Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wizyta u E.Bourion
Autor Wiadomość
Lajski 

Dołączyła: 25 Cze 2009
Posty: 18
Wysłany: Wto 27 Paź, 2009 15:50   Wizyta u E.Bourion

Witam, mam umówioną wizytę w klinice "Venus" na ul. Towarowej u pani Bourion w dniu 15.12.2009 godz. 11.00. Z przyczyn osobistych nie będę mogła jednak przyjechać.
Chętnie zamienię się z osobą która ma umówioną wizytę u pani Bourion między marcem a kwietniem 2010 roku. Osobę zainteresowaną proszę o kontakt - ( szawar75@op.pl).
Ostatnio zmieniony przez Lajski Wto 27 Paź, 2009 15:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
czekolada406 

imie: Kasia
Dołączyła: 25 Sty 2012
Posty: 8
Skąd: Stargard
Wysłany: Śro 25 Sty, 2012 15:40   

O tym , że bielactwo / vitiligo jest jak dotąd nieuleczalne wszyscy już raczej wiedzą. Sama łudzę się , że jednak ktoś lub coś pomoże. Schorzenie to dotknęło mojej 11 letniej córeczki. Byłam w Warszawie na ul. Towarowej 22 u pani Bourion. I cóż się okazało pani Burion nie jest doktorem, a nawet nie jest lekarzem. Potwierdziłam to w bezpośredniej rozmowie z rejestratorką. Pani Bourion jest kosmetologiem. Nie znaczy to, że nie zna się na rzeczy. Na pewno ma duże doświadczenie pracując od kilku lat z ludźmi dotkniętymi tą chorobą, jednak w całym internecie nie znalazłam , ani 1 opinii, że kogoś wyleczyła. Dlatego proszę: odezwij się jeśli zostałeś wyleczony z bielactwa. Może jednak jest nadzieja ...?
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Śro 25 Sty, 2012 15:56   

Wyleczony? Tak całkiem? No, to byłoby trudne....
Ja byłam u dr Burion i właściwie gdyby nie ona nie zaczęłabym sie leczyć. Może nie jest wybitna, ale mi pigment powraca. Poza tym... to dziwna kobieta.
 
 
zag 

Dołączył: 18 Sty 2012
Posty: 93
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 25 Sty, 2012 20:27   

Burion ? nadawala by sie dla osob które chca wyjść z depresji i lubia suchac godzinami jej opowiadania.
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 26 Sty, 2012 18:25   

Też prawda. Jak ona zacznie mówić to nie może skończyć. I jeszcze te jej usta... Nie wiem jak Was, ale mnie irytuje ich wielkość... ;p
 
 
zag 

Dołączył: 18 Sty 2012
Posty: 93
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 26 Sty, 2012 19:19   

pochodzi z Francji a tam miłość francuska jest na porządku dziennym otco ;)

[ Dodano: Czw 26 Sty, 2012 19:19 ]
Jak upieracie sie przy Klinice Wenus i dr Burion to napisze Ci moja przygodę w skrócie:

Poszedlem do p. Burion z badaniami. Zdziwiło mnie ze ona chce te badania zatrzymac dla siebie.... wiec sie nie zgodzilem. Stwierdzila ze musze lykac Cynk i wit b12. Za 3 mc do kontroli i znow zestaw badan koszt ok 300zł.

Po 3 mc zadnej poprawy. Zachodze z badaniami czas trwania wizyty ok godziny gadanie i mojej pracy zawodowej i innych pierdołach i dalej zestaw badan do zrobienia ok 450 zl i dalej lykanie tabletek. P. Burion nie wiem na jakiej podstawie stwierdziła ze moje bielactwo jest nie grozne i sie z tego wylecze.


Po zrobieniu kolejnej partii badań poszedlem ponownie na wizyty. Przypomne ze p. Burion za wizyte bierze 200zł. Znow godzina rozmowy o duperelach. Wyniki bardzo dobre. I co ? i dalej lykac Cynk B12 i Miedź. Wiec p. Burion stwierdziłą ze spotkamy sie za 6 mc i znow zestaw badan do zrobienia.

Plamy oczywiscie sie uwidoczniły przybyło ich znacznie no ale...

Zachodze na kontrole ponownie. 200zł wizyta 300 zł badania poraz kolejny rozmowy o tym samym. Spoznienie p. Burion z 1,5h. Nic sie nie dowiedziałem. Przepisala kolejne badania i za 3 mc do kontroli. Dalej lykać cynk miedz i wit12. Szczerze? w tym czasie mocno sie wkurzyłem i stwierdziłęm ze nie ma sensu. Wyszedłem z gabinetu i ide zapisać sie na kolejna wizyte a Pani w rejestracji mowi mi prosto z mostu że:

"NIE MA MIEJSCA NA TEN ROK JUZ a W NASTEPNYM od POŁOWY DOPIERO" wieć ja zachowując zdrowy rozsądek pytam się jak mam sie leczyć i kontrolować skoro nie moge umowic sie na wizytę.

Pani w rejestracji stwierdziła ze nie jest to jej wina i nic na to nie poradzi. I tak po 4 wizytach wydaniu duzej ilosci kasy przestałęm chodzić na słynną ul Towarową.
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 26 Sty, 2012 20:17   

Ja tam chodzę co jakiś czas. Badania wychodzą u mnie 100 zł, a za wizyte dawałam też zawsze 100... Raz na pół roku się tam pojawiam, czasem rzadziej... ostatnio powiedziała, że jak będę następnym razem to mi da jakąś herbatę ziołową... no, to do B12, kwasu foliowego, cynku i miedzi, co aktualnie biorę(plus leki na tarczycę, ale mniejsza...), dojdzie mi ziołowa herbatka. No to widzę, że jakieś postępy. ho, ho, ho nowy lek... ;p
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pią 27 Sty, 2012 14:00   

xomkax napisał/a:
Ja tam chodzę co jakiś czas. Badania wychodzą u mnie 100 zł, a za wizyte dawałam też zawsze 100... Raz na pół roku się tam pojawiam, czasem rzadziej... ostatnio powiedziała, że jak będę następnym razem to mi da jakąś herbatę ziołową... no, to do B12, kwasu foliowego, cynku i miedzi, co aktualnie biorę(plus leki na tarczycę, ale mniejsza...), dojdzie mi ziołowa herbatka. No to widzę, że jakieś postępy. ho, ho, ho nowy lek... ;p


Dziwię się, że chodzisz na Towarową i wierzysz w witaminy i herbaty ziołowe, gdzie na tym forum temat ten już był poruszany i nikomu to nie pomogło. Dziewczyno, szkoda pieniędzy, chcesz to Ci przepiszę zestaw witamin i ziółka za darmo, nie musisz płacić za wizytę 100 zł ...
Ostatnio zmieniony przez xmati6 Pią 27 Sty, 2012 14:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ixi02 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Maj 2009
Posty: 359
Wysłany: Pią 27 Sty, 2012 14:34   

zag z tego co piszesz to najnormalniej w świecie dałeś się naciągnąć ,bo tak właśnie lekarze niektórzy robią że coś tam przepisują i każą przychodzić bo im więcej pacjentów tym wyższe dodatki do takich prywatnych klinik ,a wyniki badań witamin czy są w normie czy nie czy masz brać nadal czy nie to zwykły rodzinny lekarz Ci powie ,powie Ci to także Twój organizm jeśli na tyle go znasz, wg. mnie (z tego co czytam tu i ówdzie ) o tej pani to ma masę ludków temu bo taką markę sobie wyrobiła że ludzie tam jeżdżą,ponadto wielkiej konkurencji nie ma więc korzysta,też na początku miałam zamiar się tam wybrać ale po długim namyśle zrezygnowałam, te badania które ona zleca można zrobić samemu (choćby tarczycy)i np B12,żelaza,cynku i udać się do endokrynologa, bo z tego co czytam każdy pisze że pani zleca właśnie takie badania,no ale każdy jest panem swego portfela i nikomu nic nie można w życiu zabronić....
Ostatnio zmieniony przez ixi02 Pią 27 Sty, 2012 14:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sl8er 
sl8er

imie: Łukasz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 400
Skąd: mrzezyno
Wysłany: Pią 27 Sty, 2012 15:20   

hmm
Ostatnio zmieniony przez sl8er Pon 07 Sty, 2013 10:33, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 27 Sty, 2012 19:39   

xmati6 napisał/a:
Dziwię się, że chodzisz na Towarową i wierzysz w witaminy i herbaty ziołowe, gdzie na tym forum temat ten już był poruszany i nikomu to nie pomogło. Dziewczyno, szkoda pieniędzy, chcesz to Ci przepiszę zestaw witamin i ziółka za darmo, nie musisz płacić za wizytę 100 zł ...

Och, ostatnio byłam tam jakieś pół roku temu i w najbliższej przyszłości się nie wybieram. Nie chce mi się. ;p

Co nie zmienia faktu, że strój jaki mi ostatnio zaprezentowała był dziwny. Pasiaste leginsy, czerwona bluzka, biały fartuch kilka gigantycznych pierścionków, włosy sterczące we wszystkie strony i wielkie okulary przeciwsłoneczne w nich... i te wielkie usta, które ciągle przygryza... o.o
 
 
zag 

Dołączył: 18 Sty 2012
Posty: 93
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 28 Sty, 2012 12:38   

WIdzicie wszystko co piszecie jest prawdą każdy z nas na Towarowej przechodził to samo taka sama diagnoze te same "witaminy" Ten zuncuprion to jadlem z 5-6mc.

I jak ktos powie ze zostałem oszukany zgodze sie...

Ale my sami my chorzy na bielactwo chocby na tym forum robimy Burion darmowy marketing i reklame .... czyz nie jest tak ?

Kazdy szuka ratunku znajduje namiar na forum idzie wydaje pieniadze i zarok powie to samo :)
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob 28 Sty, 2012 13:07   

W sumie to masz racje.
Ale narzekając na nią raczej nie sprawimy, że będzie miała więcej klientów. Wręcz przeciwnie ;p
 
 
zag 

Dołączył: 18 Sty 2012
Posty: 93
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 28 Sty, 2012 15:27   

sam fakt ze każde badania np moje zawsze kserowała lub chciałą zebym jej zostawił.

Widać ze cos obserwuje testuje metodą prób i błędów mozna probować kogos leczyc ale nie takim duzym kosztem finansowym pacjentów....
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Sob 28 Sty, 2012 19:10   

Ta Paniusia to zwykła naciągara. O czym tez pisałem na tym forum 4 lata temu.
Pozdr
 
 
zag 

Dołączył: 18 Sty 2012
Posty: 93
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 29 Sty, 2012 12:08   

To 4 lata temu miales racje :)
 
 
karolcia_le 
Karola


imie: Karolina
Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 130
Skąd: uć/wawka
Wysłany: Wto 31 Sty, 2012 20:22   

ha! a ja sie właśnie nad nią zastanawiałam... ;) dzięki za opinie :)))) nie ide!! ;)) pozdrawiam :)) :biggreen:
 
 
zag 

Dołączył: 18 Sty 2012
Posty: 93
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 02 Lut, 2012 15:45   

Wlasnie mialem telefon z kliniki Wenus - Burion termin kontroli mialem na początku wrzesnia po pół roku znalazło sie dla mnie miejsce i jaki sens ma takie leczenie :)


odmowiłem wizyty 200 zł do przodu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo