To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Sposoby leczenia - Woda utleniona

Sz.P - Nie 23 Wrz, 2012 11:59
Temat postu: Woda utleniona
Dawno nie zaglądałem na to forum i nie śledzę tematów na bieżąco. Ale chciałem podzielić się z wami moim ostatnim odkryciem, które jak wynika z lektury, może pomóc wielu osobom, na praktycznie wszystkie dolegliwości, stosunkowo niskim kosztem. W samej lekturze o której mowa nie pisze nic o bielactwie, ale ma związek z ogólnie pojętym oczyszczaniem organizmu. Oczyszczenie układu trawiennego i jego samoregulacja,oczyszczenie i udrożnienie układu krwionośnego, pozbycie się pasożytów, grzybicy, no i regeneracja wątroby, w tych kwestach bardzo możliwe że lektura ta może bardzo pomóc. Mowa o książce „Woda utleniona na straży zdrowia” autorem jest Iwan Nieumywakin. Sam na razie korzystam z e-boka, ale można podobno dostać tą książeczkę w księgarniach. Nie przeczytałem tego jeszcze od deski do deski, bo jest tam sporo teorii i historii jak działa organizm itd. Nie za bardzo trawię takie historie, ale zaciekawiły mnie listy od stosujących tę metodę leczenia i same sposoby terapii wodą utlenioną jak i jej skuteczność. Polecam wszystkim przejrzenie tego materiału, wyszukiwarka google może się przydać, no i portal chomikuj skąd można ściągnąć ten e-bok.
blabla - Nie 23 Wrz, 2012 23:37

ciekawe... ja spotkałem się z opinią że woda utleniona szkodzi przy bielactwie....
sl8er - Pon 24 Wrz, 2012 12:31

,,bo jest tam sporo teorii i historii jak działa organizm ,,

mysle ze pasuje to na polce obok innych elaboratow napisanych przez Tombaka, Hulde Clak, ewentualnie Sloneckiego...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group