Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam serdecznie!
Autor Wiadomość
Pola 

Dołączyła: 22 Sie 2007
Posty: 20
Wysłany: Śro 22 Sie, 2007 18:12   Witam serdecznie!

Witam wszystkich użytkowników i czytelników forum! Bielactwo mam od ok. 20 lat. Co jakiś czas udaję się dermatologa, aby dowiedzieć się czy pojawiły się może jakieś nowe metody leczenia, bo jak na razie wszystkie są bezskuteczne. Mam przerobione i geralen z naświetlaniem, i dziurawiec, i Vitix (chyba przez 2 lata) i po jakiejś krótkiej nadziei (pojawianie się maleńkich plamek) wszystko wraca do normy (chorobowej).
Forum dopiero poznaję, ale po tematach widzę, że poruszacie tu bardzo ciekawe tematy.
 
 
Kasiak 


imie: kasia
Dołączyła: 18 Maj 2007
Posty: 11
Wysłany: Śro 22 Sie, 2007 22:57   

Czesc!!! masz racje tutaj zamieszczone sa bardzoo istotne i drogocenne informacje, ostatnio ja takze zaczynam miec watpliwosci czy to bielactwo rzeczywiscie jest uleczalne w miejscach gdzie nastapila pigmentacje znowu zaczynaja pojawiac sie biale plamy.. :placze:
 
 
issska 


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 16 Wrz 2006
Posty: 127
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Czw 23 Sie, 2007 09:25   

Hej Pola
Ja też raczej już nie liczę, że wyleczę to świństwo. W moim przypadku lepiej ( i szybciej) byłoby "zdekoloryzować" resztkę zdrowej skóry, wtedy byłabym cała biała a nie jak jałówka...
Ale musze sie przyznać, że w ub. roku stosowałam Protopic ( oczywiście nie na całe ciało, bo bym zbankrutowała, tylko na twarz i ręce) i w tym roku pojawiły mi sie na rękach i twarzy brązowe kropki pigmentu. Zamiast sie cieszyć - jestem zła, bo już wcześniej ręce miałam całe białe a teraz znów sa plamiaste
:roll:
Z tym, że teraz to wygląda jak tzw. plamy starcze co mnie dodatkowo stresuje :-?
 
 
schon 

Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 9
Skąd: lublin
  Wysłany: Czw 23 Sie, 2007 12:13   

Witaj witaj Ja leczenie sobie już odpuściłem :grin: bo i tak mi nic nie pomaga :grin:
 
 
maciek_11 


pole1: 143
imie: Maciek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 205
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Pią 24 Sie, 2007 21:41   

czesc Pola! fajnie ze dolaczylas,
jestem pewien ze w koncu jajoglowi cos wymysla i bedziemy sie cieszyc jednolicie brazowiutka powloka :) mam nadzieje ze to juz nie dlugo..
pozdrawiam !!
 
 
Pola 

Dołączyła: 22 Sie 2007
Posty: 20
Wysłany: Sob 25 Sie, 2007 23:28   

Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za powitanie! :grin:
Co do leczenia, myślę, że może niekoniecznie trzeba sobie to odpuszczać, bo tak jak napisał Maciek11, medycyna robi ciągłe postępy i może niedługo coś wymyślą! Dlatego co jakiś czas odwiedzam dermatologa w nadziei, że to już nastąpiło!
Uważam również, że to forum w pewnym sensie może mieć działanie terapeutyczne, bo możemy uzyskać tu wsparcie, a to bardzo ważne! Pozdrawiam! :zdrówko:

Witaj Pola na forum, pamiętaj jednak, czerwony kolor czcionki jest zarezerwowany dla Admina ;)
Ostatnio zmieniony przez Ariel Nie 26 Sie, 2007 10:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo