To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Sposoby leczenia - LEKI Z INDII

jamarrra - Czw 29 Gru, 2011 19:15
Temat postu: LEKI Z INDII
cześć ;) rozpoczęłam kurację lekami z Indii stosuję je teraz 2miesiąc. Bedę zamaiwiała je znów na początku stycznia. Z tego co czytałam to jest to skuteczne leczenie. Sama stosuję drugi miesiąc i widzę minimalne postępy dlatego nie chciałabym przerywać leczenia i zamówić kolejne leki na okres 6mies. koszt lekarstw na okres 3miesięcy wyniósł mnie 1000zł. wliczając wysyłkę i koszt transferu gotówki na zagraniczne konto oraz cło. Chętnie zamówiłabym z kimś żeby podzileic koszty cła i wysyłki.
Byłby ktoś chetny?

Pozdrawiam

Sylvain - Pią 06 Sty, 2012 11:07
Temat postu: Re: LEKI Z INDII
Tak chętnie wydam oszczędności i wezmę kurację na 2lata w ciemno da radę ?
sl8er - Pią 06 Sty, 2012 11:38

jakie leki...? podejrzewam ze jakies ziolka... jak juz zamowilas i masz te ,, leki,, mozesz zobaczyc co jest w skladzie, jezeli uwazasz ze dzialaja i skrecic samemu te mieszanke... leki z indii czy pakistanu sa z reguly robione z najtanszych skladnikow z pospolitych tam zielsk... podejrzewam ze zagranicznym internetowym zielarskim kupisz to wszytsko za kilka dolcow... clo jest placone jako procent wiec wpolne zamowienie tez nie wiele daje... transfer mozesz zrobic przez paypal oplata wtedy symboliczna...

uwazal bym tez na wpisy ze niby pomoglo... chinczycy hindusi pakistance chetnie rejestruja konta na zagranicznych forach i podszywaja sie pod chorych ktorym niby te wynalazki pomogly... a jak latwo ludzi naciagnac na wydanie kasy widac po tabletkach vitix... chyba ludzie z forum wciagneli kilkaset opakowan tylko z powodu ze ktos tam gdzies na ruskim forum wyczytal ze pomaga...

jamarrra - Sob 21 Sty, 2012 20:59

Zamówiłam juz te leki. Powinnam ze otrzymać w przyszłym tygodniu. a co do składu- jasne, mogę napisac ;)

[ Dodano: Sob 21 Sty, 2012 21:01 ]
http://www.ayurhealthline.com/Herbs-used.html zamawiałam z tej strony

xmati6 - Czw 26 Sty, 2012 14:24

sl8er napisał/a:
jakie leki...? podejrzewam ze jakies ziolka... jak juz zamowilas i masz te ,, leki,, mozesz zobaczyc co jest w skladzie, jezeli uwazasz ze dzialaja i skrecic samemu te mieszanke... leki z indii czy pakistanu sa z reguly robione z najtanszych skladnikow z pospolitych tam zielsk... podejrzewam ze zagranicznym internetowym zielarskim kupisz to wszytsko za kilka dolcow... clo jest placone jako procent wiec wpolne zamowienie tez nie wiele daje... transfer mozesz zrobic przez paypal oplata wtedy symboliczna...

uwazal bym tez na wpisy ze niby pomoglo... chinczycy hindusi pakistance chetnie rejestruja konta na zagranicznych forach i podszywaja sie pod chorych ktorym niby te wynalazki pomogly... a jak latwo ludzi naciagnac na wydanie kasy widac po tabletkach vitix... chyba ludzie z forum wciagneli kilkaset opakowan tylko z powodu ze ktos tam gdzies na ruskim forum wyczytal ze pomaga...


koleżanka wysłała Ci skład leku, po co go chciałeś skoro i tak nie wierzysz w te leki cuda?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group