To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Inne tematy - Vitiligo a długo?ć życia

CrazyVirus - Pią 22 Lut, 2013 23:08
Temat postu: Vitiligo a długość życia
Witam. Czy istnieje jakiś związek z długością życia a vitiligo? Czy osoby bielactwem nabytym żyją krócej? W internecie ktoś pisał, że dożywają zwykle 50, ale wydaje mi się że to bzdura. :)
limitless - Pią 22 Lut, 2013 23:53

moze choroba dlugo mnie nie dotyczy ale nigdy w zadnym zrodle nie widzialam zadnej wzmianki o tym ze vitiligo skraca zycie. Gdzie o tym wyczytales?
sl8er - Sob 23 Lut, 2013 09:10

podejrzewam ze chodzilo ci o łuszczyce... mimo tego że łuszczyca jest powazniejsza choroba chociazby z tego prostego faktu ze skraca statystycznie zycie o jakies 10 lat leczy sie ja podobnie jak bielactwo czyli jako chorobe skory... mascie i UVA UVB z rzadka przymykajac oko na na definicje ze to choroba skory kiedy do zgarniecia sa spore pieniazki (leki biologiczne)
CrazyVirus - Sob 23 Lut, 2013 14:39

To raczej ktoś komentował o tym skracaniu życia. Moim zdaniem to brednie. :)
szanti12318 - Sob 23 Lut, 2013 18:57

Moja ciocia miała bielactwo i zmarła 2 lata temu mając 81lat więc nie wydaje mi się ze skraca życie. I po jej śmierci mi po miesiacu wyszly plamki i nie był to szok bo to taka piąta woda po kisielu ale jednak rodzina.
aniabi - Śro 27 Lut, 2013 17:31

Mój tata miał bielactwo i zmarł w wieku 51 lat(zawał),jego siostra z bielactwem dożyła 54(przyczyną zgonu ponoć była chora trzustka).
szanti12318 - Czw 28 Lut, 2013 16:08

A ta moja Ciocia swietej pamieci do kon ca sobie niczego noie żałowała. wypic tez potrafiła:) a;le wydaje mi sie ze ona nie leczyła bielactwa wiec zadnycjh skutkopw ubocxznych nie miała z tego powodu
aniabi - Czw 28 Lut, 2013 16:58

A niewiesz od kiedy ona miała to bielactwo???mój tata miał od urodzenia,ciotka dostała w młodości.A może twoja ciocia dostała na starość więc dlatego mogła dożyć długiego wieku?
Ulencja - Czw 28 Lut, 2013 17:32

bielactwo,czy nie -żyje się aż do śmierci ;)

a tak na powaznie -ludzi nie wykańcza samo bielactwo,tylko cała masa chorób cywilizacyjnych.

szanti12318 - Pią 01 Mar, 2013 00:09

od urosdzenia nie miala z tego co slyszalam to wyszlo jej w dziecinstwie.

[ Dodano: Pią 01 Mar, 2013 00:11 ]
najgorsze jest to ze corka tej ciotki tez ma. U mnie w rodzinie maja one i tylka ja choc ja w minimalnym stopniu i jak o tym mysle to watpie w jakies grzyby itp....



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group