Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Proszę o pomoc - co mozna przyjmowac a co nie?
Autor Wiadomość
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Śro 17 Lis, 2010 22:57   

Dawid napisał/a:
i znow...jakie powietrze!!! woda to i moze np.po kreatynie. :grin:


no jakie nie ? przeciez to widac kto naprawde bierze odzywki bo miesnie nie sa wyrzezbione tylko plaskie jak lufa od karabinu :-] ktos kto cwiczy bez wspomagaczy opiera sie na zdrowej diecie, ma np. silne nabite miesniami, wyrzezbione ramiona. to latwo zauwazyc.
Ostatnio zmieniony przez blabla Śro 17 Lis, 2010 22:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ixi02 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Maj 2009
Posty: 359
Wysłany: Czw 18 Lis, 2010 12:11   

odżywki suplementy to temat rzeka i można wiele tu przytaczać i jedni je toleruja i inni nie ,grunt że się uprawia sporty i jest się w ruchu a nie poprzez tabletki wszelakie kształtuje sie sylwetkę lub jak ktos chce się pozbyć tłuszczyku, lepiej opiszcie w temacie "sukcesy" o Waszych postępach i sukcesach w walce nie z mięśniami a z plamiskami, no chyba że już ich nie macie,ale to także się pochwalcie.pozdrawiam...
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Czw 18 Lis, 2010 17:09   

dobra bla,bla powiedzmy ze masz recht;P...ale to napewno nie jest luft(powietrze)!!!.. :hahaha:

a do ixi02- autor tematu nie chcve uzywacz wspomagaczy(wspomagacz to np. spalacz tłuszczu) tylko pyta sie o odżywki(suplementy diety) tak jak pisalem jesli chce brac białko to moze to zamienic na twaróg,jaja,ryby..itp. a gainery to np. ryz,kasza,itp.. :biggreen:

a tak apropo no to chyba pisac to mozna o czyms sie chce nie jest zabronione;P....a lepiej jak autor chce rozwijac jakies pasje a nie dołuje się plamiskami całe życie nimi żyć nie można:P;p;p :biggreen:
Ostatnio zmieniony przez Dawid Czw 18 Lis, 2010 17:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 18 Lis, 2010 23:39   

ixi02 napisał/a:
lepiej opiszcie w temacie "sukcesy" o Waszych postępach i sukcesach w walce nie z mięśniami a z plamiskami, no chyba że już ich nie macie,ale to także się pochwalcie


@ ixi 02 - podobno ciwczenia takie jak na silowni lub inne dzialaja wspomagajaco w walce z bielactwem. wiec jesli naturalnym kosztem mozna wspomoc walke z plamami to warto to robic a w zamian otrzymasz sylwetke o ktorej marzysz i inne + :)

@ Dawid - jak mozna sie nie dolowac plamiskami? no moze nie zawsze ma sie czas myslec, ale trudno o nich zapomniec, bo zapomnielismy ze je najbardziej widac. Co do miesni, no moze powietrza tam nie ma jak w oponie to efekt podobny. Dziewczynie fajnie sie dotyka, ale jak przyjdzie cos ciezko zrobic powietrze ucieka ;-]
 
 
ixi02 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Maj 2009
Posty: 359
Wysłany: Pią 19 Lis, 2010 08:35   

Dawid nie pisałam o wspomagaczach a wszelakich odżywkach,można i bez nich wyrobić sobie ładne mięśnie, poza tym nie ma sie co oburzać,i wybuchać niepotrzebnie złością ,tyle w temacie..

blabla wiem wiem,jestem i zawsze byłam,za pan brat z różnymi sportami,może temu się nie poddaję dobrze robią masaże,można jak ktoś nie ma masażera ręcznego lub elektr.można się "podszczypywać" np.po kąpieli pzdr...
 
 
Sylvain 

Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 59
Wysłany: Pią 19 Lis, 2010 09:42   

Witam

Nie przeczytałem wszystkich postów, gdyż czas goni ale i tak się wypowiem.
Mi bielactwo samoistnie się repigmentuje a początki tego procesu to właśnie okres ze ścisłą dietą i suplementami kulturystycznymi.

Jeśli będziesz zastanawiał się nad kolejnymi suplementami to ja stosowałem i spokojnie możesz również :

Kreatyne, Arginine, Glutamine, Aminokwasy oraz białko serwatkowe.

Zamień tą beznadziejną odzywkę na więcej ( ryżu, kaszay itp.. ) cenowo wyjdzie podobnie a mniej syntetycznie. Jak już koniecznie chcesz coś brać to białko wg. braków w diecie oczywiście do 2g na kg masy ciała, bo więcej nie wykorzystasz a tylko nerki zamulisz.

Twoja odżywka ma za zadanie cię utuczyć i nie będzie wyglądać to korzystnie, najczęściej najwięcej wchodzi w bebech :biggreen:

EDIT : Doczytałem posty

Wiewiorek567 typowy przykład jak ludzie myślą ( nie myślą ) powtarzając puste stwierdzenia bez przemyślenia :hahaha: Jak ktoś tylko lekko zmieni sylwetkę zaraz jest oszustem i wszyscy tak samo w kółko pie... Co do suplementów masz widzę ogromną wiedzę.

Pamiętaj nie jedz czerwonego mięsa tam też jest kreatyna i mięśnie ci wybuchną a w najlepszym przypadku będziesz wyglądał jak trool z ogromnymi rozstępami !


Nie chodzę na siłownię już prawie rok czasu ( inne sporty ) i nie zgubiłem ani centymetra w obwodzie ! Brałem złe pompujące eliksiry pod postacią ogólnodostępnych suplementów :)

Chciałbym podyskutować z takimi osobnikami bezpośrednio twarzą w twarz, bo tutaj można pisać a jak dotrze z 10% do mózgu to już będzie coś..
Ostatnio zmieniony przez Sylvain Pią 19 Lis, 2010 09:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kondziu 

Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 32
Wysłany: Sob 20 Lis, 2010 00:33   

2g/kgmsc i tak bedzie mi pewnie ciezko wyciągnąć, mam taką blokade ryżową, ze jak jem duzo ryżu to mnie tak zmula, ze nie idzie zjesc go nawet jedna pełną miskę. Probowalem ze smietana/mlekiem i dalej nie wchodzi. :) Dobrze ze piersi z kurczaka moge jesc sztywno w duzych ilosciach :biggreen:
Plamek mam malo wiec luzno na razie, mam nadzieje ze ginkofar + dieta + troche sportu sprawi, ze nie rozwiną się jakoś bardzo. Byłoby cudownie ale wiadomo jak życie potrafi zaskoczyć. :)
Miłego weekendu! ; )
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Sob 20 Lis, 2010 09:10   

2g/kg masy ciała ile ważysz/ pomnóz razy 2 i ci wyjdzie ale to jest maksimum te 2 g/kg masy ciała.

biały chudy twaróg,piers z kurczaka,tuńczyk;P,i dasz rade to osiągnąć a reszte uzupełnisz np. biłąkiem.. :biggreen: pozdro
 
 
Wiewiorek567 

Dołączył: 07 Sie 2010
Posty: 67
Wysłany: Sob 20 Lis, 2010 13:38   

Sylvain napisał/a:

Nie chodzę na siłownię już prawie rok czasu ( inne sporty ) i nie zgubiłem ani centymetra w obwodzie ! Brałem złe pompujące eliksiry pod postacią ogólnodostępnych suplementów :)


Gratuluję.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo