To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Inne tematy - Żywotno?ć wł?snej lampki

Disorder - Śro 29 Cze, 2011 21:33
Temat postu: Żywotność włąsnej lampki
Potrzebuje pomocy, bo nigdzie nie mogę znaleźć ani na stronach producentów ani tutaj na forum tematu odnośni żywotności promiennika UVB 311nm PL-S 9 W/01/2P. Nie wiem po czym poznać, że już się "wysłużył". Niby światło promiennika jest ok z tym, że teraz nie przynosi żadnych efektów, na które wcześniej nie musiałem zbyt długo czekać.

Pozdrawiam

Karolak - Czw 30 Cze, 2011 11:05

Ponoć pali się 350godzin ja mam lampę od 4.12.2009 i dalej świeci .... kiedyś liczyłam godziny, ale w połowie się pogubiłam i teraz nie liczę...

[ Dodano: Czw 30 Cze, 2011 11:17 ]
właśnie zadzwoniłam z ciekawości do http://www.optimed.home.pl/ gdzie kupowałam lampę, i lampka trzyma do 300 godzin wiec moja na pewno umarła, ale w poniedziałek będzie nowa, koszt 175 złoty.. ach ;))

[ Dodano: Czw 30 Cze, 2011 11:17 ]
Ach Pan powiedział,że jeżeli nie ma efektów przy naświetlaniu to lampka umarła, więc lepiej zamów sobie nową.

Dawid - Czw 30 Cze, 2011 20:47

hola, hola...

muszę poczytać ale o ile mi wiadomo to lampa/swietlówka tzn. jej promieniowanie te specyficzne spectrum, które nam pomaga to póki lampa swieci to działa.

w zwykłych swietlówkach takich długich zużycie(wypalenie luminoforu chyba:-)) oznacza ze swietlówka padła objawia się to zaczernieniem koncówek:-)

jesli twoja swieci to działa poproatu moze juz na ciebie to swiatło nie dział o tak małej mocy np. 9w..



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group