Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Czesiu
Wto 21 Lip, 2009 08:40
Wybieramy moderatora 2
Autor Wiadomość
Ariel 


imie: Ariel
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 167
Skąd: Sk?din?d
Wysłany: Czw 17 Maj, 2007 13:51   Wybieramy moderatora 2

Witajcie,
W związku z rezygnacją z Siwego z funkcji moderatora, potrzebne są drugie nieterminowe :) wybory.
Jeżeli są chętne osoby do objęcia tej funkcji, proszę o zgłaszanie swoich kandydatur na forum w tym temacie :) Tutaj także można zadawać wszelkie pytania dotyczące kandydatów jak i samej funkcji moderatora. Jeżeli nikt sie nie zgłosi to po prostu takiego moderatora nie będzie :) Wyboru dokonamy wspólnie w nietajnym głosowaniu :)

W związku z wcześniejszą propozycją na moderatora proponuję Francesce :)
 
 
arreeczek 
arreeczek


imie: Arek
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Maj 2007
Posty: 51
Skąd: z tamt?d:P
Wysłany: Czw 17 Maj, 2007 21:11   

Angel na moderatora...olaolaoalola Angel na moderatora :P hihihihi.... :)
 
 
issska 


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 16 Wrz 2006
Posty: 127
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Czw 17 Maj, 2007 21:14   

ANGEL na moderatora!
 
 
amelkaa 
mniam :P


imie: Amelia
Dołączyła: 29 Kwi 2007
Posty: 51
Skąd: lubuskie
Wysłany: Czw 17 Maj, 2007 23:30   

Wiem, że od niedawna jestem na tym forum,ale urzekła mnie atmosfera panująca tu i przede wszystkim to, że znalazłam wiele cennych informacji. Informacji, których żaden lekarz nie umiał mi przekazać, które dały mi nadzieję i pozwoliły uwierzyć, że mogę walczyć z tą okropną chorobą, która mnie dołowała tyle lat.

a na moderatora proponuję kogoś, kto jest na stronie najdłużej i pomógł wiele razy. Poszperam trochę po użytkowniach i podam swoją propozycję, lub poprę kogoś innego.
Mi bardzo pomogła kiedyś Beatrix (pozdrawiam), ale widzę też, że Maciek sporo się udziela, jest pomocny i uczynny, daje cenne rady i nie włącza się w żadne "wojny słowne".
 
 
maciek_11 


pole1: 143
imie: Maciek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 205
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Pią 18 Maj, 2007 09:15   

Amelka, dziekuje za okazane zaufanie ale niestety jestem osoba koszmarnie zapracowaną a pozatym jest wiele osob ktore sa dluzej na Forum i stanowczo na wyroznienie bardziej zaslugują.

pozdr
 
 
Ariel 


imie: Ariel
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 167
Skąd: Sk?din?d
Wysłany: Pią 18 Maj, 2007 11:00   

maciek_11 napisał/a:
dziekuje za okazane zaufanie ale niestety jestem osoba koszmarnie zapracowaną a pozatym jest wiele osob ktore sa dluzej na Forum i stanowczo na wyroznienie bardziej zaslugują.

pomimo powyższego, czy można Ciebie traktować jako kandydata :) :?:
Ostatnio zmieniony przez Ariel Sob 19 Maj, 2007 19:12, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
maciek_11 


pole1: 143
imie: Maciek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 205
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Pią 18 Maj, 2007 17:11   

Arielu, pozostawiam to lepszym od siebie , wiec niech inni kandydują, ja dziekuje. Ani sie na tym fachu nie znam , ani nie mam niestety czasu... :wink:
pozdr
 
 
Ariel 


imie: Ariel
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 167
Skąd: Sk?din?d
Wysłany: Pon 21 Maj, 2007 18:15   

Pozwolę sobie dopisać także Bertę jako kandydata z uwagi na staż na tym forum i aktywność :) Jest an tyle skromna, że nie podaje swojej kandydatury, zatem ja wpisuję ją na listę :)
 
 
mateusz02mc 


Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 30
Skąd: Chełm
Wysłany: Pon 21 Maj, 2007 18:40   

Zgadzam się ze wszystkimi! Moderatorzy: Angel, Berta, Beatrix. Tylko teraz, która chętna?
 
 
beatrix szkrab 

imie: joanna
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Sty 2007
Posty: 44
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 21 Maj, 2007 19:11   

Mateusz, Amelka :biggreen:
Dzięki za wyróżnienie.
Kochani ja we wszystkim co robię staram sie trzymać wysoki poziom dlatego nie podjęłabym się moderowania tego forum bo się na tym zwyczajnie nie znam. Mam poza tym dużo pracy i dodatkowych obowiązków. Tym powinien się zająć ktoś profesjonalny albo chociaż pół-profesjonalny :mrgreen:
Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam Wszystkich.
b. :zdrówko: (cóż, że poniedziałek)
Ostatnio zmieniony przez beatrix szkrab Pon 21 Maj, 2007 19:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Berta 

Katarzyna


imie: Katarzyna
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 220
Skąd: Sędziszów Młp
  Wysłany: Czw 24 Maj, 2007 12:50   "skromna"

Ariel napisał/a:
Pozwolę sobie dopisać także Bertę jako kandydata z uwagi na staż na tym forum i aktywność :) Jest an tyle skromna, że nie podaje swojej kandydatury, zatem ja wpisuję ją na listę :)


powinnam to chyba skomentować, ale tego nie zrobie, bo nie wiem jak....to coś nowego nie wiem co powiedzieć, dzięki za zaufanie i propozycje i to chyba tyle , a co do tego czy chce czy nie , to nie wiem, bedzie co bedzie i tyle mi na funkcjach nie zalezy i tak bede robić swoje.......
 
 
agnieszka1979 
agnieszka1979

imie: agnieszka
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 11
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Czw 24 Maj, 2007 16:24   Re: "skromna"

Berta napisał/a:
Ariel napisał/a:
Pozwolę sobie dopisać także Bertę jako kandydata z uwagi na staż na tym forum i aktywność :) Jest an tyle skromna, że nie podaje swojej kandydatury, zatem ja wpisuję ją na listę :)


powinnam to chyba skomentować, ale tego nie zrobie, bo nie wiem jak....to coś nowego nie wiem co powiedzieć, dzięki za zaufanie i propozycje i to chyba tyle , a co do tego czy chce czy nie , to nie wiem, bedzie co bedzie i tyle mi na funkcjach nie zalezy i tak bede robić swoje.......

hejka..ja rowniez glosuje na Berte..napewno bedziesz swietna pozdrawiam WSZYSTKICH
 
 
Ariel 


imie: Ariel
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 167
Skąd: Sk?din?d
Wysłany: Czw 24 Maj, 2007 17:46   

Berta napisał/a:
to coś nowego nie wiem co powiedzieć, dzięki za zaufanie i propozycje

Berciu, jeżeli tylko możesz i chcesz się tego podjąć to wg mnie jesteś odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu z uwagi na wiele rzeczy :)
O wyborze moderatora zdecydujemy z końcem tygodnia po uwzględnieniu decyzji na tak lub nie osób podanych na kandydatów :biggreen:

Pozdrawiam
 
 
Siwy 
nothing

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 31
Wysłany: Czw 24 Maj, 2007 18:25   

Poniewaz moj post zostal skasowany to glosuje jeszcze raz na Angel
Ostatnio zmieniony przez Ariel Śro 20 Cze, 2007 15:38, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
agnieszka1979 
agnieszka1979

imie: agnieszka
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 11
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Czw 24 Maj, 2007 18:57   

Berta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
 
 
Angel 

lots of laugh


imie: Angelika
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Sie 2006
Posty: 77
Skąd: ?l?sk
Wysłany: Czw 24 Maj, 2007 20:28   

Dziekuje wszytskim za głosy na mnie :biggreen: ale ja nie mam pojecia o tym co robi taki moderator i nie znam sie na tych wszytskich rzeczach. Wg mnie powinna to byc osoba odpowiedzialna i obeznana w tych wszystkich swoich obowiazkach co gdzie jak i kiedy ...... :hahaha: :ok:
 
 
Ariel 


imie: Ariel
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 167
Skąd: Sk?din?d
Wysłany: Pią 25 Maj, 2007 11:32   

Angel napisał/a:
ale ja nie mam pojecia o tym co robi taki moderator i nie znam sie na tych wszytskich rzeczach. Wg mnie powinna to byc osoba odpowiedzialna i obeznana w tych wszystkich swoich obowiazkach co gdzie jak i kiedy


Moderatorzy:
Kontrolują działania użytkowników i treści umieszczane na forum pod względem zgodności z regulaminem. Służą również pomocą użytkownikom.
W nadzorowanych przez siebie forach moderatorzy mogą: usuwać, przenosić i edytować posty oraz tematy. W uzasadnionych przypadkach mogą przyznawać ostrzeżenia użytkownikom.
Moderator może też:
- zażądać zmiany tytułu topiku od użytkownika;
- zmodyfikować tytuł topiku użytkownika;
- podpisywać swoje poprawki przy ingerencji w treść posta;
- zażądać od użytkownika zmiany treści jego postu;
- wystosować ostrzeżenie publiczne na forum lub na PW ;
- zablokować czasowo topik do momentu wyjaśnienia wątpliwości;

To tak mniej więcej w skrócie, co powinien lub może robić moderator. :biggreen:
Jeżeli są jakieś inne pytania lub wątpliwości można pisać cna priva.
jeżeli ktoś z proponowanych osób wiedząc o funkcji moderatora zechce nim zostać proszę także o kontakt :biggreen:


Pozdrawiam
A
 
 
Ariel 


imie: Ariel
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 167
Skąd: Sk?din?d
Wysłany: Sob 26 Maj, 2007 16:42   

Witajcie,
zgodnie z wcześniejszą informacją zwracam się z pytaniem :?: do proponowanych kandydatów tj. Angel, Berty i Francesci czy, któraś z Pań zechce podjąć się pełnienia funkcji moderatora naszego forum :?: Jeżeli nikt nie zechce, moderatora po prostu nie będzie :)

Najlepszym sposobem będzie ankieta...
Zróbmy zatem tak, że zamieszczę ankietę i wybierzemy w demokratyczny sposób poprzez głosowanie... W przypadku osoby z największą liczbą głosów, zdecyduje ona, czy chce pełnić funkcję moderatora... Oczywiście możemy zdecydować o tym, że wszystkie osoby mogą moderować, np. poszczególne działy :) Tymczasem głosujmy :)
Ankieta


Pozdrawiam
A
Ostatnio zmieniony przez Ariel Sob 26 Maj, 2007 19:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Berta 

Katarzyna


imie: Katarzyna
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 220
Skąd: Sędziszów Młp
Wysłany: Wto 05 Cze, 2007 18:28   aniołki Ariela

Mam sie wypowiedzieć na ten temat... hmmm na początek dzieki za głosy i za zauwazenie mojej osoby!
doszłyśmy do porozumienia i mamy werdykt
tworzymy koalicje i wsztkie 3 mamy takie same uprawnienia!!!!!!!!!
Takie jest nasze oficjalne stanowisko
Kacha
Ostatnio zmieniony przez Berta Wto 05 Cze, 2007 21:15, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Ariel 


imie: Ariel
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 167
Skąd: Sk?din?d
Wysłany: Śro 06 Cze, 2007 12:10   

Berta napisał/a:
tworzymy koalicje i wsztkie 3 mamy takie same uprawnienia!!!!!!!!!
Takie jest nasze oficjalne stanowisko

Mówisz i masz... Już poszło w świat - Oficjalnie :) :spoko:
 
 
Angel 

lots of laugh


imie: Angelika
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Sie 2006
Posty: 77
Skąd: ?l?sk
Wysłany: Śro 06 Cze, 2007 15:13   

No poszło w świat :biggreen:
Bedziemy razem dbały o nasza stronke .... i wspolnymi siłami damy rade.
Chcialam rowniez podziekowac za zaufanie jakim mnie obdazyliscie oddajac na mnie swoje głosy, postaram sie was nie zawiesc i sumiennie z dziewczynami wypelnic powiezone zadanie.
Pozdrawiam serdecznie
 
 
Ariel 


imie: Ariel
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 167
Skąd: Sk?din?d
Wysłany: Śro 06 Cze, 2007 16:56   

Angel napisał/a:
Bedziemy razem dbały o nasza stronke .... i wspolnymi siłami damy rade.

trzy mądre, kobiece głowy zapewnią niewątpliwie ład i porządek :spoko:
A kolor zielony nicków to w końcu kolor nadziei :) więc będzie dobrze a nawet bardzo dobrze :biggreen:

Pozdrawiam
P.S. w razie potrzeby wiadomo gdzie szukać :spoko:
 
 
Angel 

lots of laugh


imie: Angelika
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Sie 2006
Posty: 77
Skąd: ?l?sk
Wysłany: Czw 07 Cze, 2007 20:00   

Ariel napisał/a:
a kolor zielony nicków to w końcu kolor nadziei więc będzie dobrze a nawet bardzo dobrze


zielony to moj ulubiony kolor .... :biggreen: Ale nie bede tutaj o tym pisac co mi sie podoba trzeba nowy temat zakladac ... :biggreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo