Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak się mobilizować?
Autor Wiadomość
martusia33 

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 03 Lip 2009
Posty: 70
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 08 Sie, 2009 16:25   

Świetnie Natalia_90 !!!!! Ja marzę o jeziorze i plaży ale nie jestem jeszcze gotowa. Z drugiej strony wydaje mi się, że jeśli my nie zwracamy uwagi na plamy to inni tego nie widzą na 100%. Ja zawsze nerwowo chowałam ręce a teraz kiedy nauczyłam się to troszkę maskować to sama czasami zapominam, że są okropne. Zawsze za zakupy płacił mój mąż a teraz sama idę do sklepu - może dla kogoś to śmieszne ale dla mnie to spory sukces.

Pozdrawiam !!!
 
 
Lelo3008 
RePuBlIkA


imie: Łukasz
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 402
Skąd: Ciechan/Olsztyn
Wysłany: Sob 08 Sie, 2009 17:08   

martusia33 napisał/a:
Zawsze za zakupy płacił mój mąż a teraz sama idę do sklepu - może dla kogoś to śmieszne ale dla mnie to spory sukces

No jasne, że sukces!!xD Kiedy ekspedientki wybałuszaja swoje wielkie oczęta i pytają się Boshe dziecko co Ty masz na rękach?! Nie dziwię Ci się................
 
 
Kumciaki 


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 253
Wysłany: Sob 08 Sie, 2009 18:27   

Ja mialam taki przypadek własnie w sklepie :neutral: Cóz ta ciekawosć ludzi mnie wkurza tak czasem , ale juz przywyklam do tego;)
 
 
Natalia_90 


imie: Natalia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 338
Skąd: Chojnice
Wysłany: Sob 08 Sie, 2009 20:08   

martusia33 napisał/a:
Świetnie Natalia_90 !!!!! Ja marzę o jeziorze i plaży ale nie jestem jeszcze gotowa. Z drugiej strony wydaje mi się, że jeśli my nie zwracamy uwagi na plamy to inni tego nie widzą na 100%. Ja zawsze nerwowo chowałam ręce a teraz kiedy nauczyłam się to troszkę maskować to sama czasami zapominam, że są okropne. Zawsze za zakupy płacił mój mąż a teraz sama idę do sklepu - może dla kogoś to śmieszne ale dla mnie to spory sukces.

Pozdrawiam !!!

kochana, ja Ci dobrze radze, nie przejmuj się, bo to tylko nam się tak wydaje, ludzie są zaabsorbowani sobą i swoimi problemami, także coś takiego jak nasze plamki dużo ich nie interesuje, tyle co pryszcz ;)
tak więc Martusiu jutro koniecznie nad wodę pojechać i śmiało kroczyć po plaży :)
 
 
Lelo3008 
RePuBlIkA


imie: Łukasz
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 402
Skąd: Ciechan/Olsztyn
Wysłany: Sob 08 Sie, 2009 23:04   

Ja tam nawet zacząłem robić sobie zdjęcia;)
 
 
martusia33 

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 03 Lip 2009
Posty: 70
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 09 Sie, 2009 10:14   

Lelo3008 napisał/a:
Kiedy ekspedientki wybałuszaja swoje wielkie oczęta i pytają się Boshe dziecko co Ty masz na rękach?!
Rozbawiłeś mnie ale dokładnie tak jest !!!!!
 
 
Lelo3008 
RePuBlIkA


imie: Łukasz
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 402
Skąd: Ciechan/Olsztyn
Wysłany: Nie 09 Sie, 2009 10:22   

Martusia33 no niestety tak jest, nie jest to miłe no ale trzeba się z tym pogodzić- to tylko zwykła ludzka ciekawość ale swoja drogą mogłyby te "ciekawskie panie" reagować trochę ciszej, a nie aż każdy w supermarkecie się na nas spojrzy i zaraz mierzy nas swoim wzrokiem...
Ostatnio zmieniony przez Lelo3008 Nie 09 Sie, 2009 10:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Natalia_90 


imie: Natalia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 338
Skąd: Chojnice
Wysłany: Nie 09 Sie, 2009 10:28   

a sprobujcie się do takich ludzi uśmiechnąć ;) ja tak czasem robię, jak Ci ludzie od razu się peszą :P no chyba, że nie przynosi to efektu, to bynajmniej spojrzeć się na takiego jegomościa z góry do dołu ;) ale broń Boże chowac ręce czy spuszczać wzrok... co to, to nie ;)
 
 
Lelo3008 
RePuBlIkA


imie: Łukasz
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 402
Skąd: Ciechan/Olsztyn
Wysłany: Nie 09 Sie, 2009 14:01   

Natalia_90 no muszę spróbować tego co napisałaś, jeżeli się uśmiechnę to wtedy będzie głupio IM, a nie mi;D hehe dobre;]
 
 
Natalia_90 


imie: Natalia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 338
Skąd: Chojnice
Wysłany: Nie 09 Sie, 2009 17:32   

ja tak robię :D
praktycznie cały czas się uśmiecham, heh :) a to działa na prawdę, co prawda niektórym się robi głupio i odwzajemniają uśmiech a co niektórzy (wersja dla gburów) odwracają się zniesmaczeni, jak byś to Ty cos złego zrobił :P ale ja mam ubaw :)
 
 
CrazyVirus 

Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 13
Wysłany: Pon 25 Lut, 2013 22:30   

Najlepsza motywacja: Żeby do czegość dojść
 
 
raw 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 188
Wysłany: Pon 25 Lut, 2013 22:49   

CrazyVirus napisał/a:
Najlepsza motywacja: Żeby do czegość dojść


Jakie to życiowe =]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo