Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Czesiu
Nie 10 Wrz, 2006 16:22
problem
Autor Wiadomość
agapisa 

Dołączyła: 25 Maj 2006
Posty: 11
Wysłany: Śro 31 Maj, 2006 10:37   problem

Treść wpisu usunięta z powodu złamania regulaminu.
W razie potrzeby dalszych wyjaśnienień zgłosić się do mnie.
Czesiu
Ostatnio zmieniony przez Czesiu Śro 31 Maj, 2006 11:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Śro 31 Maj, 2006 11:48   

Agnieszko
To forum, jak i cała strona, zostało założone między innymi dlatego, by wzajemnie sobie pomagać, wspierać się i, jak przystało na odpowidzialnych ludzi, robić to na poziomie i bezinteresownie. Obowiązuje tutaj regulamin, który zaakceptowała każda zarejestrowana na forum osoba. Mówi on wyraźnie, że "[...] Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. [...] Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. [...]" Ponieważ złamałaś regulamin, musiałem usunąć treść Twojego wpisu (ale zachowałem ją).

Każdy ma własne zdanie na różne sprawy, ale problemów w ten sposób się nie rozwiązuje, a jedynie je pogłębia. Jeśli ktoś w naszym mniemaniu postępuje źle lub popełnia błędy, nie naśladujmy go, nie idźmy jego drogą, tylko bądźmy mądrzejsi i dawajmy pozytywny przykład. Problemy zawsze były, są i będą, ale sposób ich rozwiązania zależy od nas. Rozmawiajmy, wyjaśniajmy i wyciagajmy wnioski, ale bez schodzenia poniżej pewnego poziomu przyzwoitości.

Dla wyjaśnienia: sprawa dotyczy pewnego konfliktu, o którym wszyscy wiedzą lub powinni się domyślić i o którym możemy dyskutować: (1) na forum - bez obraźliwych słów przestrzegając jego regulamin i ja będę tego pilnował lub (2) za pomocą komunikatorów, maili etc. gdzie można mówić co się chce i nikomu nic do tego.

Jeśli nikt nie będzie miał nic do dodania temat zostanie wkrótce zamknięty.

Czesiu

[ Dodano: 2006-06-01, 23:40 ]

Ponieważ sprawa została wyjaśniona i wiele pozytywnych wniosków wyciągnęliśmy, temat zostaje zamkniety :roll:

Czesiu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo