Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
i jeszcze ja !!!
Autor Wiadomość
KOLKA 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 22
  Wysłany: Pią 17 Lip, 2009 11:03   i jeszcze ja !!!

Mimo, że czytuję Wasze forum conajmniej od roku, czuję się prawie jakbym niektórych znała, dopiero kolejna akcja Czesia odnośnie zamówienia tabletek Vitix zmotywowała mnie do zalogowania się :) ( apropo: dzięki Czesiu!!! )
Tak więc jestem jedną z Was, z plamami walczę od kilku lat, do tej pory głównie twarz, udało mi się je odpowiednio maskować i egzystować prawie normalnie, niestety ostatnio zaatakowały również dłonie i stopy (: zaczynam się poważnie bać...
Chodziłam do różnych lekarzy, ale do tej pory nikt mi nie pomógł. Właściwie to się ne leczę, tylko maskuję ( smaruję plamy płynem do opalania natryskowego o czym dowiedziałam się od Was moi kochani i dzięki temu jeszcze nikt nie wie, że mam bielactwo - polecam i dziękuję za radę, bez Was nie wiedziałabym nawet o takiej możliwości ).
Ostatnio czytuję o tabletkach Vitix, już złożyłam zamówienie u Czesia i mam nadzieję na cud :-) Chciałabym do tego też zacząć naświetlanie własną lampą, której nie mam, ale jeszcze nie wiem jak ją zdobyć...chętnie przyjmę każdą radę :)
Tak więc kolejna łaciata dołącza do kolekcji, witam Was wszystkich gorąco!!!!
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Pią 17 Lip, 2009 16:30   

witamy, pozdrawiamy i życzę ci sukcesów (a umnie je widać:-)) w walce z defektem...pozdro. :grin:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo