To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Terapie naturalne - Leczenie ziołami

ziomu?_85 - Nie 17 Lip, 2011 13:52
Temat postu: Leczenie ziołami
Witam.
Leczył się ktoś, albo słyszał o kobiecie, która leczy ziołami. Nie pamiętam nazwiska, ale jak dobrze pamiętam to Dr. Czuka z Poznania (Chinka czy Japonka), przyjmuje na ul. Gronowej (2 bloki dalej od sklepu Piotr i Paweł). Może macie jakieś info na jej temat.
Pozdrawiam.

agnieszka1979 - Czw 21 Lip, 2011 18:30

witam,.ja chodzilam do dr.czuki..na Os.Murawa,tak jak piszesz..od poczatku pow.mi ze bielactwa nie wyleczy tylko podleczy. ..niby w ciagu pol roku!niestety chodzilam rok!siano stracilam i efektow zero niestety!
ziomu?_85 - Czw 21 Lip, 2011 20:56

No szkoda, że dopiero teraz uzyskałem odpowiedź, ale bardzo dziękuję za te info bo bardzo cenne jak dla mnie. Byłem u niej, bo miałem taką okazję i zostawiłem jej 240zł (za 2 maści i kilka ponumerowanych paczek ziół do picia i rozgryzania). Może mnie to coś pomoże, zobaczymy. A Tobie co przepisała jeśli mogę wiedzieć? Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam :wink:
xmati6 - Czw 26 Sty, 2012 14:37

ziomuś_85 napisał/a:
No szkoda, że dopiero teraz uzyskałem odpowiedź, ale bardzo dziękuję za te info bo bardzo cenne jak dla mnie. Byłem u niej, bo miałem taką okazję i zostawiłem jej 240zł (za 2 maści i kilka ponumerowanych paczek ziół do picia i rozgryzania). Może mnie to coś pomoże, zobaczymy. A Tobie co przepisała jeśli mogę wiedzieć? Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam :wink:


i jak, pomogło coś?

ziomu?_85 - Czw 26 Sty, 2012 22:55

No pomogło... wyszczuplić portfel tylko :lol:
Ile za tą kasę mógłbym się napić :zdrówko:
Pora spróbować korzenia arcydzięgla, będę sobie pić do maja-czerwca może to coś pomoże.
Pozdrawiam :wink:

xmati6 - Pią 27 Sty, 2012 13:50

Dołącz do tego UVB wtedy może coś podziała. Powodzenia :)
ixi02 - Pią 27 Sty, 2012 14:24

tak zapytam z ciekawości a dlaczego od maja -czerwca teraz też możesz go stosować, a że słonka nie ma to połącz jak już pisano z naświetlaniem, ja jak lubię wszelakie ziółka to jakoś arcydzięgiel mi w smaku nie spasował no ale kto powiedział że co ma pomóc w jakimś stopniu musi być dobre zazwyczaj tak nie jest,no ale idzie się przyzwyczaić....


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group