To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Poznajmy się - Czesc,wolalbym was w innej okolicznosci poznac no ale coz...

User2578 - Śro 04 Wrz, 2013 18:47
Temat postu: Czesc,wolalbym was w innej okolicznosci poznac no ale coz...
Witam
Jestem Łukasz z Płocka mam 22 lata,obecnie studiuje w tym roku licencjat :) wszystko fajnie ukladalo się ale... niestety stwierdzono u mnie bielactwo, mam plamki na rekach i z tylu plecow,jezeli ktoś będzie tak mily to proszę pomagać mi swoimi cennymi radami :) w temacie który zalozylem:)



Pozdrawiam ! :)

arabika - Śro 04 Wrz, 2013 21:44

hej. jesli chcesz cenne rady to proponuje ci przeczytac tematy : bielactwo - proba wyjasnienia procesu powstawania bielactwa, tam znajdziesz porady JanaBiela, zapoznaj sie z nimi a wiele zrozumiesz. zrob sobie notatki i zacznij sie do nich stosowac. Nie ma sensu powielac tego samego tematu. a tam kazdy sobie pomaga i wymienia sie swoim radami. ;-) ) jak masz jakies zapytania to tam je kieruj a na pewno ktos odpisze i pomoze. ;-) )
Jagoda - Śro 04 Wrz, 2013 21:57

Witam Cię serdecznie ,i na przekór wszystkiemu cieszę się ,że się poznajemy .Bielactwo to nie powód do strzelania fajerwerków ,ale poznałam pare osób w gorszych okolicznościach .Z moich doświadczeń młode plamy bielacze maja większe szanse odzyskac barwnik niż nieleczone . Przy smarowaniach trzeba uważac na brzegi plam ,żeby nie powstały ciemniejsze obwódki .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group