Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Złoto koloidalne
Autor Wiadomość
Ziomus85 

Dołączył: 07 Paź 2009
Posty: 1
Wysłany: Śro 10 Lut, 2010 01:48   Złoto koloidalne

Hej. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was próbował pić i smarować plamy złotem koloidalnym?? Poczytałem sobie zastosowanie na http://www.przyprawy.net/...products_id=931 i jest tam wzmianka o bielactwie. Kiedyś dermatolog polecił mi złoto koloidalne, ale jak dla mnie za drogie;( Pytałem się dermatologa czy pomaga, odpowiedział mi, że znana mu osoba, która piła i smarowała się złotem koloidalnym potwierdziła, że jej pomaga. Sam kupiłem sobie srebro koloidalne (na inne dolegliwości) i zauważyłem takie zmiany: czułem się lepiej, białe plamki z paznokci mi zeszły (od urodzenia miałem z tym problemy) i i plamy na ciele przestały się powiększać. Kiedy skończyło mi się srebro koloidalne, po miesiącu wszystko wróciło do normy :sad: Plamy się powiększają i znowu mam plamki na paznokciach (tylko, że o wiele mniej). Więc kto mi powie co z tym złotem?? Z góry dziękuje i pozdrawiam :)
 
 
Lelo3008 
RePuBlIkA


imie: Łukasz
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 402
Skąd: Ciechan/Olsztyn
Wysłany: Śro 10 Lut, 2010 16:12   

Wiesz nie słyszałem nigdy nic o złocie koloidalnym ale o srebrze owszem... Pewien mężczyzna pił srebro koloidalne i zrobił się niebieski! Wiesz nie wiem w jakich ilościach i jakich odstępach czasu- nie znam się na tym ale słyszałem. A jak jest ze złotem koloidalnym to nie wiem ale napewno pomaga tak jak i te inne specyfiki na bielactwo :twisted: Niżej link do artykułu o niebieskim człowieku:)

http://deser.pl/deser/1,83453,4782585.html
 
 
alenda 


imie: Olcia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Wrz 2009
Posty: 134
Skąd: ?l?sk
Wysłany: Sob 20 Lut, 2010 21:13   

To po złocie będę złota? :> Fajnie by było, złote plamy zamiast białych to byłoby to ;) A ten niebieski na zdjęciu nei wygląda tak bardzo niebiesko. O złocie koloidalnym pierwszy raz słyszę w kontekście leczenia bielactwa, ale wiem, że zmniejsza zmarszczki. Jak będę więcej zarabić to może zobacze jak działa :???:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo