Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Czesiu
Wto 10 Lip, 2007 20:25
Zioła Pani Burian
Autor Wiadomość
michalb 

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 3
Wysłany: Sob 16 Cze, 2007 13:10   Zioła Pani Burian

W końcu udało mi się zdobyć zioła na Vitiligo a trzeba przyznać, że nie było to proste ( mieszkam w Koszalinie) a zioła są do zdobycia tylko w zielarni w warszawie. Po kontakcie telefonicznym ( 022 629 16 16) zamówiłem pierwszą porcję i zioła zostały wysłane pod wskazany przeze mnie adres (Kochana Poczta Polska) następne porcje mogę zamówić drogą elektroniczną więc tak też będę robić ( dla zainteresowanych adres zielarnia@apteki.org). Czy wiecie może gdzie zdobyć Vit B12 Coban obiecali że bedą mieli najprawdopodobniej jeszcze w czerwcu ale jeszcze nie mają acha vit B12 ale Naturell też mi wysłali tak jak i cynk i Basicę pozdrawiam i życzę wszystkim wytrwałości w walce z plamkami
 
 
Berta 

Katarzyna


imie: Katarzyna
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 220
Skąd: Sędziszów Młp
Wysłany: Sob 16 Cze, 2007 15:50   to już było!!!!!!!!!!!

Michał a ty weś chłopie i poczytaj skład!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
albo wes go go sklepu zielarskiego w twoim miescie i gwarantyje ci ze dostaniesz to samo za max 20 zeta, j au mnie dałam za wszytstko 13. potem w domu do miski wymieszać i do puszek, starczy ci na 2-3 miesiace, bez nabijania kasy prywatnej klinice, a jak nie doczytasz naopakowaniu to poproś Cześka albo mnie to ci dam skałd i proporcje. nie dajmy sie zwariować.......
aporops o tym już byłą mowa , niedokałdnie czytałes forum , temat bodajrze zioła na bielactwo. popraw sie i nie powielaj tematów !!!!
o prosze czrano na białym poczytaj
http://vitiligo.com.pl/fo...ghlight=zio%B3a

Kaśka
Ostatnio zmieniony przez Berta Sob 16 Cze, 2007 15:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
michalb 

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 3
  Wysłany: Sob 16 Cze, 2007 18:02   

Berta!!!

Tak się ucieszyłem, że je zdbyłem więc musiałem Wam napisać. I wcale nie wyszło drożej niż 20 zł.

Pozdrawiam Będę czytał dokładniej, jestem tu nowy od wczoraj zarejestrowany
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo