Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany na forum
Autor Wiadomość
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Pon 07 Lip, 2008 18:37   

faaajne, podoba mi się

gratuluję pomyslu :)
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Pon 07 Lip, 2008 20:11   

Jak się bawić, to się bawić :)

Dodałem jeszcze liczbę napisanych tematów pod avatarem. Klikając w nią wyświetli się jednak lista tematów, w których braliśmy udział (z założenia miało być tak, jak w widoku profilu, czyli wyświetlać założone tematy, no ale jest inaczej). W przypadku liczby postów działa poprawnie.

Cieszę się Abi, że Ci się podoba :)
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Nie 14 Cze, 2009 22:23   

Witajcie,
W związku z dość częstymi pytaniami odnośnie naszych sposobów leczenia, postanowiłem utworzyć nowy dział - http://vitiligo.com.pl/forum/viewforum.php?f=21 , w którym można założyć swój temat i opisać, co i z jakimi skutkami stosuje się w chwili obecnej. Jeśli ktoś się nie leczy, może również założyć temat i opisać swoje podejście do choroby. Aby ułatwić odszukanie tematów z opisanym programem postępowania, można umieścić link prowadzący do tematu w swoim profilu (wykorzystując adres www) lub w podpisie pod postem. Oczywiście można prowadzić tu dyskusje, w końcu to nie tablica ogłoszeń, tylko forum. Mam nadzieje, że pomysł będzie praktyczny. Wszelkie uwagi i komentarze mile widziane.

Pozdrawiam

Dodano 10. lip 2009
Link do swojego tematu można umieścić w polu "Moje leczenie" (klikamy swój profil → edytuj i wypełniamy pole Moje leczenie). Wówczas pojawi się ikonka pod naszym postem oraz w widoku profilu.
Ostatnio zmieniony przez Czesiu Sob 11 Lip, 2009 23:03, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Sob 11 Lip, 2009 23:09   Mapa forum

Powstała mapa forum, zawierająca spis wszystkich tematów z poszczególnych działów. Fora z ograniczonym dostępem to Forum o wszystkim oraz Forum moderatorów.

:arrow: Mapa forum
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Wto 26 Sty, 2010 13:31   

W związku z pojawiającymi się wpisami o chęci sprzedaży różnych rzeczy, powstał nowy dział forum - Ogłoszenia drobne, w którym można umieszczać własne ogłoszenia. Na chwilę obecną będzie widoczny dla wszystkich osób. Jeśli zajdzie taka potrzeba, ustawię widoczność dla zalogowanych lub wprowadzę moderację zamieszczanych wpisów.

Szczegółowe zasady
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo