To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Poznajmy się - ?nieżynka z Wrocławia :)

?nieżynka - Nie 03 Mar, 2013 15:39
Temat postu: Śnieżynka z Wrocławia :)
Witajcie!
Jestem nowym Ciapkiem na tym forum i chciałam się przywitać :) to mój pierwszy post, ale forum śledzę już od dawna...właściwie to dzięki Waszym wpisom i poradom postanowiłam walczyć z plamami.. wszystko zaczęło się jakieś 10 lat temu, mając 17 lat zauważyłam białe plamy w okolicach pach - pomyślałam, że to odbarwienia od antyperspirantu, potem było już tylko gorzej, kolejna plama w okolicach kostki u nogi, potem plamki wokół oczu i w kącikach ust... wizyty u dermatologów - diagnoza ta sama - vitiligo, propozycja walki z paskudztwem - zupełnie różne, jeden dermatolog zabraniał wystawiać plamy na słońce, polecił stosowanie kremów i emulsji z wysokimi filtrami, drugi namawiał do naświetlań...trzeci nie miał zdania... w końcu wzięłam sprawy w swoje ręce - zachęcona Waszymi opiniami i poradami zakupiłam lampę do naświetlań UVB 311nm, żel vitix i rozpoczęłam mozolną walkę z plamkami, jak narazie częściowo skutecznie, ale o tym kiedy indziej w innym wątku :)

Dawid - Nie 03 Mar, 2013 16:34

witamy ;-)
aniabi - Pon 04 Mar, 2013 11:57

Witamy Cię!ja też do tej pory naświetlałam się lampką uvb,jakieś tam efekty również były, ale w takim tempie to mogło by to potrwać z ładnych pare lat,przyjmując że nowe plamy by niewychodziły.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group