Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tan & Dermotan
Autor Wiadomość
KiTeQ 


Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 87
Wysłany: Śro 18 Lip, 2007 18:16   

A czy wystarczu posmarować się samym Tanem bez Dermotanu żeby był efekt dobry i kolor się utrzymał przez kilka dni choćby?? I ile kosztuje sam ssystem Tan?
 
 
vojtek 

Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 27
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: Śro 18 Lip, 2007 18:33   

A to te kosmetyki sa jeszcze gdzies dostepne? W czwartek dzwonilem na Towarowa i jeszcze nic nie maja :/
 
 
kasta15 
Ania


pole1: 137
imie: Anna Maria
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 146
Skąd: RogoĽno Wlkp.
Wysłany: Śro 18 Lip, 2007 22:08   

Hello WTAJEMNICZENI,

Jakie są opakowania tych produktów i jakie ceny??? o kwotach jakiego rzędu za tuszowanie rozmawiamy???
Będę wdzięczna po stokroć za odpowiedź. Chętnie bym tego spróbowała. Jakbym otrzymała od Was adres lub telefon na ta Waszą słynną TOWAROWĄ byłabym dozgonnie wdzięczna. A może Ktoś zna skład chemiczny tych substancji??? :roll:
Czekam przytupując:) na odpowiedzi.

Dziękuję i ściskam :biggreen:
Ania
 
 
vojtek 

Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 27
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: Czw 19 Lip, 2007 10:56   

http://vitiligo.com.pl/forum/viewtopic.php?t=92 ale jak juz mowilem, nic nie maja w tej chwili (przynajmniej tydzien temu nie mieli).
 
 
kasta15 
Ania


pole1: 137
imie: Anna Maria
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 146
Skąd: RogoĽno Wlkp.
  Wysłany: Czw 19 Lip, 2007 15:29   :)

Dziękuję Wojtuś.
W takim razie czekamy. Mam też numery telefonów od Agaty, więc będę dzwonić.
Pozdrawiam. Ania
 
 
roksa 
roksa


imie: Renata
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 16
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Sob 25 Sie, 2007 19:20   

Nie bardzo mogę zakumać... dermotan i system tan są w podobnej cenie ? sory , ale jeszcze się tu gubię :oops: . Bardzo ciekawi mnie ten sposób . Piszecie (jeśli dobrze rozumiem) , że długo się trzyma na skórze... to rewela !!! Ale , czy można go zakupić tylko w W-wie? To okropne.... nie stać mnie na wyjazd i wizytę tam właśnie ! Nie ma innego sposobu???? Błagam odpiszcie. Ja głupia stosuję samoopalacze i kilo ,,tapety" , a tu taki super sposób... niczego więcej mi nie trzeba-no powiedzmy... buziaczki
 
 
Karina 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 110
Wysłany: Wto 25 Wrz, 2007 00:09   

Czy ktoś stosuje dermotan i system tan na dłonie? Jezeli tak to jakie sa efekty ?
 
 
kasta15 
Ania


pole1: 137
imie: Anna Maria
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 146
Skąd: RogoĽno Wlkp.
Wysłany: Czw 27 Wrz, 2007 13:44   Można zamówić

Roksa,
można zamówić faksem z tego co wiem; trzeba wybrać odcień; wysyłają pocztą; poszperaj w temacie troszkę prędzej;
W razie czego mam telefon, dzwoniłam i pytałam. Są bardzo mili i jak mają na miejscu to wyślą, bo jak ja dzwoniłam (jakieś 2 miesiące temu chyba to akurat nie mieli).
Pozdrawiam
Ania
 
 
efekt placebo 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 25 Cze 2006
Posty: 52
Wysłany: Śro 02 Lip, 2008 18:26   

Witam, czy ktos wie w jakich godzinach otwarta jest poradnia na Towarowej ? w jakich godzinach mozna sie umówic na wizyte do P. Bourion i czy sa dostępne nadal kamuflaze ??? ile czeka sie na wysylke itp. prosze o odpowiedz pozdrawiam

[ Dodano: Sro 02 Lip, 2008 19:25 ]
aha i jaka jest cena bardzo prosze o odpowiedz pozdro
 
 
Jarek 

imie: Jarosław
Dołączył: 01 Cze 2008
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 02 Lip, 2008 23:27   

Co do godzin to nie wiem dokładnie, ale na pewno ktoś tam jest od 10-18, ale myślę że i później i wcześniej ktoś siedzi na recepcji i można o wszystko spytać, wszystkich informacji udzielają bardzo miłe i zorientowane panie, także śmiało można dzwonić.

Na wizytę u pani Bourion, czeka się bardzo długo, kilka miesięcy, ale jest lista rezerwowa, która daje jakąś nadzieję (mi się udało), ale obawiam się, że w okresie urlopowym będzie problem z szybkim terminem. No i jest jeszcze prof. Majewski, który potrafi dużo pacjentów "przerobić" także terminy są u niego krótsze.

Co do kamuflaży to jak byłem w poradni w pierwszej połowie czerwca był z nimi problem (był wtedy okres strajków na poczcie), ale to było 3 tygodnie temu, sytuacji z dzisiaj nie znam, nowy telefon do poradni to (22) 652 19 55, a stary, ogólny telefon można znaleźć w dziale leczenie-warszawa. Jeśli mają na stanie kamuflaż to od razu wysyłają, także żadnej niepotrzebnej zwłoki nie wprowadzają. Najlepiej zadzwonić i wszystkiego się dowiedzieć bezpośrednio.

Pozdrawiam i życzę sukcesów.
 
 
efekt placebo 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 25 Cze 2006
Posty: 52
Wysłany: Śro 02 Lip, 2008 23:32   

dziekuje za odpowiedz, a czy ten nowy kamuflaz jest rownie trwaly jak poprzedni ? bo z tego co wiem i czytama kiedys byl i systemtan i dermotan / takjest rowniezna stronie producenta/ a teraz podobno jest to jakby polączenie obu tych preparatów, wiec nurtuje mnie to pytanie rowniez, aha sorry za off topic ale jak stosowac ziola bonifratow przed opalanie ? bezposrednio przed wyjsciem na slonce czy moze trzeba odczekac jakis czas ? pozdrawiam
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Czw 03 Lip, 2008 09:30   

Ja byłem na wizycie w tamtym tygodniu i dermaton ( bo system tan podobno już nie produkują) zamówiłem w styczniu i dostałem dopiero teraz !!! Od razu zapisałem się na następną wizytę, pierwszy wolny termin to grudzień !!!!
 
 
efekt placebo 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 25 Cze 2006
Posty: 52
Wysłany: Czw 03 Lip, 2008 21:07   

aha ta wizyta mnie az tak nie przeraza jak to ze na kamfulaz sie tyle czeka masakra a teraz lato nie ma ktos odsprzeeac ? pozdro
 
 
lucysia 
lucysia


imie: lucyna
Dołączyła: 03 Cze 2008
Posty: 19
Skąd: z Warmii
Wysłany: Pią 04 Lip, 2008 20:38   

Ja dermaton zamówiłam w maju a dostałam na koniec czerwca. Piszecie, że są różne odcienie dermatonu jak dzwoniłam to się pytałam a Pani mi odpowiedziała, że jest tylko jeden odcień i żadnych innych odcieni nie ma. Jestem troszeczkę rozczarowana efektem jaki uzyskałąm po zastosowaniu dermatonu nie jest tak jak niektóre osoby tu opisują, niestety jest różnica ale jest lepiej niż bez kamuflażu. Najbardziej widać efekt na twarzy. Na towarowej mi powiedziano że systemutan nie maj już od pół roku, zmieniła sie pojemność dermatonu są teraz buteleczki 60 ml i są droższe i kosztują 93 zł. Pozdrawiam. Pa
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Pią 04 Lip, 2008 22:37   

Mnie tez powiedziano ze jest tylko jeden odcień dermatonu. Zakupiłem 30 ml za 49 zł. Efekt na dłoniach jest przerażający. Zamiast brązowego odcieniu, plamy są koloru pomarańczowego, widoczne wręcz z drugiej strony ulicy. Generalnie jak dla mnie kicha.
 
 
efekt placebo 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 25 Cze 2006
Posty: 52
Wysłany: Śro 09 Lip, 2008 13:08   

o jaaa to cojednak ten dermotan to porażka ?? slavo czy molbys przeslac zdjecia po zastosowaniu na dloniach na priva ? bardzo prosze boje sie wydawac pieniedzy w ciemno no i teraz mam załamke ;(

[ Dodano: Sro 09 Lip, 2008 13:09 ]
aha i jak stosujecie dermotan ??? tylko na same plamki czy pokrywacie tez cale cialo / tutaj to wydaje sie nie konomicznie cholernie drogi ten kamuflaz eh/
 
 
Remedios 

imie: Agata
Dołączyła: 14 Cze 2007
Posty: 19
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 09 Lip, 2008 15:13   

Niestety to prawda. Dermotan ma lekko rudawy odcień. Im więcej się go nałoży tym bardziej jest to widoczne. Moim zdaniem nie nadaje się do jasnej karnacji ani do nieopalonej średniej karnacji, oraz do dużych plam.
Przy opalonej skórze i bardzo małych plamach efekt jest niezły.
 
 
Kasia_86 

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 08 Mar 2008
Posty: 69
Wysłany: Śro 09 Lip, 2008 22:13   

No i dobrze, że czytam teraz tyle tych wypowiedzi o dermotanie. Chciałam się na niego skusić... ale skoro na jasnej karnacji daje rudawy odcień to niestety ale dla mnie on nie jest. Jednak chyba przy mojej czestotliwości stosowania (baaaardzo rzadko) zostane przy samoopalaczach z drogerii. Swoją drogą dziwne że skoro produkują produkty specjalnie dla nas to nie stworzyli nic dla ludzi o bardzo jasnej karnacji, bo w końcu wielu nas ma własnie taką...
 
 
efekt placebo 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 25 Cze 2006
Posty: 52
Wysłany: Pią 11 Lip, 2008 11:16   

o kurcze czyli jednak ten dermotan to porażka ?? ale sie załamałam mialam go zamowic a tu czytam takie wypowiedzi, szkoda ze nie skorzystalam z poprzednich kamuflazy ;(
 
 
sexxxxxxtasy 

Dołączyła: 22 Lip 2008
Posty: 1
Wysłany: Wto 22 Lip, 2008 19:32   

witam...... mam pytanie... czy w Lublinie dostane Dermotan lub System Tan? jesli ktos wie prosze o odpowiedz wazne!!!
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Wto 02 Wrz, 2008 16:56   

Na stronie producenta Dermatonu jest on jakis "oryginalniejszy" niz ten z Towarowej. Jest tutaj również System Tan. Może by tak sobie zamówić, jeśli jest taka możliwość ? http://www.vitiligo-products.it/
 
 
Daria 
Mila

imie: Mila
Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 47
Wysłany: Wto 28 Kwi, 2009 17:15   

Słuchajcie ja znowu z pytaniem o ten dermotan bo już prawie go kupiłam a tu okazuje się że nie ma już dwóch odcieni jak czytałam a jeden. Boje się że wydam duzo pieniędzy i nie będzie to zdawało egzaminu na mojej skórze. 60 ml kosztuje prawie 200zł więc to kupa kasy. Może ktoś z Was stosował i podpowie mi czy warto czy może nie ma większej różnicy między efektem po dermotanie a samoopalaczu?
 
 
lucysia 
lucysia


imie: lucyna
Dołączyła: 03 Cze 2008
Posty: 19
Skąd: z Warmii
Wysłany: Pon 04 Maj, 2009 10:48   

Ja stosuję dermotan i nie jestem zadowolona, ponieważ nie pokrywa plam tak jak bym chciała, daje to kolar żółtawy który jest bardzo widoczny a szczególnie na dłoniach. Teraz już bym go nie kupiła.
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Pon 04 Maj, 2009 14:30   

dermotan jest taki sobie. Ja mam ciemną karnację i na rękach pomalowane plamy mają odcień po pomarańczowy. Drugi raz bym go nie kupił
 
 
kasiakoncka 
kkasia

imie: Katarzyna
Dołączyła: 07 Sty 2010
Posty: 1
Wysłany: Czw 07 Sty, 2010 21:12   

CZEść !!! nie pamiętam dokładnie skąd, nie mozna go z pewnością nabyć w Polsce ale miałam kiedyś w posiadaniu chromelin. Płyn ,o wodnistej wydawało mi się alkoholowej konstystencji, idealnie wg mnie barwiący skórę bielaczą.Malutkie, brazowe pudełeczko, które było wyjątkowo wydajne ale sie skonczyło wieki temu!" Czy może ktoś z was to poznał i wie jak dostać>? :cry:
 
 
be_st 

Dołączyła: 12 Lip 2009
Posty: 31
Wysłany: Pią 08 Sty, 2010 08:30   

http://www.sumlab.com/Our.../productId__21/ mówisz-masz;pozdr
 
 
boxing_cat 

imie: Kasia
Dołączyła: 11 Sty 2008
Posty: 11
Wysłany: Pon 11 Sty, 2010 12:48   

mam pytanie - czy ten chromeline barwi skórę od razu tak jak dermotan?
 
 
majette 

Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 7
Wysłany: Sob 23 Cze, 2012 17:42   

ja czegoś nie rozumiem, jedni wychwalają pod niebiosa ten dermotan inni piszą ,że już by go nie kupili, jedni piszą ,ze zły przy jasnej karnacji ,inni ,że mają ciemną i też jest zły, czy czasem tego biznesu z dermotanem nie napedzają po części sami pracownicy z Towarowej???
aby się dobrze sprzedawał,bo tani nie jest
czy czasem nie lepiej kupić dobry kamuflarz ,dobierając właściwy do stanu opalenia skóry w lato odcień?
Ostatnio zmieniony przez majette Sob 23 Cze, 2012 17:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kalina 
kalina

Dołączyła: 30 Wrz 2006
Posty: 22
Wysłany: Pon 25 Cze, 2012 14:21   

Mysle sobie czy z tym dermotanem nie jest tak ze oni sami sobie robią reklamę, bo jak czytam wypowiedzi na tym forum, to mało ludzi jest zadowolonych z niego, a na tej stronie prawie wszyscy http://34all.org/forum_watki.php?board=567 i jak piszą to ta p.Bourian nawet mówi ze jest to środek kamuflujący i leczniczy,dla mnie to jest troche dziwne za prawie wszyscy z tam tego forum są za tym dermotanem i leczeniem sie u tej pani, co o tym sądzicie czy ktoś wogóle leczył sie z Was tam?Ja osobiscie tez teraz stosuje ten dermotan, ale trzeba nakładac go bardzo mało bo faktycznie nadaje kolor pomaranczowy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo