Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy oni dadz? nam nadzieje ?
Autor Wiadomość
roma 
roma


imie: danuta
Dołączyła: 04 Lip 2009
Posty: 19
Skąd: lublin
Wysłany: Nie 01 Lis, 2009 21:09   

:mrgreen: pozdrawiam ,nic nie robie ,bylam u dermatologa z czym innym powiedziala ze bielactwo wzruszyla ramionami i nic nie ma na to co juz jest,zadnego leku ,taka prawda . :biggreen:
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 02 Lis, 2009 01:21   

jest duzo lekow, tylko w Tobie checi brak. wiedz, ze nielactwo po Xlatach po 2 tabletkach nie zniknie/przejdzie, wiec trzeba cierpliwosci.

mi sie udalo i udaje pozbywac plam. wierze, ze pozbede sie plam i wygram. Tobie zycze wiecej optymizmu bo przez pesymizm pogorszysz swoj stan. a tego na pewno nie chcesz.
 
 
roma 
roma


imie: danuta
Dołączyła: 04 Lip 2009
Posty: 19
Skąd: lublin
Wysłany: Pon 02 Lis, 2009 08:03   

:roll: blabla ja wcale sie nie denerwuje ,tylko patrze jak te biale plamy wychodza coraz to nowe ,przeciez ja juz 9lat prawie mam ,zycze ci jak najmniej tego swinstwa ,moze ty akurat bedziesz mial szczescie i znikna chociaz nikomu na swiecie sie nieudalo .powodzenia
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Wto 03 Lis, 2009 00:52   

Roma- poszukaj sobie zdjec osob, ktore prawie calkowicie zliwkidowaly bielactwo. po novitlu ludzie mogli normalnie funkcjonowac. to tak masz maly staz z plamami bo ja juz mam 12 lat [od 1997r.] i wiem co to znaczy. tez z poczatku wylewalem tony lez, wzialem sie w garsc i basta. koniec, ale plam juz bliski :) nie lam sie, bedzie dobrze.
 
 
roma 
roma


imie: danuta
Dołączyła: 04 Lip 2009
Posty: 19
Skąd: lublin
Wysłany: Wto 03 Lis, 2009 08:58   

:roll: blabla czego ma byc zle ,napewno zycie toczy sie dalej ,ale co mozna zrobic :lol: jak lekarze nic nie robia :lol: trzeba smarowac jak masz jakies smarowidla :drunk: trzymaj sie cieplutko. :drunk:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo