Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Weikan- kapsułki
Autor Wiadomość
kasta15 
Ania


pole1: 137
imie: Anna Maria
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 146
Skąd: RogoĽno Wlkp.
  Wysłany: Pon 12 Lut, 2007 13:24   Weikan- kapsułki

Znalazłam coś ciekawego chyba, pewnie wielu z Was też na to wcześniej, czy później wpadło. Brzmi ciekawie, choć mam wiele wątpliwości.
Oto opis produktu zwanego WEIKAN:


Biolgicznie aktywny dodatek do pokarmów zawiera olejek z kiełków pszenicy, lecytynę i ß-karoten.
Badania naukowe wykazały, że olejek z kiełków pszenicy jest bogaty w witaminę E, kwas linolowy, kwas linolenowy, 28-C sterol i niektóre nieoznaczone i nie rozpoznane składniki biologicznie czynne. Jest on bardzo cennym i funkcjonalnym produktem olejowym, w tym zawierającym wiele kwasów tłuszczowych. Wśród olejków roślinnych zajmuje pierwsze miejsce ze względu na dużą zawartość witaminy E.


Dalszy opis niesie Nam w zasadzie encyklopedycznie przekształconą wiedzę o działaniu wit. E... tak się zastanawiam, czy wobec tego nie taniej byłoby przyjmować witaminę E w czystej postaci, albo "przy okazji" Beta-Karotenu E, który przecież większość z Nas i tak przyjmuje. Nie wiem, mam wiele wątpliwości i jestem bardzo ciekawa, co o tym sądzicie i czy ktokolwiek tego WEIKANU próbował w leczeniu, bo jest on zaklasyfikowany na tej stronie, jako lek na BIELACTWO (takiego określenia tam użyto).
Cena jest wysoka, a co do składu i opisu leku mam włączony bloker jakiś :razz:

Przeciwwskazania: Nie stwierdzono.
Opakowanie: 30 kapsułek á 0,8 g
Dawkowanie: po 1 kapsułce dziennie, 30 min po jedzeniu, popić 1/2 - 1 szklanką ciepłej wody. Dawkę można zwiększyć do 2 kapsułek na dobę.


Co ciekawe, przy leku nazwanym "na bielactwo", informacja najcenniejsza dla Nas, znajduje się na szarym końcu, tak po macoszemu sobie siedzi, że:

na bielactwo wykonać z niego krem

Tylko jaki, na jakiej bazie, w jakich proporcjach, jak stosować, przechowywać...
Kolejne wątpliwości, a przy cenie ponad 190 zł nie powinno ich być chyba aż tyle.

Co o tym sądzicie?
Oto link: http://omega.win.pl/s/pro...products_id=110

Pozdrawiam ciepło, choć za oknem piękny śnieg i mróz
Ania
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo