Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam wszystkich.Jestem nowa.
Autor Wiadomość
ulcia 

Dołączyła: 24 Kwi 2009
Posty: 2
  Wysłany: Pią 24 Kwi, 2009 12:09   Witam wszystkich.Jestem nowa.

:roll: mnie też "to"dopadło pierwsze plamki pokazały się 13 lat temu.nie miałam bladego pojęcia co to jest.diagnoza lekarki też okazała się błędna.od kilku lat wiem napewno co to jest ale nie wiem jak sobie z tym poradzić.wszystkie sposoby i nazwy których używacie to dla mnie czarna magia.poradżcie od czego zacząć jak nad tym zapanować?bo jest ich coraz więcej i w różnych miejscach.
 
 
Daria 
Mila

imie: Mila
Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 47
Wysłany: Pią 24 Kwi, 2009 21:26   

Witaj. Trudno jest komuś doradzać co mogłoby pomóc ponieważ każdy organizm jest inny i różne rzeczy działają na różnych ludzi. Ja na Twoim miejscu zbabałabym hormony tarczycy. Może uda się ją wyregulować i jakoś to cholerstwo zastopować. Moje bielactwo ewidentnie związane jest właśnie z tarczycą.
Jeśli chodzi o metody leczenia to jak wiesz to ciężka sprawa... Mi pomagały lampy PUVA i jak czytam wielu innym też ale jest to bardzo długotrwała terapia i aj musiałam z niej zrezygnować a wtedy wszystkie plamy wróciły(ale tylko dlatego że nie doprowadziłam sprawy do końca). na takie lampy kierują dobrzy dermatolodzy. Będziesz miała szczęście jeśli w pobliżu Twojego miasta są takie lub podobne lampy. Są również różne maści które wielu również chwali. Poczytaj trochę a dużo się dowiesz. Powodzenia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo