Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Temat 1390
Autor Wiadomość
User2571

Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 3
Wysłany: Pią 30 Sie, 2013 00:38   Vitiligo.Czy to dobije mnie i nas do reszty?http://vitiligo.

Znacie moje wcześniejsze posty,więc może ja zacznę. Choroba ta przeszkadza bardzo w moim fajnym życiu.Ta świadomość,że 90% kobiet omija i będzie mnie omijała(w sensie kontaktów damsko-męskich) dobija mnie i jak mówiłem w poprzednich postach tu rozegra się walka o moje przyszłe życie.
 
 
bialy 
bialy

Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 31
Skąd: reading
Wysłany: Wto 03 Wrz, 2013 18:59   Re: Vitiligo.Czy to dobije mnie i nas do reszty?http://vitil

dert98 napisał/a:
Znacie moje wcześniejsze posty,więc może ja zacznę. Choroba ta przeszkadza bardzo w moim fajnym życiu.Ta świadomość,że 90% kobiet omija i będzie mnie omijała(w sensie kontaktów damsko-męskich) dobija mnie i jak mówiłem w poprzednich postach tu rozegra się walka o moje przyszłe życie.

jak kobieta nie bedzie cie chciala ze wzgledu na plamy to jest glupia tak mi kiedys powiedziala pani doctor i miala racje bo znallazlem kobiete ktora ma to w nosie
 
 
Jagoda 
Jagoda

imie: Jagoda
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 09 Lip 2008
Posty: 55
Wysłany: Śro 04 Wrz, 2013 19:58   

Żyjemy w społeczeństwie monogamicznym ,więc w d.... miej 90% kobiet.Życzę Ci żebyś spotkał na swej drodze ten 1% na który warto czekać całe życie.
 
 
łaciatka 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 04 Cze 2010
Posty: 55
Wysłany: Wto 17 Gru, 2013 13:47   Re: Vitiligo.Czy to dobije mnie i nas do reszty?http://vitil

dert98 napisał/a:
Znacie moje wcześniejsze posty,więc może ja zacznę. Choroba ta przeszkadza bardzo w moim fajnym życiu.Ta świadomość,że 90% kobiet omija i będzie mnie omijała(w sensie kontaktów damsko-męskich) dobija mnie i jak mówiłem w poprzednich postach tu rozegra się walka o moje przyszłe życie.



Aby czasem nie przesadzasz ? :???: :???:

Plamy nie przeszkadzają w życiu, mogą jedynie tobie przeszkadzać a to różnica... Podam przykład:

Kiedyś tez tak bardzo się przejmowałam plamkami i każdemu zapoznawanemu facetowi i o tym mówiłam i wiesz co ? Zwykle byli zaskoczeni i pytali a gdzie masz niby te plamki ?

Ludzie aż tak bardzo nie dostrzegają takich rzeczy , chyba że im się pod nos podetknie. No chyba że jesteś mulatem z białymi wielkimi plamami na twarzy, to wtedy by zauwazyli ale daj spokój jedynym kto niszczy ci psychikę jestes ty sam ... Bo powtarzam, głównie to my widzimy .. większość nawet nie dostrzega problemu .. ba ! nawet nie wiedzą z czego robimy problem :grin:
 
 
MG 

imie: Monika
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 16
Skąd: podkarpacie
Wysłany: Nie 19 Sty, 2014 18:40   

 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Śro 29 Sty, 2014 23:51   

 
 
białas 
albinos

Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 64
Wysłany: Pon 10 Mar, 2014 15:18   

 
 
karolcia_le 
Karola


imie: Karolina
Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 130
Skąd: uć/wawka
Wysłany: Pon 17 Mar, 2014 20:04   

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo