Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Największe marzenie chorych na bielactwo
Autor Wiadomość
milka37 


imie: Kamila
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 25 Cze 2009
Posty: 43
Skąd: obecnie Wawa
Wysłany: Wto 01 Gru, 2009 22:28   

O Boże, ale Wy daleko mieszkacie... :P
Pochwalę się Wam czymś :P Dziś zostałam przyjęta do SPK :) Będę się zajmować bezpańskimi królikami :)
:zdrówko:
Ostatnio zmieniony przez milka37 Wto 01 Gru, 2009 22:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Wto 01 Gru, 2009 23:20   

hmm. MILKA? a skąd sie biorą bezpańskie króliki ? jak psy samotnie po ulicach sobie kicają? Widzialem bezpańskie psy , koty , jeże , trzmiele , zólwie ale bezpańskie KRÓLIKI ????????? jak to ?
 
 
milka37 


imie: Kamila
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 25 Cze 2009
Posty: 43
Skąd: obecnie Wawa
Wysłany: Śro 02 Gru, 2009 07:41   

może użyłam złego określenia, raczej porzucone i niechciane. Zdarza się, że królki kica po ulicy, bo ktoś go kupił, a potem wyrzucił z domu, bo np. urusł, albo zaczął dojrzewać i siusiać to tu to tam. Niektórzy po prostu zgłaszają swojego królka do adopcji, a inne trzeba siłą odebrac od nieodpowiedzialnych ludzi, którzy krzywdzą te zwierzątka.
Najczęściej jednak oddawane są z powodu alergii :/
Więc będę się zajmowac takimi króliczkami :)
nakpotan, podejrzewam, że większość zwierząt, które kiedyś człowiek udomowił ma w swoich szeregach grupkę bezpańskich i porzuconych osobników :(
http://adopcje.kroliki.net/ zobacz jakie słodkie mordki :)
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Śro 02 Gru, 2009 10:17   

:) Urocze :) szczególnie KRECIK mnie ujął . GRATULACJE !!!! fajnie ,ze coś takiego powstało . TEraz bede mial niezlego kaca jak będę widział jak u tesciowej na wsi otwierają klatke z królikami na kilka dni przed świetami :( .


pozdro.
 
 
Karolak 


imie: Karolina
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 12 Lis 2009
Posty: 414
Skąd: Zabrze
Wysłany: Śro 02 Gru, 2009 10:37   

Ja mam swojego małego włochatego chomika Wincentego ^^ Mój osobisty grzejnik ha.
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Śro 02 Gru, 2009 19:29   

ja mam 2 yorki . 7 lat i roczek. dwie sunie . gryzly sie ale juz sie lubią . moje 2 grzejniki.
 
 
Karolak 


imie: Karolina
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 12 Lis 2009
Posty: 414
Skąd: Zabrze
Wysłany: Śro 02 Gru, 2009 21:52   

I bym chciała piesaka, ale tata mówi,że pies w mieszkaniu to nie bardzo współgra :(
 
 
Karolak 


imie: Karolina
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 12 Lis 2009
Posty: 414
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pią 04 Gru, 2009 13:08   

w poniedziałek bede mieć lampe medisun 80 uvb 311nm i będzie naświetlanko w domu;)
 
 
Kamilek:) 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 113
Skąd: SRB
Wysłany: Sob 05 Gru, 2009 12:15   

Ja mam 6letniego owczarka niemieckiego. Piękna jest, zakochana we mnie i bardzo mądra psina. Chyba działa na mnie jako najlepsze lekarstwo na plameczki :D !!

Karolak napisał/a:
w poniedziałek bede mieć lampe medisun 80 uvb 311nm i będzie naświetlanko w domu;)


Super, koniecznie informuj o efektach. Sam zamierzam kupić za niedługo lampę. Kupiłaś w internecie czy u Ciebie w mieście można dostać?
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Sob 05 Gru, 2009 13:32   

KArolak?

nie szkoda Ci kasy ? medisum 80 to 1000 zl. a nie ma ŻADNEJ . ŻADNIUSIEJ ! roznicy miedzy nią a lampa która sami robimy kupujac swietlowke ( 125 zl ) + oprawke ( okolo 40 zl ) .

850 zl by Ci zostalo na VITIX , Tevaskin i inne które przyspieszaja pigmentacje przy 311 nm.

pozdro.
 
 
Karolak 


imie: Karolina
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 12 Lis 2009
Posty: 414
Skąd: Zabrze
Wysłany: Sob 05 Gru, 2009 13:57   

wiesz rozmawiałam z rodzicami, i jednogłośnie powiedzieli,że dadzą mi na nową.
i jakoś nie mam ochoty się z nimi o to sprzeczać.

w ogóle kur... nowa plama mi się zrobiła biała:/:/:/:/.. jestem zła...
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Sob 05 Gru, 2009 14:06   

hmm.. no jak nowa plama to musi byc biała:) .a wczesniej nowe plamy byly jakie? czerwone? zielone? :) .

walic plamy:)

są bo są . To znaki od Boga . cos chce nam powiedziec tylko cos ostro szyfruje .
 
 
Karolak 


imie: Karolina
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 12 Lis 2009
Posty: 414
Skąd: Zabrze
Wysłany: Sob 05 Gru, 2009 15:11   

wiesz , wcześniej one mi sie inaczej pokazywały.. kolor skóry mi blekł..
a teraz offen biała plama wyskoczyła...
 
 
Kamilek:) 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 113
Skąd: SRB
Wysłany: Sob 05 Gru, 2009 15:28   

Ja też mam nowe białe jak wapno, cholernie mnie to wkurza bo w widocznych miejscach się pojawiły
 
 
milka37 


imie: Kamila
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 25 Cze 2009
Posty: 43
Skąd: obecnie Wawa
Wysłany: Wto 08 Gru, 2009 13:24   

mi też :P Ale ja się nie przejmuje. Pojawiło mi się przez ostatni miesiąc 14 plam :P No i ostatnio miałam mały wypadek, po którym mi zostanie blizna pod okiem, więc i tam pewnie będzie plama.
nakpotan napisał/a:
walic plamy:)

są bo są . To znaki od Boga . cos chce nam powiedziec tylko cos ostro szyfruje .
Mi chce przekazać: Kocham :)
 
 
Kamilek:) 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 113
Skąd: SRB
Wysłany: Śro 09 Gru, 2009 11:13   

milka37 napisał/a:
Mi chce przekazać: Kocham :)


To mnie w takim razie bardzo musi kochać :)
 
 
Natalia_90 


imie: Natalia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 338
Skąd: Chojnice
Wysłany: Nie 17 Sty, 2010 19:23   

ja się pogodziłam z moimi plamami, nie chce by wychodziło więcej, ale jak wyjdzie to się nie zachlastam ;) jest wiele większych zmartwień... szczerze mówiąc, odkąd nie śledzę na bieżąco informacji na forum czuję się zdrowa, w ogole nie pamiętam, że na moim brzuchu sa takie plamy ;) radzę podchodzić z dystansem do tego defektu... pozdrawiam! :)
 
 
Petros 


imie: Piotr
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 4
Wysłany: Pon 18 Sty, 2010 17:54   

Wracając do tematu. Moim marzeniem nie jest pozbycie się plam, tak ukształtowały moją osobowość że ich zniknięcie dużo nie zmieni. Nie wyzbędę się nieśmiałości czy obojętności.

Przyzwyczaiłem się, że żyję sam. Wiadomo, są przyjaciele i znajomi ale wciąż brakuje miłości. Dlatego moim marzeniem jest to czego mi najbardziej teraz brakuje.
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 18 Sty, 2010 21:03   

tez kiedys myslalem czy juz plamy mnie tak nie zniszczyly, ze ich znikniecie wiele nie pomoze... jednak po dluzszym zastanowieniu mysle, ze mozna odzyskac to co sie utracilo przed latami i na pewno wiem, ze warto walczyc.
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pon 25 Sty, 2010 13:00   

Powiem Wam, ze moje marzenie dzieki mojej terapii sie po czesci spelnilo :) Przede wszystkim nogi i biodra zdrowe i nie bede musial ich zakrywac :)
 
 
pink 

Dołączyła: 24 Sty 2010
Posty: 7
Wysłany: Pon 25 Sty, 2010 14:25   

Wiem jedno ze plamy to czesć nas i pomimo czy mamy jedną plamke więcej to i tak to nie zmieni ani nas ani naszego życia.Wiem to z doświadczenia,kiedyś myślałam że przez te plamy to się nikt we mnie nie zakocha,,myliłam sie bo sa na świecie ludzie,którzy nie patrza na urode,bo uroda to nie wszystko,ale patrzą na dusze i wnetrze i sadze,że to bardziej jest ludziom potrzebne,Mając przy sobie osobe ,która nas Kocha takimi jakimi jestesmy!
 
 
Petros 


imie: Piotr
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 4
Wysłany: Śro 27 Sty, 2010 16:29   

To, że są ludzie co patrzą w duszę to wiem i tego się trzymam :) Mam nadzieje, że kiedyś się uda.
 
 
pink 

Dołączyła: 24 Sty 2010
Posty: 7
Wysłany: Śro 27 Sty, 2010 16:46   

Na każdego z nas czeka dróga połówka,tylko potrzebny jest czas żeby te połówki sie połączyły i stanowiły jedność. Życzę Tobie Petros,abyś nie musiał długo czekac i jak najszybciej odnałazł miłość swojego życia,Powodzenia.
 
 
alenda 


imie: Olcia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Wrz 2009
Posty: 134
Skąd: ?l?sk
Wysłany: Pią 26 Lut, 2010 11:06   

Petros napisał/a:
To, że są ludzie co patrzą w duszę to wiem i tego się trzymam :) Mam nadzieje, że kiedyś się uda.


Patrzą, potem... zawsze najpierw patrzysz na całokształt, i nie chodzi tutaj o urodę i kolor skóy, tylko o całość: uranie, włosy, sposób chodzenia. Ja mam bielactwo, jestem za gruba, może ładna, może przeciętna - zależy od gustu ale zawsze miałam powodzenie wśród płci przeciwnej. Po prostu jestem pewna siebie, wesoła, zadbana i potrafię kokietować. :język: Muszi nabrać takiej pewności, żeby z Ciebie biła, to będzie wszystko ok. Nieśmiałość to co innego, bywa urocza, mój mąz jest niesmiały i jakoś nigdy mi to nie przeszkadzało. Ale brak wiary w siebie to już jest maskra, wybij to sobie z głowy :krzeselko: a plamy to tylko plamy

[ Dodano: Pią 26 Lut, 2010 11:09 ]
pink napisał/a:
Na każdego z nas czeka dróga połówka,tylko potrzebny jest czas żeby te połówki sie połączyły i stanowiły jedność.


Może i tak jest, czasem tak myślę, a czasem wydaje mi się, że całe te drugie połowki to stek bzdur, ze istnieje tylko zauroczenie a nie żadna miłość, ale to tylko czasem... Małżeństwo to jest maskra, te całe docieranie się, rytuna dnia codzinnego, kłopoty z kasą, brak czasu :roll: wtedy już nie jest różowo jak to było wcześniej, gdy można było co drugi dzień parę godzin przytulac się do nieprzytomości i patrzeć sobie w oczy. Eh życie.... Ale nie, miłosć jednak istnieje :)

Miłego dnia Kochani
 
 
kasta15 
Ania


pole1: 137
imie: Anna Maria
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 146
Skąd: RogoĽno Wlkp.
Wysłany: Nie 25 Kwi, 2010 15:27   

Pojechać do Barcelony:)
 
 
Pulsar 

Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 8
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 26 Kwi, 2010 02:21   

Poznać któreś z tutejszych bywalców i chyba przekonać się że nie jestem jedyny ;)

Największe marzenie? Otworzyć się trochę bardziej do ludzi i uwierzyć, że "to wszystko ma sens" ;)
 
 
agunia 

imie: agunia
Dołączyła: 17 Maj 2010
Posty: 13
Wysłany: Nie 23 Maj, 2010 19:17   

Witaj.
Ja już się do tej choroby przyzwyczaiłam :wink:
Moim największym marzeniem jest to,żeby moja 6 letnia córeczka nigdy jej nie miała.
Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo