Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mama-Cadela z Amazonii
Autor Wiadomość
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 10 Sie, 2009 18:20   

Kumciaki napisał/a:
A pytam sie dlatego o zioła babci , żeby uzyskać aktualne informacje od użytkownikow


w temacie Olejek babći uzytkownicy pisza aktualne info, jednak moze wykraczam poza temat tego postu - to kariera i posty na temat babci chyba sie juz skonczyly, moze ziolo pomaga, ale z forum to chyba nikomu nic nie dalo- co z tego ze posty sa stare- jednak mowia to co przeszli forumowicze testujac to cos. mi po opalaniu na sloncu plamy sie zarozowily - poparzen brak [moze przez ciemny fototyp] jednak pozniej nie probowalem zabawy slonce+babci bo sie balem efektow ubocznych.
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Pon 10 Sie, 2009 20:44   

Lelo3008 napisał/a:
forum jest po to żeby pytać i odpowiadać pytania związane z vitiligo
A działy forum są utworzone po to, by umieszczać w nich odpowiednie tematy. A w określonym temacie, jak sama nazwa wskazuje, piszemy na dany temat. Porządek musi być :) jak to nasi sąsiedzi zza Odry mawiają.
Lelo3008 napisał/a:
Kumciaki jest od niedawna i może nie zauważyła czegoś lub coś przeoczyła
Hmm Regulamin?

Kumciaki napisał/a:
A pytam sie dlatego o zioła babci , żeby uzyskać aktualne informacje od użytkownikow a nie te z przed roku czy dwóch. Blabla myśle ,że można zadawać pytania , nawet jeśli takie juz kiedyś padło. I zero problemu
Dobrze, bo kto pyta, nie błądzi, ale należy to robić w odpowiednim temacie. Tutaj rozmawiamy o Mama Cadela, o ziołach Babći w innym temacie. Jasne? Czy ciemne? :zdrówko: Ja wolę jasne.
 
 
Malko 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 1
Wysłany: Wto 18 Sie, 2009 08:29   

Witam

Rozmawiałem z jedną z osob z tego forum na temat w/w preparatu.
Kiedyś wczesniej pisał, że stosuje.

"Witaj Piotrze u mnie pojawiło się kilka plamek o właściwym pigmencie skóry ale ja muszę się uzbroić w cierpliwość anielską podczas kuracji ponieważ mam bielactwo w 70% ale różnicę już widać bo białe plamy zrobiły się lekko czerwone ,a na co dzień chodzę w koszuli z długim rękawem i spodniach z długimi nogawkami i co ważne twarz jak się opali to już tak nie piecze jak przed zażywaniem kropli i kremu(maści) mamica de cadella kiedyś zażywałem kapsułki firmy TENS ale nie pomogły a miały być skuteczne tak że decyzja o kupnie preparatów mamica de cadella należy do ciebie bo nie są tanie ale cóż możesz spróbować ,a nóż widelec bielactwo zacznie znikać to moja trzecia próba walki z bielactwem i dopiero teraz widać jakieś zmiany"


Pozdrawiam.
 
 
Zenee 

imie: Lidia
Dołączyła: 13 Cze 2009
Posty: 2
Wysłany: Śro 09 Gru, 2009 19:48   

ja własnie jestem zainteresowana tą mama-cadelą boteraz nie ma słońca to myśle że można by spróbować tylko ta cena tego kremu razem z kroplami jest dość spora izaś może być klapa jeśli ktoś tego używał to proszę napisać lidia
 
 
martusia33 

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 03 Lip 2009
Posty: 70
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 22 Cze, 2010 20:45   

Temat troszkę stary, ale czy ktoś ma jakieś efekty stosując mama cadela ?
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pon 23 Sie, 2010 07:41   

Otrzymałem ten adres od Guarana International Corporation w celu wydania opinii o stosowaniu specyfiku na bielactwo.
Oto opinia:
Przedmiotowy specyfik stosujemy u 4 osób z nastepującymi rezultatami:
1 osoba. Rozpoczęto stosowanie w wieku 16 lat - po dwóch latach stosowania bielactwo znikło z twarzy, z nóg całkowicie. Natomiast z rąk i tułowia w 80 %.
2 osoba. Rozpoczęto stosowanie w wieku 18 lat - po dwóch latach stosowania bielactwo znikło z głowy i włosów całkowicie natomiast pozostałe obszary ciała 60%.
3 osoba. Rozpoczęto stosowanie w wieku 55 lat - po 14 miesiącach stosowania kontrast wyrażnie zmnieszył się na twarzy, rękach i nogach, natomiast siwe włosy znikły całkowicie.
4 osoba. Rozpoczęto stosowanie w wieku 51 lat -po 7 miesiącach stosowania włosy siwe znikły natomiast trudno stwierdzić inne rezultaty, ponieważ osoba jest dotknięta bielactwem w 95% i trudno zauważyć gołym okiem czy kontrast się zmniejszył czy nie. Moim zdaniem chyba tak, na pewno mogę powiedzieć, że cera się poprawiła- nie jest już taka nienaturalnie blada.

Moim zdaniem:
2 lata, mnóstwo pieniędzy - lepiej inwestować w UVB, suplementy i jakieś mazidła... ale jak to nie podziałą to warto spróbować Mama Cadela.
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Wto 24 Sie, 2010 16:49   

no, dwa lata to kupa czasu

mi by się nie chciało tak długo i kasy by mi było szkoda ;)
 
 
romantyczka 

Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 21
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011 22:04   

ciekawe wnioski, ja juz dawno machnęłam ręką na leczenie bielactwa, generalnie je maskuje...
ale chętnie spróbowałabym czegoś potwierdzonego...
 
 
Pastore 


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 109
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 05 Sie, 2011 20:08   

Może coś wymyślą :)dla mnie to ten lek to lipa...tak działa że mało osób o nim wie :)szkoda słów ...
 
 
romantyczka 

Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 21
Wysłany: Pią 05 Sie, 2011 22:33   

może wymyślą a może nie...bardziej na nie...od 30 lat jeszcze nie znaleźli przyczyny..
 
 
raw 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 188
Wysłany: Sob 06 Sie, 2011 00:26   

Stosowałem ten krem przez około 7 miesięcy i niestety nie dostrzegłem żadnych zmian, ale być może na kogoś innego zadziała to zupełnie inaczej. Z tego co pamiętam, to zalecali stosować ten preparat przynajmniej od 1,5 roku do 2 lat. Ja się do niego nie przekonałem i uznałem, że to kolejny kit wciskany ludziom.
 
 
Pastore 


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 109
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 06 Sie, 2011 08:22   

przyczyna jest znana :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo