To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Nasze terapie - moja metoda na pozbywanie się plam

mates7 - Czw 06 Cze, 2013 22:30
Temat postu: moja metoda na pozbywanie się plam
Witam, jestem nowy ale musiałem się tu zarejestrować ponieważ muszę wam powiedzieć co ostatnio odkryłem. Chociaż najpierw krótko coś o sobie... Jestem Mateusz mam 17 lat i mam bielactwo od 2 lat znaczy tak mi dermatolog powiedział.. Mam białe plamy na klatce, plecach, czole, koło ust, i w miejscu intymnym. Ale do rzeczy. Otóż uprawiam kulturystyke narazie amatorsko i zauważyłem dziwną rzecz. Otóż od kiedy zacząłem redukować tkankę tłuszczówą i na bieżni biegam bez koszulki jak jest słonecznie to zauważyłem że plamy na czole, ustach i klatce z plecami zaczynają się repigmentować. Może to dziwne co powiem ale możliwe że właśnie utrata tłuszczu pod skórą pomaga na odzyskanie normalnego koloru skóry :) jedyne co stosuje z maści to tylko takie na tzw. trądzik chociaż go nie mam oraz kremy do opalania z masłem kakaowym. Może warto spróbować ? :)
szanti12318 - Pią 07 Cze, 2013 08:41

ja także do opalania używałam mleczka kokosowego przyspieszacza do opalania i pomógł trochę na brzuchu bo jedna plama była mega duża (jak dwie pięcio złotówki) dzięki temu przyspieszaczowi wyrównał mi się troche koloryt.

[ Dodano: Pią 07 Cze, 2013 08:42 ]
u mnie takie małe kroipeczki same znikają ale ta jedną wielka plama na brzuchu była straszna, cięzko było wyrownać jej krawędzie

raw - Sob 08 Cze, 2013 11:47

A ja myślę, że po prostu wraz z potem pozbywasz się toksyn i to sprzyja repigmentacji. Takie oczyszczanie przez pocenie się :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group