Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Preparat z Izreala Rewelacja, Tevaskin
Autor Wiadomość
anysz
[Usunięty]

Wysłany: Wto 07 Gru, 2010 17:45   

Nie polecam solarium przy bielactwie... sama niestety się na własnej skórze przekonałam... dostałam tyle nowych, wielkich plam, że masakra!!! :cry:

[ Dodano: Wto 07 Gru, 2010 17:47 ]
Oczywiście nie opalałam miejsc bielatych. Wyszło mi w miejscach, gdzie nie było nawet minimalnych plamek!!!

[ Dodano: Wto 07 Gru, 2010 17:48 ]
Zresztą po naświetlaniach lampami, które miały zlikwidować łatki, również dostałam nowych plam
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Czw 09 Gru, 2010 12:31   

Witajcie.
Muszę pochwalić się nowymi efektami. Stosuję jak wiecie Protopic Tevaskin lampke UVB i biorę tabletki Ginko z USA, jedna dziennie 120 mg. Efekty: na każdej plamie traktowanej maściami i UVB - wysyp pigmentu, plamy pokryte w 70% pigmentem, kropkami; jak znajdę czas to prześlę Wam zdjęcia. Terapię stosuje od października bardzo regularnie robiąc duże przerwy w naświetlaniu w ten sposob skóra nie przyzwyczaja się i dobrze pigmentuje.

Ja stosowałem Tevaskin 1 rok i stosuje nadal, plamy które wyleczylem Tevaskinem i niczym ich teraz nie lecze - wciąz się utrzymują i pigment nie znika...

Proszę nie pisać, że Protopic czy Tevaskin to ściema gdyż na każdego działa coś innego i piszcie tylko we własnym imieniu.
 
 
pavelks123 

Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 31
Wysłany: Pią 07 Sty, 2011 21:23   

Witam mam pytanie co do tego leku. Czy mozna uzyskac jakiekolwiek efekty stosujac tylko ten tevaskin? Ewentualnie moge kupis sobie jakies tabletki. Lampy nie wchodza w gre mama nie zezwala;/
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011 00:47   

pavelks123 napisał/a:
Witam mam pytanie co do tego leku. Czy mozna uzyskac jakiekolwiek efekty stosujac tylko ten tevaskin? Ewentualnie moge kupis sobie jakies tabletki. Lampy nie wchodza w gre mama nie zezwala;/


A to mama jest lekarzem? Słuchaj się nas, doświadczonych osób. Moim zdaniem UVB to podstawa w leczeniu UVB a wszystko inne to DODATEK.
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011 16:07   

Jak długo się naświetlasz, to znaczy ile minut trwa jedna sesja, oraz ile razy w tygodni ?
Ostatnio zmieniony przez slavo Pon 10 Sty, 2011 16:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pavelks123 

Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 31
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011 17:40   

ALe i tak do najblizszych lamp mam 40km.
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011 19:05   

Zawsze możesz sobie zrobić małą lampkę. Żarówka około 200 zł, a oprawka kilkadziesiąc złotych. I masz mini lampkę.
 
 
pavelks123 

Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 31
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011 22:12   

A to jest bezpieczne?
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Wto 11 Sty, 2011 16:38   

a ile masz lat? ja bym była ostrożna jeżeli chodzi o doradzanie fototerapii na własną rękę komuś, kto jest niepełnoletni
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Wto 11 Sty, 2011 16:53   

pavelks123 napisał/a:
A to jest bezpieczne?


jesli zastosujesz się do zasad, czyli nigdy się nie poparzyć to ok.
zalezy tez gdzie bedziesz sie naswitlac jesli w okolicach oczu to zabronione jest patrzenie na to swiatło!!!
 
 
pavelks123 

Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 31
Wysłany: Wto 11 Sty, 2011 17:20   

Mam 16 lat i plamy dookola oczu i na powiekach.
 
 
Wiewiorek567 

Dołączył: 07 Sie 2010
Posty: 67
Wysłany: Śro 12 Sty, 2011 21:11   

Jeżeli zamkniesz oczy, to światło nie dotrze przez powieki i nie popsujesz sobie wzorkuj. Jednak musisz być ostrożny, żeby nie poparzyć sobie skóry.
Chciałem wyleczyć się jak najszybciej i naświetlałem się codziennie i tak mi się skóra poparzyła, że po 3 miesiącach jeszcze czuję, że jest sucha itd. Poczekam, aż mi to minie i skróa stanie się normalna i znowu zacznę terapię jednak będę uważał, żeby się nie poparzyć. Najważniejszy jest spokój. Powoli zobaczysz ile sekund/minut możesz się naświetlać, żeby wszystko było okey. Tam gdzie masz plamy, skóra jest cienka więc lepiej zacznij od 15-20 sek i systematycznie powoli zwiększaj, lecz nie za dużo, żebyś sie nie poparzyła. Trzymaj lampę tak około 5cm od skóry.

*DÓŁ: heheh jakoś cały czas wydawało mi się, że piszę do kobiety i zrobiłem z 5 takich błędów, ale w jednym nie poprawiłem. ;)
Ostatnio zmieniony przez Wiewiorek567 Czw 13 Sty, 2011 20:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Śro 12 Sty, 2011 21:20   

Wiewiorek567 napisał/a:
żebyś sie nie poparzyła
hehe :biggreen:
 
 
pavelks123 

Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 31
Wysłany: Śro 12 Sty, 2011 21:56   

Heh ;D
Z naswietlania chyba zrezygnuje ;/ Sprobuje chyba z protpicem i sloncem.
 
 
majeczka333 

Dołączyła: 09 Lut 2011
Posty: 3
Wysłany: Śro 09 Lut, 2011 13:25   

witam!!!!! jestem zainteresowana kupnem preparatu tego tevaskinu czy to nadal jest mozliwe??

[ Dodano: Sro 09 Lut, 2011 13:56 ]
xmati6,
 
 
sl8er 
sl8er

imie: Łukasz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 400
Skąd: mrzezyno
Wysłany: Śro 09 Lut, 2011 14:25   

mozesz kupic ten wynalazek z ebay... aha zwracaja pieniadze jak nie zadziala... mikstura krotkotrwale troche sciemnia skore, prawdopodbnie dostaniesz kilka kropek pigmentu, bo zawiera piperyne... wiec ludzie wpadaja w euforie i nie domagaja sie zwrotu kasy a kupuja kilka dalszych opakowan... i tak ten smieszny interes sie kreci... w kazdym razie za darmoche mozna zamowic jedno opakowanie na probe i domagac sie zwrotu kasy... stracisz tylko pare groszy za przesylke... i polecam Ci szczerze jezeli efekty beda marne nie odpuszczac ze zwrotem po co karmic jakiegos pasozyta z izraela... kilka lat temu dalem sie naciac na lampe uvb od nich za 240 $, wykonanie lampy straszna amatorka kawalek karnisza troche silikonu , na kablu jako wylacznik czasowy minutnik na sprezyne uzywany do gotowania jajek... :hahaha: koszt wykonania jakies 40-50$ cena 240$... dobrzy biznesmeni lekarze zadni...
Ostatnio zmieniony przez sl8er Śro 09 Lut, 2011 14:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
majeczka333 

Dołączyła: 09 Lut 2011
Posty: 3
Wysłany: Śro 09 Lut, 2011 22:27   

dzięki bardzo ja stosuje lampę uvb ale nic mi nie daje + vitix stosuje równiez maśći protopic daivonex itp ale żadnych rezultatów nawet łykałam te tabsy o nazwie baidiangfeing czy jakoś tam i g...... i czytam tyle o tym tevaskinie i chcę spróbowac byc moze coś pomoze masakra!!!!!!!! ta choroba zniszczyła mi całkiem psyche:{{{{{

[ Dodano: Sro 09 Lut, 2011 22:35 ]
w tym ebay to nie takie proste!!!!! ja chcę zwykłym przelewem a tam tylko kartą jak to jest ??????? widzę ze jest tez tutaj forumowicz xmati i on sprowadza ten lek ????

[ Dodano: Sro 09 Lut, 2011 22:35 ]
w tym ebay to nie takie proste!!!!! ja chcę zwykłym przelewem a tam tylko kartą jak to jest ??????? widzę ze jest tez tutaj forumowicz xmati i on sprowadza ten lek ????

[ Dodano: Sro 09 Lut, 2011 22:36 ]
w tym ebay to nie takie proste!!!!! ja chcę zwykłym przelewem a tam tylko kartą jak to jest ??????? widzę ze jest tez tutaj forumowicz xmati i on sprowadza ten lek ????
 
 
majeczka333 

Dołączyła: 09 Lut 2011
Posty: 3
Wysłany: Śro 16 Lut, 2011 10:24   

xmati6, witam i jak z tym tevaskinem nie dostałam odp czy doszła wiadomosc????
 
 
Kumciaki 


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 253
Wysłany: Czw 17 Lut, 2011 15:58   

Właśnie xmati6 co z tevaskinem? Bo też nie mam żadnej odp, a wysłałam pieniądze.

Zależy mi na czasie...do lata mało czasu zostało;<
Ostatnio zmieniony przez Kumciaki Pią 18 Lut, 2011 09:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Sob 19 Lut, 2011 22:27   

Spokojnie, wszystko jest wysłane ;) Poczte e-mail sprawdzam codziennie a forum raz w tygodniu takze piszcie tylko na maila.
 
 
Kumciaki 


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 253
Wysłany: Pon 21 Lut, 2011 11:11   

Chyba niepotrzebnie zamieszanie robię :oops: :) Dzięki
 
 
Kumciaki 


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 253
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011 13:54   

Naświetlam , naświetlam...w sumie już 5 raz , zwiększam odpowiednio czas i nawet nie jest zaróżowione. Gdzie ten pigment;p Ale ja jestem niecierpliwa, ale juz bym mógł wyjść jakiś
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011 16:44   

cierpliwosci :biggreen:
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011 20:03   

Kumciaki napisał/a:
Naświetlam , naświetlam...w sumie już 5 raz , zwiększam odpowiednio czas i nawet nie jest zaróżowione. Gdzie ten pigment;p Ale ja jestem niecierpliwa, ale juz bym mógł wyjść jakiś


Dziwie sie, bo mi pigment wrócił po 30 sekundach pierwszego naświetlania. Mało tego naświetlałem stopę, a pigment wrócił na całym ciele. NIEKTÓRZY LUDZIE ZACHOWUJĄ SIĘ ZGOŁA DZIWNIE
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Wto 01 Mar, 2011 21:29   

oj przestań, Slavo, każdy z nas ma nadzieję na cudowne wyleczenie
nie mów, że nie oczekujesz spektakularnych efektów przy nowych kuracjach...w każdym razie ja zazwyczaj oczekuję :P
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Czw 26 Maj, 2011 21:39   

Witam ponownie.
Jako, że trochę osób do mnie pisze maile czy mogę zamówić Tevaskin dla nich (bo posiadam konto międzynarodowe) oczywiście każdemu mogę pomóc zamówić Tevaskin. Wystarczy się do mnie zgłosić na maila albo wysłać prywatną wiadomość!
 
 
bepower 
-

imie: Bartosz
Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 07 Lip, 2011 11:30   

też chciałbym zamówić ten Tevaskin wraz z ziołami... byłbym niezmiernie wdzięczny za kontakt..
 
 
sl8er 
sl8er

imie: Łukasz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 400
Skąd: mrzezyno
Wysłany: Czw 07 Lip, 2011 13:12   

Jak chcecie zamawiac ten tevaskin to kupujcie z ebay... potrzebne konto w paypal... zalozenie i prowadzenie za darmola... ma to o tyle duze znaczenie ze mozecie sie domagac zwrotu pieniedzy... i polecam naprawde jezelei nie zadziala nie machac reka na to tylko przycisnac zeby oddali kase... 24 euro piechota nie chodzi... a prawdziwa wartosc tego medykamnetu nie przekracza zapewne 1 euro... nie dajcie sie ten zwodzic ze za krotki czas aby powiedziec ze nie dziala... w ostatecznosci mozna walnac nega... ale ten sprzedawca szczegolnie boi sie negatywow bo sprzedarz moze sie zalamac... wiec wyprobojecie za darmo dzialanie... ja nie polecam... paczka przyszla szybko polowa tego medykamntu po drodze wyciekla... smierdzialo pieprzem... wprawdzie wyskoczyly 2-3 kropki pigmentu ale nic pozatym... wiec nie mialem oporow aby domagac sie zwrotu kasy...
 
 
zuza 

Dołączyła: 21 Lip 2010
Posty: 42
  Wysłany: Pią 08 Lip, 2011 07:38   rewelacja, ciekawe dla kogo?

Czy tylko ja mam takie wrażenie, ze niektóre specyfiki pomagają :spoko: szczególnie tym co zamawiają dla innych (naiwnych) :hahaha:
 
 
justysia89 

imie: Justyna
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Śro 27 Lip, 2011 17:12   

Witajcie. Jestem tu nowa. Choruje na Bielactwo 13 lat. Stosowałam przeróżne metody. Począwszy od przeróżnych znachorów po których ciągała mnie mama, poprzez picie alg morskich, dziurawców itp, kończąc na tych tabletkach chińskich BAI DIAN FENG JIAO NANA. Po tym wszystkim tak naprawdę dałam sobie spokój, po prostu chyba mnie to zmęczyło. Fakt faktem, że z kolan plamy mi zniknęły, na łokciach pojawiło się wiele pigmentów i tez plam prawie, że nie ma, ale nie jestem w stanie określić po czym to się zmieniło. Czasami myślałam, że to sprawa psychiki, bardziej pod psychologie. Im bardziej się przejmowałam tym to się powiększało. Gdy zaczęłam to olewać i pogodziłam się z myślą, że to mam, zaczęło znikać. Ale to tylko tak się pocieszałam. Wracając do temu, to na twarzy mam w okół ust, i oczu, trochę na stopach i biodrach. I tak czytam to forum i pomyślałam, że może po 6 latach nie leczenia tego, znowu spróbuje. W końcu chyba na to nigdy nie jest za późno.xmati6, czy mógłbyś dla mnie też to załatwić? Mój numer gg 5025712. Byłabym wdzięczna gdybyś się odezwał.

Pozdrawiam
Justyna
 
 
securityhost 

Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 26
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011 01:12   

Witajcie

Mam takie pytanie czy ktoś zamawiał ostatnio tavaskin? Jeśli tak to był na alkoholu (gdzie było to czuć) czy w kremie?

pytam ponieważ zamówiłem i przyszedl mi ten lek i jest w kremie szukałem na ebay i jest ich 3 rodzaje różnią się cenowo.

Kod:
http://stores.ebay.com/UV-clinics/Other-/_i.html?_fsub=1&_sid=16684575&_trksid=p4634.c0.m322


Vitiligo UVB accelerato​r Psoralen - increases the UVB - 26$
Chronic wound natural remedy Tevaskin for wounds - 33$
Psoralen for Vitiligo - Tevaskin Herbal cream for UVB - 33$

Dzięki za odpowiedz
Ostatnio zmieniony przez securityhost Sob 30 Lip, 2011 01:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011 23:33   

Ja stosuje Tevaskin w kremie bo się dłużej utrzymuje na skórze i w ten sposób działa dłużej. Dawno temu jak znacie moje historie pozbyłem się plam z bioder, teraz nogi i mam dużo pigmentu dzięki słoneczko, UVB i Tevaskin. Protopic odrzuciłem, szkoda pieniążków.
 
 
magda_lena 

Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 16
Skąd: ŁódĽ
Wysłany: Śro 03 Sie, 2011 12:50   

xmati6 napisał/a:
Ja stosuje Tevaskin w kremie bo się dłużej utrzymuje na skórze i w ten sposób działa dłużej. Dawno temu jak znacie moje historie pozbyłem się plam z bioder, teraz nogi i mam dużo pigmentu dzięki słoneczko, UVB i Tevaskin. Protopic odrzuciłem, szkoda pieniążków.


mati,
od kiedy stosujesz Tevaskin w kremie? jakoś nie zarejestrowałam kiedy się na niego przestawiłeś ;)
Ciekawa jestem czy jest jakaś różnica w działaniu płynu i maści w sensie szybkości i sposobu działania - nie znam się, ale przecież płyn jest na alko, więc jak to w kremie jest rozwiązane? O_o

pzdr i gratuluję rezultatów - jestem pełna podziwu :D
 
 
securityhost 

Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 26
Wysłany: Czw 18 Sie, 2011 23:39   

teraz tevaskin jest w kremie bez alkoholu
 
 
magda_lena 

Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 16
Skąd: ŁódĽ
Wysłany: Pią 19 Sie, 2011 08:15   

securityhost napisał/a:
teraz tevaskin jest w kremie bez alkoholu


Wiem :) o tym właśnie pisałam zastanawiając się jak to jest rozwiązane w kremie
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Śro 24 Sie, 2011 11:26   

Tevaskin w kremie działa dłużej, bo alkohol szybciej się wchłania w skórę i szybciej wysycha. Po prostu do kremu została dołączona piperyna i jest to wygodnie przygotowane w sztyfcie i bardzo ładnie się to rozprowadza. POLECAM

Edit: Dodałem zdjęcia z postępów. Zapraszam do działu: moje leczenie.
Ostatnio zmieniony przez xmati6 Pią 26 Sie, 2011 11:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
magda_lena 

Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 16
Skąd: ŁódĽ
Wysłany: Śro 31 Sie, 2011 10:03   

xmati6 napisał/a:
Tevaskin w kremie działa dłużej, bo alkohol szybciej się wchłania w skórę i szybciej wysycha. Po prostu do kremu została dołączona piperyna i jest to wygodnie przygotowane w sztyfcie i bardzo ładnie się to rozprowadza. POLECAM

Edit: Dodałem zdjęcia z postępów. Zapraszam do działu: moje leczenie.


jak rozumiem ta opcja w kremie jest i wygodniejsza :) i chyba może mieć lepsze działanie skoro dłużej działa :)
już opowiadałam o tym mojej mamci, więc ewentualnie za jakiś czas się do ciebie odezwę w tej kwestii na priv :)

póki co mamcia wybiera się do dermatologa ze względu na inne kwestie zdrowotne, ale chce także o bielactwie rozmawiać więc zobaczymy co z tego wyniknie
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Wto 31 Lip, 2012 12:08   

Witam Ja jestem zainteresowana tym Tevaskinem. xmati6 czy poigment nadal ci sie pokazuje?? Chce kupic ten preparat i jeśli byś zamawiał to ja także poprosze.
 
 
TheMrGapa 

Dołączył: 04 Cze 2012
Posty: 2
Wysłany: Śro 01 Sie, 2012 13:30   

Ja również jestem zainteresowany Tevaskinem. Też pragnę go kupić, więc jeśli ktoś zamawia teraz, to ja również poprosze.
 
 
taka j. 

Dołączyła: 14 Sie 2012
Posty: 5
Skąd: ?l?sk
Wysłany: Śro 15 Sie, 2012 07:46   

wszystko pięknie tylko jak mam zapłacić te 20 dolarów jeśli nie mam konta walutowego?
http://www.ebay.pl/itm/Te...=item53edea2d81

to link do strony z ebaya z tym tevaskinem, jak to zapłacić?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo