Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
smuty i takie tam
Autor Wiadomość
Zygcia 


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 22 Cze 2006
Posty: 153
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 27 Paź, 2006 23:31   smuty i takie tam

Yo ..wrocłam hehe :)

nie miałam jakis czas internetu (steskniłam sie za Wami)
..a wszytko przez przeprowadzke i wyczytałam w ksiedze gosci u ee jakuba<mysli>

smutno mi troche bo ktos napisał, ze niby dermotan i systenm tan maja wycofać(a ja nie chce zyc z tymi plamami, jak narazie sie z nich nie wyleczyłam i ostatnio mi wykryli nowa chorobe bardzo zadka tez autoagresja tylko, ze białkowa ..wiec nie wiem czy mam szanse wyleczyc sie z vitiligo, ratuja mnie tylo te kamuflaze jak narazie, trudno bedzie mi sie zyło jak te plamska sie powieksza i zostane bez kamuflarzu)..bo po nich nic nie widac ..moze mi ktos powiedziec kto go ma wycofac i jak to jest z zamawianiem go z włoszech z tej http://www.vitiligo-products.it/ stronki, czy zna ktos tak angielski perfect ze moze napisac poprawnie maila do nich i sie zapytac jak to jest z zamawianiem dla osoby prywatnej np dwoch butelek ..cene itd. ..wogole zastanawia mnie jak sie zamawia cos takiego, mozna w aptece poprosic czy jak? czy moze samemu?
i czy sa jakies inne profesjonalne kamuflaze do vitiligo nie brudzace w formie płynnej ..moze amerykanie albo anglicy maja jakies swoje kamuflaze? czy ktos czyta jakies nowinki ze stron obcojezycznych o vitiligo?

powiedz cos ktos prosze :)
Ostatnio zmieniony przez Zygcia Pią 27 Paź, 2006 23:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo