Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Oxoralene & Meladinine macie jakies doswiadczenia ?
Autor Wiadomość
damiano 
hapi czapi :|


imie: Damian
Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 22
Skąd: Slask
  Wysłany: Śro 16 Lip, 2008 17:39   Oxoralene & Meladinine macie jakies doswiadczenia ?

Dotarlem do dwoch nowych produktow, zamowilem wlasnie Oxolarene, pewnie przyplynie z Kanady wiec troche poczekam, bede na bierzaco raportowac o ewentualnych pozytywnych zmianach...mhhh

pozdr.

:spoko:
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Śro 16 Lip, 2008 19:09   

Cześć, stosowałem Oxoralen w tabletkach, jak i w płynie, ale ponieważ źle mój organizm tolerował te preparaty, po miesiącu przerwałem leczenie. Efekty były opłakane. Nic mi nie pomogło, jedynie zaszkodziło, bo dostałem poważnych poparzeń po stosowaniu Oxoralenu w płynie (na dłoniach i stopach). Było to jakieś 10 lat temu. Jeśli jest to ten sam lek, osobiście bym odradzał, ale skoro już zamówiłeś i zapłaciłeś, może warto spróbować. Z tego co udało mi się dowiedzieć od osób, które stosowały tę terapię, daje pozytywne efekty po wielu miesiącach stosowania. I tak się jakoś składa, że były to jedynie dziewczyny. Pamiętaj też, że terapia ta, zakładając stosowanie tabletek, niesie ryzyko uszkodzenia wątroby, nawet oczu, jeśli się ich odpowiednio nie chroni. Jeśli się zdecydujesz, życzę samych pozytywnych skutków.
 
 
ssandrietta 


imie: Sandra
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Cze 2008
Posty: 91
Skąd: Małopolska
Wysłany: Śro 16 Lip, 2008 22:57   

hmmm.no to sie nie zgadzam z poprzednikiem. Ja stosowalam tez oxolaren w plynie(rownoczsnie z naswietlaniami) z 10 lat temu i baaardzo mi pomogl, praktycznie 70% plam mi zeszlo. tyle ze leczenie trwalo z jakie 5 lat. troche to mozolne ale skuteczne:) na mnie podzialalo:) sprobuj i ty:D
 
 
Asia85 

Dołączyła: 14 Kwi 2007
Posty: 18
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 17 Lip, 2008 10:56   

JA podobnie jak Czesiu po stosowaniu Oxoralenu w płynie doświadczyłam baaaardzo rozległych poparzeń, ale jedyny z tego plus że skóra potem zaczęła szybko repigmentować.Ale pewnie ile ludzi tyle opinii więc zawsze warto spróbować, ale z dużym rozsądkiem i rozwagą :wink:
 
 
kasta15 
Ania


pole1: 137
imie: Anna Maria
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 146
Skąd: RogoĽno Wlkp.
  Wysłany: Czw 17 Lip, 2008 14:06   Meladinine

Hej. :blush:

Stosowałam ten lek w płynie (rozpuszczone tabletki), ściślej więc w zawiesinie. Poparzyłam nogi od kolan w dół, łącznie ze zdrową skórą. Efekt- poparzenie i leczenie przez 3 dłuuugie miesiące, no jest też drugi efekt- całkowita repigmentacja na nogach, co widać na zdjęciach, i wówczas ruszyła repigmentacja wszędzie. Ale nie polecam poparzenia, jedynie spróbowania Meladinine ale ostrożnie- tj. w popołudniowych, żeby nie powiedzieć wieczornych godzinach, a ekspozycja na słońce nie może być dłuższa niż 5-10 min. takie było zalecenie tego dermatologa- zbagatelizowałam, poszłam od 14, poziomo wyłożyłam nogi na słońce, byłam 40 minut, efektem był ból, płacz i rany. Tyle mogę powiedzieć z autopsji.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.

PS. jeśli o łykanie tabletek chodzi to nie wiem, bez okularów i ucieczki przed słońcem w życiu bym nie zaryzykowała, na pewno można ulec ogromnym poparzeniom o ryzyku utraty wzroku nawet nie wspominam. Więc raz jeszcze błagam i apeluję o ostrożność i rozwagę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo