To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Poznajmy się - Hej ;)

ewa__1334 - Sob 31 Mar, 2012 12:24
Temat postu: Hej ;)
Jestem Ewa, mam 16 lat i od 5 lat choruje na bielactwo. Niedawno zaczęłam leczenie ziołami, mam nadzieje ze da to jakiś skutek, jeżeli nie to trudno, chociaż będę miała świadomość że coś próbowałam zrobić. Wiem, że bielactwo to nie koniec świata, jednak ciężko z tym się pogodzić. Cieszę się, że jest takie forum i że nie jestem z tym sama :)
zag - Sob 31 Mar, 2012 14:47

witamy Cie Ewo :)
Dawid - Sob 31 Mar, 2012 15:26

Cześć :biggreen:
xomkax - Sob 31 Mar, 2012 21:27

AAAAAA!!!!!!!!!!!!! <3
Witam rówieśniczkę! :zdrówko:

Ciężko pogodzić mówisz? Heh, możliwe, ale ja dałam radę, więc Tobie też się uda! :D

PS. Skąd jesteś?

ewa__1334 - Sob 31 Mar, 2012 21:37

O fajnie, że ktoś w moim wieku :grin: . Jestem z Suwałk :)
xomkax - Sob 31 Mar, 2012 23:21

Oo to kawałek ode mnie, bo ja z Lublina ;)
pawelpost - Śro 04 Kwi, 2012 02:15

Witam Was.

Stworzyłem Grupę na Facebooku nazywa się "Grupa Vitiligo" worldwide assosiation of melanocytes seekers czyli ogólnoświatowe stoważyszenie poszukiwaczy melanocytów :). Myślę że jest to świetny pomysł aby wszyscy nie tylko z tego forum mogli się poznać jakoś trochę bliżej. Myślę że może być to miejsce dla swobodnej wypowiedzi i bezpośredniej dyskusji. Stworzyłem takie oto logo na razie ale zawsze można je później zmienić jeśli będą pomysły.

https://www.facebook.com/groups/grupavitiligo/






Zapraszam wszystkich do poznania się na FB.
Wpisujcie posty będziemy dodawać nowych członków i członkinie!

Pozdrawiam

adrianna_1999 - Nie 08 Kwi, 2012 13:58
Temat postu: Re: Hej ;)
ewa__1334 napisał/a:
Jestem Ewa, mam 16 lat i od 5 lat choruje na bielactwo. Niedawno zaczęłam leczenie ziołami, mam nadzieje ze da to jakiś skutek, jeżeli nie to trudno, chociaż będę miała świadomość że coś próbowałam zrobić. Wiem, że bielactwo to nie koniec świata, jednak ciężko z tym się pogodzić. Cieszę się, że jest takie forum i że nie jestem z tym sama :)


Czy to leczenie pomaga? Widac efekty?

kingałdz - Czw 26 Lip, 2012 19:14

Ja już zapisałam się do grupy ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group