To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Postępy i sukcesy - Zdjęcia z postępu + kolor repigmentacji

Kondziu - Sob 18 Cze, 2011 00:08
Temat postu: Zdjęcia z postępu + kolor repigmentacji
Witam was serdecznie :),
chcialem wrzucic pare zdjec z moich postępów, mimo, ze plamek mam mało, bo jednoczesnie mam ważne pytanie. Najpierw zerknijcie na zdjątka, sa troche niewyrazne, bo robione starym aparatem, dobrze jest ogladac na duzym pomniejszeniu :



Jak widzicie plamki się ładnie zrepigmentowały, ale... sa teraz ciemniejsze niz kolor skory, fotki zrobilem wieczorem wiec tego tak nie widac, ale rano roznica barwy jest naprawde spora. Da sie temu jakoś zaradzic?
Dzięki za wszystkie odpowiedzi, piąteczka :blush:

Kalina111 - Nie 19 Cze, 2011 22:43

nie mam pjecia:( tez mam koło wokol oczu
ixi02 - Pon 20 Cze, 2011 12:33

ja bym się tak tym nie przejmowała, ładnie Ci się zrepigmentowały a z czasem Ci się kolor wyrówna daj temu czas,pewnie masz ciemniejszą karnację ai taki fototyp skóry ,najważniejsze że barwnik Ci wraca..
Bartekszym - Nie 26 Cze, 2011 23:57

Czym to leczyłeś i jak długo ?
magda_lena - Pią 29 Lip, 2011 13:55

Bartekszym napisał/a:
Czym to leczyłeś i jak długo ?


Też jestem ciekawa :) może kolega nam odpowie jak będzie więcej zainteresowanych :)

junior - Pią 29 Lip, 2011 22:59

Ja też chętnie dowiedziałbym się czegoś więcej :)
Kondziu - Czw 11 Sie, 2011 06:24

O kurde, przepraszam ze tyle nie zagladalem na forum, ale teraz jestem gotow odpowiedziec na wszystko :P.
Stosowalem protopic 0.1%, smarowalem sie nim rano i wieczorem i chwytałem mocne majowe sloneczko :D plamki sie robily czerwone, a po dniu-dwoch juz pojawialo sie sporo kropek pigmentu, az w koncu cale sie zabrązowiły. Musze tez napisac, ze moje obawy z tym kolorem plamek chyba byly bezpodstawne, plamki są coraz jasniejsze, po tym jak nie wystawiam ich na slonce (jakie slonce ? :-? ). Jesli macie jakies pytanka to smialo piszcie, chetnie odpowiem.
edit
jak dlugo.. hm, calosc zajela mi chyba z miesiac, ale nie wychodzilem na takie mocne slonce codziennie, wrecz troche sie balem o plamki, gdy robily sie czerwone to dawalem im odpoczac pare dni, a pozniej znowu :P

szanti12318 - Pią 12 Sie, 2011 10:18

swietnie! a czy stosujesz jakies witaminy. Ja stosuje lampe uvb i proto[ic i mam kropki pigmentu na brzuchu bo tam mam plamy. I zastanawiam sie czy bierzesz jakies witaminy?
Kondziu - Pią 12 Sie, 2011 19:29

Nie, żadnych, stosowalem tylko protopic.
szanti12318 - Pią 12 Sie, 2011 20:36

ja biore mase witamin ale bede je jeszcze brala tylko do konca roku. Mam kropki brazowe pigmentu ale ty to masz plamy:) ale jestem zadowolona lecze sie od miesiaca i jest ok A wychodza ci nowe plamy?
Kondziu - Pią 12 Sie, 2011 22:42

nie, na razie nic sie nowego na szczescie nie pokazalo, byloby super jak by tak zostalo :)
szanti12318 - Sob 13 Sie, 2011 18:50

a dlugo juz chrujesz? dostales plamy tylko na twarzy?
Kondziu - Czw 18 Sie, 2011 13:28

dostalem na twarzy, przy paznokciach na dloni, jakies pojedyncz male plamki na dloniach, jedna na srodku klatki piersiowej (ta akurat z mojej winy, opalalem sie bez filtra i gdy skora zeszla z tego miejsca pojawila sie plamka). Choruje juz dwa lata :P
szanti12318 - Czw 18 Sie, 2011 21:50

czy tamte plamy nie tylko na twarzy takze sa brazowe czy masz jakies biale?
Kondziu - Pią 19 Sie, 2011 04:18

Nie no, ta na klatce jest biała, nie ma na niej pigmentu, bo jej w ogole nie opalalem ani nie smarowalem protopiciem, na dloniach tez sie nie smarowalem, tylko pigment sie pojawil na twarzy bo tam stosowalem protopic ^^. A ty masz duzo plamek? probowalas juz protopicu?
raw - Pią 19 Sie, 2011 19:23

Stosowałeś rzecz jasna jakieś okulary ochronne podczas naświetlania skóry w okolicach oczu?
szanti12318 - Sob 03 Wrz, 2011 20:51

ja mam kilka plamek na brzuchu i na kazdej jest mnostwo malych brazowych plamek dzieki protopicu i naswietleniach. Mam takze taka malutka lezke pomiedzy palcami na dloni ktora takze zaczyna sie zmiejszac i jej wogole nie widac. nie stosuje zadnych okularow przy naswietlaniu ale ja nie mam plam na twarzy.
Kondziu - Nie 11 Wrz, 2011 15:02

raw napisał/a:
Stosowałeś rzecz jasna jakieś okulary ochronne podczas naświetlania skóry w okolicach oczu?


nie, wlasciwie przy samych kacikach oczu sie nie smarowalem protopiciem, plamki mam troche dalej, a te przy kącikach nie sa az tak widoczne



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group