Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
A stosowały?cie Sufrin?
Autor Wiadomość
Dorota.A. 

Dołączyła: 13 Mar 2012
Posty: 5
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012 19:21   A stosowałyście Sufrin?

Witam wszystkich.
Poszukuję wielu pytań, więc i tu dotarłam jako nowa :-)
Także mam problemy ze skórą, na wielu forach zetknęłam się z Sufrinem, jak doczytałam preparatem który w składzie ma siarkę. A wiem, że siarka ma dobroczynny wpływ na skórę, na regenerację, na wszelkie bolączki z egzemami, łuszczycą itp.Czy stosował ktoś w swych dolegliwościach? czekam na info.
Pozdrawiam
Dorota
 
 
wlodar28 
wlodar28

imie: Łukasz
Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 18
Skąd: krapkowice
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2012 22:05   

coś echo na ten temat
 
 
Dorota.A. 

Dołączyła: 13 Mar 2012
Posty: 5
Wysłany: Śro 16 Sty, 2013 09:20   Moje doświadczenia z Sufrinem

Odkąd pamiętam miałam problemy trądzikowe na twarzy, raz bywało lepiej, raz gorzej. Stosowałam różne kosmetyki, jednak bez większych efektów. Gdy zaczęła się faza suplementów sięgnęłam i po nie, by od wewnątrz zaaplikować zestaw witamin i minerałów które korzystnie wpływają na skórę, stosowałam vitamine A, E, B, i inne gotowe zestawy. Kiedyś zetknęłam się z siarką sufrin która działa przeciwzapalnie i wspomaga organizm w walce z trądzikiem, ponadto oczyszcza organizm. Zdecydowałam się na zakup preparatu, ku mojemu zaskoczeniu zadziałał: moja twarz nie jest już zasypana bolącymi wykwitami. Zaczerwienienie pozostały ale to nic w porównaniu z tym co było. Ponadto dostrzegłam, że moje stawy które od 2-3 lat zaczęły się odzywać to po zastosowaniu siarki zupełnie o nich zapomniałam. Systematycznie stosuje inne witaminy a z nią siarkę i widzę że włosy które 2 lata temu, po ogromnym stresie były w opłakanej kondycji, połamane i wypadające, teraz bardzo się zagęściły, gdy wiąże kucyk aż nie moge uwierzyć, że jego objętość tak się powiększyła.
To w wielkim skrócie moja historia, choć początki nie były kolorowe ;-)
 
 
aniabi 
aniawilk

Dołączyła: 31 Lip 2012
Posty: 396
Wysłany: Śro 16 Sty, 2013 13:26   

Dużo pozytywnych opini u osob cierpiących na łuszczycę.Może przetestuję ze względu na trądzik i włosy.
 
 
Dorota.A. 

Dołączyła: 13 Mar 2012
Posty: 5
Wysłany: Wto 29 Sty, 2013 09:34   

Szczerze zachęcam do sufrinu, jeśli problem konkretnych dolegliwości nie leży gdzieś głęboko siarka powinna zadziałać :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo