Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PidaSalud.com
Autor Wiadomość
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 02 Lip, 2009 22:05   PidaSalud.com

hej

nowy temat, nowe mozliwosci. firma dzialajaca w Wenezuelii, Kostaryce, w USA na Florydzie i Panamie oferuje wiele mozliwosci leczenia bielactwa za pomoca roznych specyfikow. jesli ktos cos zna z nich to piszcie.

www.pidasalud.com

w wersji english jest takze.
 
 
sl8er 
sl8er

imie: Łukasz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 400
Skąd: mrzezyno
Wysłany: Czw 02 Lip, 2009 23:13   

grubo jadą... tnf blocker immunomodulatory... wygladą na powazna firme... candidia jako jeden z czynników tez brzmi rozsadnie... na pierwszy rzut oka naprawde wygląda to dobrze...
 
 
nowy2009 

Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 122
Wysłany: Pią 03 Lip, 2009 05:19   

Wszystko to mi daje do myślenia. Jeśli powstają firmy, szpitale czy jak to nazwać które specjalizują się w naszej chorobie, znak taki ze ta choroba przybiera na sile i coraz więcej ludzi na to choruje :???: Zdaje sobie sprawę że ilu ludzi tyle może być przyczyn, bo gdyby wszyscy zachorowali przez "zatrucie pokarmowe" szukano by właśnie tam, a że nie wiadomo to można szukać do nieskończoności. Jednym np pomaga Vitix, jednym UVB, jednym PUVA. Pozdrawiam.
 
 
ixi02 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Maj 2009
Posty: 359
Wysłany: Pią 03 Lip, 2009 08:03   

no tak na całym świecie coś powstaje starają się leczyć ludzi a w PL nadał daleko do tyłu...
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pią 03 Lip, 2009 08:29   

no w Polsce tez jest jakas akademia leczenia bielactwa w wawie, ale z tego co wiem to p.Bourian doktorem nie jest, ale ponoc jest tam druga osoba. u nas jednak wszystko jest do tylu - i leczenie i lekarze i leki. moim zdaniem bielactwo nabyte to pojecie ogolne, bo pod nim chyba kryje sie zespol chorob, ktore powoduja utrate pigmentu- u kazdego ten zespol jest chyba inny...
 
 
sl8er 
sl8er

imie: Łukasz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 400
Skąd: mrzezyno
Wysłany: Pią 03 Lip, 2009 12:19   

nie to ze wszytsko u nas od tylu... ogolnie jest do tylu w sprawie leczenia bielactwa... klopotem Pani z Warszawy jest to, ze nie moze wypisywac recept (nie jest lekarzem). Mimo to ma wielka wiedze i zdolnosc do logicznego myslenia, czego nie mozna powiedziec o lekarzach dermatologach u nas jaki i za granica... Jedynie co potrafia to piec na raka uvb 311 (jezeli uvb 311 dziala mlaskaja z zachwytu jakimi specjalistami sa jak nie dziala no coz zawsze to lepsze niz miec raka) i przepisac protopic... szukanie przyczyny bielctwa przekracza albo ich zdolnosc intelektualne albo nie potrafia przezwyciezyc lenistwa ktore z racji wysokiego mniemania o sobie osiagnelo niespotykane rozmiary... Pidasalud jak widze podchodza do sprawy indywidulanie szukaja przyczyn, sa raczej lekarzami moga stosowac bardziej radykalne srodki np tnf-blocker, co wiecej prowadza jakies statystyki odnosnie pacientow stad moga rozwinac okreslone metody postepowania... czy jak byliscie ze swoim bielactwem u lekarza czy dociekal on przyczyn... czy zanotowal albo wklepal do komputera wasz wiek inne choroby fakty poprzedzajace bielcatwo, zlecil badania na obecnosc grzybow bakterii itd... nie bo takim osobnikom nie zalezy na wyleczeniu was... on ma placone od lebka nie od efektow... moze by czas sie jakos zorganizowac i wystosowac petycje dotyczaca zmiany wynagradzania lekarzy... niech kijowi lekarze zostana wyeliminowani z systemu... bo poki co wydaja sie nietykalni...
Ostatnio zmieniony przez sl8er Pią 03 Lip, 2009 12:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pią 03 Lip, 2009 14:06   

swiete slowa... i wkurzajace opinie lekarzy- to nie ma przyczyny lub nieuleczalne wzbudzaja we mnie zlosc by takiemu osobnikowi przylozyc :/
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Sob 04 Lip, 2009 09:38   

Liiiiiiipa - pokazują tylko zdjęcia twarzy która najszybciej się leczy. Dzis wrocilem z nad morza i plama w okol ust jest juz niewidoczna - 2 dni opalania + Tevaskin :-)
Ostatnio zmieniony przez xmati6 Sob 04 Lip, 2009 09:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Nie 05 Lip, 2009 09:21   

... klopotem Pani z Warszawy jest to, ze nie moze wypisywac recept (nie jest lekarzem). Mimo to ma wielka wiedze i zdolnosc do logicznego myslenia, czego nie mozna powiedziec o lekarzach dermatologach u nas jaki i za granica...

Po dwóch wizytach w Warszawie odniosłem dokładnie odwrotne wrażenie, ta Pani ma w głowie totalny chaos.

[ Dodano: Nie 05 Lip, 2009 11:16 ]
slavo napisał/a:
... klopotem Pani z Warszawy jest to, ze nie moze wypisywac recept (nie jest lekarzem). Mimo to ma wielka wiedze i zdolnosc do logicznego myslenia, czego nie mozna powiedziec o lekarzach dermatologach u nas jaki i za granica...

Po dwóch wizytach w Warszawie ( z trzeciej zrezygnowałem) odniosłem dokładnie odwrotne wrażenie, ta Pani ma w głowie totalny chaos.
 
 
sl8er 
sl8er

imie: Łukasz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 400
Skąd: mrzezyno
Wysłany: Pon 06 Lip, 2009 18:16   

cięzko nie mieć metliku w głowie jak sie czyta wszystko na temat bielactwa... jedni upieraja sie że przyczyna sa wolne rodniki inni ze nadaaktywny immunologiczny... tarczyca... niedobór witamin... byłem raz i podoba mi sie że szuka przyczyny...

a chaosu nie ma np w szpitalu dermatologicznym w Bydgoszczy... wezmy takiego Prof Placka, który to od lat upiera sie przy jakis znamionach Sutonna i wycina je z tego co wiem bez skutków a wręcz ze skutkiem odwrotnym... miałem to nieszczęscie ze mnie przyjął obejrzał pomlaskał rozparł sie w fotelu zrobił mine jakby zaraz miał wygłosić mądrość o jakiej sie mi nie sniło... po czym powiedział tak to bielactwo. Jednak zeby nie marudzic do konca robia tam badania krwi i hormonów... a jak wszystko jest ok tzn krew i hormony w normie... pieką na raka UVB 311, ale na poczatek zawsze propnują Geralen UVA... Ja naświetlałem sie UVB 311 i miałem to szczście zę pozbyłem wszędzie oprócz rąk... 2 rok repigmentacja sie utrzymuje :) co do rąk to odpuscilem zupełnie... pomagał protopic całkiem całkiem, ale łapy sa bardzo tluste od niego i az wstyd nieraz podac ręke..
 
 
Bartekszym 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 141
Wysłany: Śro 08 Lip, 2009 11:21   

Ej sl8er proszę powiedz mi ile trzeba się naświetlac żeby bielactwo znikneło ?
Ja wiem że u każdego reaguje inaczej ale mniej więcej ile ??
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Śro 08 Lip, 2009 11:54   

Cytat:
pieką na raka UVB 311


co masz na mysli dokladnie?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo