To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Inne tematy - Sprzedam lampę DERMALIGHT 80UVB 311NM

krisnet - Wto 01 Maj, 2012 11:20
Temat postu: Sprzedam lampę DERMALIGHT 80UVB 311NM
Witam
Mam do sprzedania lampę DermaLight 80UVB311 NM firmy OPTIMED. Sam jestem chory na bielactwo, lampa została kupiona w 2004r., była ona używana okresowo przez 3 lata. Dodatkowo w 2007 roku wymienione zostały świetlówki na nowe, które nie były praktycznie używane gdyż po kilku miesiącach wyjechałem do innego miasta na studia i przerwałem naświetlania. Inne środowisko pomogło mi zaakceptować moją chorobę i ostatnio pomyślałem o jej sprzedaży, gdyż już jej nie używam. Do lampy jest oczywiście grzebień, z racji czasu trochę zrobił się żółty, ale to chyba nie problem  Pamiętam, że ta lampa kosztowała wtedy 1500zł. Dziś można nową dostać z tego, co patrzyłem za 1100zł. Moja jest naprawdę w bardzo dobrym stanie technicznym, więc 400zł jest chyba dobrą ceną. W razie pytań proszę o kontakt na:

krisnet@o2.pl

Mogę podesłać zdjęcia, udzielić dodatkowych info.

Pozdrawiam
Krzysiek

szanti12318 - Śro 02 Maj, 2012 10:14

Ja tak zapytam z innej strony. czy twoje plamy sie powiększają?
magdaza - Czw 03 Maj, 2012 21:16

Cóż to jest ten grzebień do lampy?
szanti12318 - Czw 03 Maj, 2012 21:29

Jak szukałam lampy to na allegro widzialam taki grzebien, to chyba taka nasadka na lampe do naswietlania skory glowy.
krisnet - Nie 06 Maj, 2012 17:39

Hej,
Przepraszam za brak odpowiedzi ale kilka dni byłem poza zasięgiem internetu. Tak, grzebień to taka nasadka żeby nie zbliżyć za bardzo lampy bo grozi to poparzeniem, tak to sobie nazwałem. Myślę że bez problemu można coś takiego dostać ale tak jak pisałem w komplecie jest i jest z nim wszystko dobrze :)
Odpowiadając na pytanie dotyczące plam, lampa pomagała mi. Smarowałem protopicem i naświetlałem plamy, po kilku miesiącach praktycznie nie było po nich śladu, naświetlałem lampą tylko dłonie i skórę wokół ust. Niestety plamy, jeżeli przerwie się naświetlanie powoli powracają. Ja wyprowadziłem się na studia i musiałem przerwać naświetlania, ciężko to robić w trzyosobowym pokoju w akademiku :) Pozdrawiam wszystkich, jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytania to proszę pisać

szanti12318 - Nie 06 Maj, 2012 19:00

Jeszcze jedno pytaie dlaścisłości te plamy ktore się zrepigmentowały wyszły Panu na nowo czy w innych miejscach?
krisnet - Wto 08 Maj, 2012 09:35

Po zaprzestaniu naświetlania, powoli, w tym samym miejscu pojawiały się na nowo - tak było w moim przypadku. Moja konkluzja jest taka, że naświetlania pomagają ale jak robi się je regularnie. Plusem jest to, że jak w wyniku naświetlania odzyskamy pigment w miejscach dla nas najważniejszych to doświetlamy później tylko te miejsca gdzie po jakimś czasie zauważymy, że się zaczyna pojawiać.A to już jest mniej uciążliwe.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group