Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[mazowieckie] Warszawa
Autor Wiadomość
Lelo3008 
RePuBlIkA


imie: Łukasz
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 402
Skąd: Ciechan/Olsztyn
Wysłany: Sob 08 Sie, 2009 22:01   

Nom Nienormalna prawie :zdrówko: stamtąd co ja, prawie robi wielką różnicę;D
 
 
nicia 

Dołączyła: 08 Cze 2009
Posty: 25
Wysłany: Nie 09 Sie, 2009 15:35   

a gdzie w wawie sa lampy uvb? najlepiej refundowane.... a jak nie to w jakiej cenie?
 
 
Lelo3008 
RePuBlIkA


imie: Łukasz
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 402
Skąd: Ciechan/Olsztyn
Wysłany: Nie 09 Sie, 2009 15:48   

No chyba w MSWiA czy coś takiego, myślę, że w każdym szpitalu, gdzie jest oddział dermatologiczny są lampy... Przeszukaj dobrze stronę szpitala, który jest najbliżej Ciebie;)
 
 
nicia 

Dołączyła: 08 Cze 2009
Posty: 25
Wysłany: Nie 09 Sie, 2009 19:30   

właśnie znalazłam w wawie tylko 3 szpitale z oddziałem dermatologii..... dzieciątka Jezus, MSWiA i wojskowy... czy to tylko tyle?

i czy konieczne jest zapisanie się do lekarza na miejscu, czy wystarczy skierowanie na lampy od dermatologa?
 
 
Lelo3008 
RePuBlIkA


imie: Łukasz
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 402
Skąd: Ciechan/Olsztyn
Wysłany: Nie 09 Sie, 2009 21:22   

No tego to już nie wiem, najlepiej idź do dermatologa, w którym są lampy, to już zawsze coś, u nas w Ciechanowie w szpitalu są aby PUVA nie ma UVB, a do Wawy mam troszką za daleko, z 90km;/
 
 
Zygcia 


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 22 Cze 2006
Posty: 153
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 09 Sie, 2009 21:45   

nicia napisał/a:
a gdzie w wawie sa lampy uvb? najlepiej refundowane.... a jak nie to w jakiej cenie?


na towarowej 22

chyba 30 naswietlan kosztuje okolo 480 zl ..taki karnecik , dokladnie nie wiem bo juz jakis czas nie bralam karnetu i nie pamietam

a co do refundowanych to nie mam zielonego pojecia ...ale mozesz umowic sie do profesora Majewskiego prywatnie na konsultacje na Towarowa lub isc do niego na Chalubinskiego(tam kiedys przyjmowal i chyba dalej przyjmuje) i on bedzie wiedzial gdzie sa refundowane.


Chyba ze na forum ktos wie wiecej? ;>
 
 
poziomka 


Dołączyła: 30 Sie 2009
Posty: 3
Wysłany: Nie 13 Wrz, 2009 21:41   

Jarek napisał/a:
Proszę napiszcie w tym wątku gdzie, za ile i jak leczą bielactwo w województwie mazowieckim, oraz gdzie można się naświetlać UVB 311.


Cześć i czołem!

Chciałabym polecić Wam poradnię dermatologiczną w CePeLek-u w Warszawie przy Koszykowej. Zanim tam trafiłam byłam u internisty, lekarza medycyny pracy i dermatologa i każdy z nich bagatelizował moje plamki mówiąc, że "taka moja uroda", mimo że sugerowałam im, że może to bielactwo nabyte :-? . Dopiero w CePeLeku doktor Szewko-Starczewska spojrzała na mnie i od razu wiedziała co mi jest. Może nie nie ma takiej gadki jak (jak piszecie) pani Bourian, ale od razu przepisała mi Protopic i Vitix i założyła kartę na naświetlanie kilka gabinetów obok.

W poradni jest lampa UVB 311, wszystko "od zaraz" i w ramach NFZ-tu, czyt. bezpłatnie. Atmosfera bardzo miła i daleka od tej z wyobrażeń o klimacie "państwowej przychodni".

Poza tym pani doktor poleciła mi udać się do poradni/kliniki po drugiej stronie Koszykowej, bo ponoć mają tam lampy UVA i warto spróbować odmiany, ale jeszcze tam nie byłam. Może Wy coś o niej słyszeliście?...

O sobie i swoich plamkach napiszę więcej za jakiś czas i w innym temacie :)

A tymczasem powodzenia!
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pon 14 Wrz, 2009 13:00   

Super wiadomosc :) Czekamy teraz na Twoje wpisy, zdjecia z efektami :grin: nie zapomnij sie z nami o tym podzielic!
 
 
gorny 

Dołączył: 29 Cze 2011
Posty: 1
Wysłany: Śro 29 Cze, 2011 21:46   

Witam
Mam zamiar zapisac sie to tej przychodni na towarowej
prosze o informacje czy badania robiliscie przed czy po wizycie
bo wolalbym isc z zrobionymi badaniami ile czasu i ile to badan
Prosze o informacje
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 30 Cze, 2011 13:17   

ja byłam nie jeden raz już :)
do dr. Burion chcesz iść? jak tak to radze zapisywać sie już teraz bo zapisują już na maj 2012... ;P
mmm... badania zawsze takie same musze robić. B12, kwas foliowy, miedź, cynk... a oprócz tego czasem jeszcze jakieś inne :) radze je zrobić miesiąc przed wizytą albo i więcej bo na wyniki trzeba poczekać. przynajmniej u mnie... ;)

http://vitiligo.com.pl/forum/viewtopic.php?t=418 to temat o niej :)
 
 
plinka 

Dołączyła: 02 Lip 2012
Posty: 1
Wysłany: Czw 18 Kwi, 2013 22:47   

Odświeżam temat, czy możecie polecić jakąś przychodnie/lekarza zajmującego się bielactwem - przyjmujący na narod. fundusz??
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Pią 19 Kwi, 2013 20:26   

Ja jestem z wlkp i byłam u 4 dermatologów i nikt mi nic madrego nie powiedzial zaden nie wspomniał o lampach ziolach. Na foru, dowiedzialam sie wiecej
 
 
raw 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 188
Wysłany: Pią 19 Kwi, 2013 23:10   

Nigdzie się nie dowiesz tyle co na forach, gdzie dziesiątki ludzi dzieli się swoimi doświadczeniami i sposobami na radzenie sobie z różnymi dolegliwościami. Trzeba korzystać z tej wiedzy póki jest =]
 
 
Szostak Kaska 

Dołączyła: 23 Maj 2019
Posty: 4
Wysłany: Pon 15 Lut, 2021 19:06   

Jarek napisał/a:
Witam wszystkich, poszukuję gabinetów gdzie leczy się Bielactwo w Warszawie i okolicach, sam byłem na Towarowej, rzeczywiście odczucie jest bardzo pozytywne, pełen profesjonalizm, wywiad, lampa Wooda możliwość naświetlań na miejscu. Niestety są minusy wysoki koszt wizyt i naświetlań oraz baaaardzo długi okres oczekiwania na wizytę.

Proszę napiszcie w tym wątku gdzie, za ile i jak leczą bielactwo w województwie mazowieckim, oraz gdzie można się naświetlać UVB 311.

Warszawa ul. Towarowa 22, Centrum Jupiter.
tel. 022 624 30 33
Przyjmuje znana nam pani oraz profesor, profesora nie polecali mi, jest badanie lampą wooda, naświetlania na miejscu. Pierwsza wizyta 150-180zł kolejne 100-120zł; 10 naświetlań 160zł.

Oprócz tego znalazłem takie adresy (informacje z internetu, sam nie mogę o nich nic powiedzieć):

Warszawa Śródmieście ul. Wierzbowa
tel. komórkowy 0 601 701 477
Nic nie wiem więcej, brak jakichkolwiek informacji.

Szpital MSWiA w Warszawie
Należy poczekać na pierwszy termin wizyty, a później szybko idzie, leczenie w ramach NFZ na miejscu naświetlania oraz wielu specjalistów.

Warszawa Dermedica
www.dermedica.com.pl
Z tego co piszą znają się w temacie, naświetlania na miejscu.

Grodzisk Mazowiecki Life-Med
Na plakacie mają informację o leczeniu bielactwa, nie ma jednak żadnej informacji więcej, nawet na stronie.
www.life-med.pl

Warszawa ul. Klaudyny 18
Prywatny gabinet dermatologiczny
tel. (22) 676-69-86; 0-603-753-493

Jeśli ktoś zna jeszcze jakiś adres lub może coś powiedzieć o powyższych (no może oprócz Towarowej :wink: ) to proszę o wpisy, bardzo interesują mnie ceny i opinie. Podobno w wielu miejscach można się naświetlać za stosunkowo nieduże pieniądze, ale jak przychodzi co do czego to trudno znaleźć lampy :sad:

Dowiedziałem się że w Life-Med w Grodzisku Mazowieckim nie ma naświetlań, więc dalej się nie dopytywałem jak leczą tam bielactwo. Ponawiam prośbę o wypowiedzi gdzie jeszcze w województwie mazowieckim można się naświetlać UVB 311


[ Dodano: Pon 15 Lut, 2021 19:14 ]
NIE WYSZLO MI COS Z TYM PISANIEM
POWTORZE WIEC : PORADNIA LECZENIA BIELACTWA NIGDY NIE BYLA VENUS ANI Z `VENUS
VENUS KIEDYS TAM BYLA NA TYM SAMYM ADRESIE WIEC MOZE COS CI SIE POMYLILO ICH

JAK PISZESZ SA PROFESJONALNI I SKUTECZNI
ALE JA TYLKO W KWESTII TELEFONU BO MASZ ZLY

PODAJE


AFPV - PORADNIA LECZENIA BIELACTWA
UL TOWAROWA 22
TEL 22 6521955 I KOMORKOWY 663486162

NIGDY NIE MIALAM ZADNYCH PROBLEMOW Z PRZESYLKA DERMOTANOW NAWET TERAZ W PANDEMII CHWILE NIE MIELI ALE DOSC SZYBKO ZADZWONILI ZE MAJA
WYSYLJA MI ZAWSZE POCZTA ZA POBRANIEM I Mam GO W DOMU ZZA DWA DNI
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo