! Chciałbym kupić żel Vitix, na allegro niestety nie ma, może wiecie gdzie mógłbym kupić w miarę tanio? z góry dzięki i pozdrawiam
 
 
ixi02 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Maj 2009
Posty: 359
Wysłany: Pią 23 Mar, 2012 09:21   

vitix kupisz w aptece,tylko popatrz w kilku ponieważ ceny są różne,na allegro bywa czasem drożej niż normalnie,możesz także kupić w tej firmie co sprzedaje tabletki to wyjdzie Ci też taniej....
 
 
krzysztof1333 

Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 19
Wysłany: Wto 24 Kwi, 2012 20:19   

Hej! Mam pytanie warto kupić taką lampę proszę o poradę kto się zna ? http://allegro.pl/lampa-2...2287639903.html
 
 
ixi02 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Maj 2009
Posty: 359
Wysłany: Śro 25 Kwi, 2012 12:32   

krzysztof bez obrazy ale jest dział poświęcony lampom i to nie jeden ten dział jest o tabletkach,nie lepiej działów i tematów się trzymać? ale odpowiem Ci po co masz na allegro przepłacać w sklepie philipsa świetlówkę kupisz za ok 120 zł,obudowę taką ok 40 więc wyjdzie ci niecałe 200 no nawet jak wyjdzie te 200 to i tak masz taniej niż allegro
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo