To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Propozycje - Od?wieżenie wygl?du forum

Pastore - Pią 08 Cze, 2012 02:03
Temat postu: Odświeżenie wyglądu forum
Nie wiem jak wy ale ja bym proponował odświeżyć wygląd forum.Zmienić go na bardziej żywy.To jest główne forum o vitiligo i trzeba o nie trochę dbać.
blabla - Pią 08 Cze, 2012 06:58

nie wiem jak wy, ale ja bym zostawił tak jak jest. obecnie forum jest czytelne, przejrzyste i działa szybko, a tzw bajerki, kolorki, duże czcionki tylko utrudniają przeglądania i spowalniają stronę. może ja mam taką awersję do zmian ;) i do zbyt kolorowych forum. najlepsze proste, a czytelne

to forum podane w sygnaturce jest Twojej produkcji ?

Pastore - Pią 08 Cze, 2012 10:36

Tak moje. Nie chodzi mi o jakieś bajery. Chodzi mi o to by np zmienić kolorystykę na bardziej przyjazną użytkownikowi by widział że nie jest tu ponuro :)
Nemek - Pią 08 Cze, 2012 10:53

w sumie jest przejrzyscie ale jakies kwiatki w tle hehe czy kotki mogą być :twisted: :lol: zarcik mały ale troche i jest jakis ten pastel ponury lekko :zdrówko:
xomkax - Pią 08 Cze, 2012 13:51

to dajmy czerwony i żółty... ;p nie no czerwony akcent mógłby gdzieś być...
Pastore - Pią 08 Cze, 2012 13:58

Ja proponuje coś w odcieniach niebieskiego
Karolak - Pią 08 Cze, 2012 14:01

Zielonyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy bo to kolor nadziei :DD
xomkax - Pią 08 Cze, 2012 14:06

ok. niebieski i zielony też mogą być. ale z czerwonym! ;p
Lilaaa - Pią 08 Cze, 2012 14:09

Tylko nie niebieski ;(;(;(!!!!!
blabla - Pią 08 Cze, 2012 14:22

ramon napisał/a:
Tak moje. Nie chodzi mi o jakieś bajery. Chodzi mi o to by np zmienić kolorystykę na bardziej przyjazną użytkownikowi by widział że nie jest tu ponuro :)


Ramon z calym szacunkiem za wlozona prace w forum, ale czy nie lepiej zeby istnialo jedno glowne forum poswiecone vitiligo ? wiem, pachnie to dominacja, ale chyba dla nas lepiej wszystko w jednym miejscu

a zmieniac chcecie, a niech sie wypowie Czesiu bo on tutaj rzadzi haha a wy planujecie juz zmiany :P

Nemek - Pią 08 Cze, 2012 15:01

czarnyyyyy!!!!!! z czerwonymi literami !!! :twisted:
Marzena72 - Pią 08 Cze, 2012 17:16

ZIELONY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kolorek nadzieji
Pastore - Pią 08 Cze, 2012 18:02

Masz rację:) lepsze jedno forum. Ale właśnie nasz administrator chce znać nasze zdanie na ten temat :)
toa - Nie 10 Cze, 2012 10:10

zielony! :D będzie nastrajał pozytywnie
Pastore - Nie 03 Mar, 2013 17:59

Wysłałem do naszego administratora dwie szaty graficznie.Może nastąpi zmiana wyglądu strony :)
xomkax - Nie 03 Mar, 2013 18:49

Oo no zobaczymy ;)
Jakieś szczegóły nam podasz? :D

raw - Nie 03 Mar, 2013 19:26

@Pastore: pokaż co tam stworzyłeś :) Swoją drogą, obecny szablon faktycznie nie powala, ale zdążyłem się już do niego przyzwyczaić. W dodatku istotniejsza jest treść, a nie wygląd. Osoby spragnione wiedzy zapewne nie będą przykładać większej uwagi do szaty graficznej, lecz będą wertować podfora w poszukiwaniu przydatnych informacji.
Pastore - Pon 29 Kwi, 2013 07:57

http://twojestyle.pl/demo1125/index.php?s=87 fajnie by było jakby ten styl się pojawił
raw - Wto 30 Kwi, 2013 03:20

@Pastore: fajnie, że coś tam tworzysz, ale szczerze mówiąc wolę obecny styl. Ten pomarańcz i odcienie niebieskiego jakoś do mnie nie przemawiają, a poza tym już się przyzwyczaiłem :)
ixi02 - Śro 26 Cze, 2013 10:54

a mnie się podoba taki jaki jest,jedynie co możemy pomóc Adminowi to nie robić bałaganu i pisać w danym temacie na temat,i nie dublować tematów, ten styl niebieski to jest (bez obrazy) oklepany masa forów ma taki, a Nasz przecież nie musi być też taki sam,jak wszystkie inne, Nasz jest czytelny i zrozumiały


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group